Węgry – Norwegia | 2:1 (koniec) |
Chrobry – Arka | 0:1 (koniec) |
Gryf – ROW Rybnik | 0:4 (koniec) | | | Legionovia – Błękitni | 1:2 (koniec) | | | Nadwiślan – Znicz | 0:2 (koniec) |
Radomiak – Puszcza | 0:0 (koniec) |
AZS Wałbrzych – Sztorm Gdańsk | 1:1 (koniec) | | | Czarni Sosnowiec – Zagłębie Lubin | 0:0 (koniec) |
Macedonia Płn. – Francja | 2:2 (koniec) | | | San Marino – Estonia | 1:2 (koniec) |
Ostrów Wlkp. – Polonia Śr. | 2:5 (koniec) |
Sandomierz – Cracovia II | 1:3 (koniec) |
Łowicz – Ursus | 1:2 (koniec) | | | ŁKS – Energia | 1:0 (koniec) |
Vik. Pilzno – Brno | 2:1 (koniec) |
finał
Legionovia Legionowo
1:2
(0:0)
Błękitni Stargard
Piotr
Gole:
76. Jankowski (kar.) – 56. Magnuski, 69. Więcek
Sędziowie:
Widownia:
Spudłowany karny!:
Legionovia Legionowo:
Smyłek – Grzelak, Grudniewski, Leustek, Dankowski, Tlaga, Milewski, Monterde, Zawodziński, Kwiatkowski, Jankowski.
Zmiany: Smołuch, Ziąbski, Śledziewski, Szczepański, Kozłowski, Kitliński, Odunka.
Trener:
Błękitni Stargard: Ufnal – Siwek, Baranowski, Liśkiewicz, Gutowski, Więcek, Bednarski, Flis, Wiśniewski, Magnuski, Okuszko.
Zmiany: Kosiorek, Łaźniowski, Gajda, Piskorz, Szymusiak, Wojtasiak.
Trener:
Zmiany: Smołuch, Ziąbski, Śledziewski, Szczepański, Kozłowski, Kitliński, Odunka.
Trener:
Błękitni Stargard: Ufnal – Siwek, Baranowski, Liśkiewicz, Gutowski, Więcek, Bednarski, Flis, Wiśniewski, Magnuski, Okuszko.
Zmiany: Kosiorek, Łaźniowski, Gajda, Piskorz, Szymusiak, Wojtasiak.
Trener:
Sędziowie:
Widownia:
JANKOWSKI wykorzystuje rzut karny i Legionovia ma gola kontaktowego!
Goście podwyższają prowadzenie za sprawą WIĘCKA i wiele wskazuje na to, że wywiozą z Legionowa komplet punktów.
Błękitni prowadzą od 56 minuty w Legionowie! Na listę strzelców wpisuje się MAGNUSKI
fot. laczynaslegionowo.pl
Legionovia Legionowo: Smyłek – Grzelak, Grudniewski, Leustek, Dankowski, Tlaga, Milewski, Monterde, Zawodziński, Kwiatkowski, Jankowski.
Rezerwowi: Smołuch, Ziąbski, Śledziewski, Szczepański, Kozłowski, Kitliński, Odunka.
Błękitni Stargard Szczeciński: Ufnal – Siwek, Baranowski, Liśkiewicz, Gutowski, Więcek, Bednarski, Flis, Wiśniewski, Magnuski, Okuszko.
Rezerwowi: Kosiorek, Łaźniowski, Gajda, Piskorz, Szymusiak, Wojtasiak..