3
25 25 25
Wtorek 17.11.2015, 17:00 • Sports Hall, Constanta • Liga Mistrzów • 2. runda

21:25
    Dzisiejszy mecz na terenie Mistrzów Rumunii był dla Resovii spacerkiem, kolejnym zresztą w tegorocznej Lidze Mistrzów. Podopieczni Andrzeja Kowala w każdym z setów kontrolowali jego przebieg i nie dali rywalowi cienia szans na wygranie chociażby jednej partii!

Dzięki dzisiejszemu zwycięstwu Resovia umacnia się na pozycji lidera w swojej grupie i udowadnia, że jest głównym faworytem do jej wygrania.

Dziękujemy Państwu za relację i zapraszamy na inne transmisje jedynie na lajfy.com! (18:30:30)

21:25
    Redakcja lajfy.com wybrała zawodnikiem meczu Bartosza Kurka! Reprezentant Polski był dzisiaj motorem napędowym Mistrzów Polski w ataku!
    21:25

21:25
    Trzeci set skończony.

21:25
    Nie kończy ataku ze środka Dryja! Zablokowany na lewym skrzydle został jednak Gotch! Triumf Mistrzów Polski!

21:24
    Blokowany Pavel. Potem przechodzącej piłki nie skończył Kurek! Pavel za drugim razem już skutecznie!

20:24
    Świetny atak ze środka Paszyckiego! Piłka wpada dokładnie w dziewiąty metr! Wchodzi na zagrywkę Perłowski! Piłka meczowa!

20:23
    Zaryzykował na zagrywce Julien Lyneel! Piłka trafia jednak w siatkę!

19:23
    Atomowy atak z lewego skrzydła Bartosza Kurka! Piłka wpada w boisko!

19:22
    Udany atak po skosie z lewego skrzydła wyprowadził jeden z gospodarzy!

18:22
    Świetna zagrywka Fabiana Drzyzgi! Opadający liść! Nie radzą sobie gospodarze!

18:21
    Udane przyjęcie Juliena Lyneela, który skutecznie atakuje z lewego skrzydła!

18:20
    Skutecznie z drugiej linii atakuje Metodi Ananiev!

17:20
    Błąd popełniają Mistrzowie Rumunii! Coraz większa przewaga Resovii!

17:19
    W taśmę atakuje z prawego skrzydła Stephen Gotch! Przerwa dla gospodarzy!

17:18
    Miały w tej akcji szansę na skończenie obie ekipy! Ostatecznie Paszycki ze środka!

17:17
    Co to było? Zdecydowanie popsuta zagrywka przez Konstantina Miteva.

17:16
    Wychodzą na prowadzenie gospodarzy! Zatrzymany na prawym skrzydle Bartosz Kurek!

16:16
    Kolejna nieudana zagrywka. W siatkę trafia Nikołaj Penczew!

15:16
    Ależ nadział się na blok jeden z gospodarzy po ataku z przechodzącej piłki! Świetnie Fabian Drzyzga! Druga przerwa techniczna!

15:15
    Zagrywka w siatkę Bartosza Kurka. Dużo błędów serwisowych w tym secie.

14:15
    Wrzucony w siatkę Kurek, który nie kończy ataku. Siatki dotyka jednak jeden z gospodarzy!

14:14
    Z prawego skrzydła po przekątnej skutecznie atakuje Pavel!

13:14
    Popsuta zagrywka przez Mistrzów Rumunii.

13:13
    Kiwka z prawego skrzydła Pavela. Nie zdążył z obroną Bartosz Kurek!

12:13
    Nieudana zagrywka w wykonaniu Sergiu Stancu!

12:12
    Zatrzymany na prawym skrzydle Julien Lyneel! Mamy remis!

11:12
    Autowa zagrywka w wykonaniu Fabiana Drzyzgi.

10:12
    Ataku po kiwce nie skończył Lyneel. Potem skutecznie ze środka kończy jednak Paszycki!

10:11
    Trudna zagrywka Dryji. Piłka spada jednak w aut.

9:11
    Bardzo łatwa zagrywka Miteva. Pewny atak z prawego skrzydła po prostej Bartosza Kurka.

9:10
    Udany atak z lewego skrzydła Gotcha.

8:10
    Z lewego skrzydła po bloku rywali skutecznie atakuje Nikołaj Penczew!

8:9
    Ponownie mocno Bartosz Kurek. Tym razem piłka spada jednak w aut!

7:9
    Zagrywka Bartosza Kurka! Nie poradzili sobie z nią rywale!

7:8
    Przestrzelił atak ze środka Ventislav Ragin! Pierwsza przerwa techniczna!

7:7
    Zagrywka obok bocznej linii Metodiego Ananieva!

7:6
    W siatkę wpada jeden z rzeszowian. Nikołaj Penczew lub Dawid Dryja.

6:6
    Przechodząca piłka po zagrywce Paszyckiego! Kończy Bartosz Kurek!

6:5
    Mogli kontrę wyprowadzić gospodarze, ale doszło do nieporozumienia i punkt dla Resovii!

6:4
    Dwukrotnie nie skończył Kurek! Potem skutecznie z lewego skrzydła gospodarze!

5:4
    Przedziera się piłka przez blok rywali po ataku z drugiej linii Gotcha!

4:4
    Asekuracja w wykonaniu Penczewa! Potem do niego piłka na lewy skrzydło i Bułgar obija blok rywali! Czas dla Tomisu!

4:3
    Przechodząca piłka po zagrywce Lyneela! Pewnie atakuje Paszycki!

4:2
    Piłka na prawe skrzydło do Juliena Lyneela, który skutecznie atakuje!

4:1
    Tym razem Kurek nie kalkulował i uderzył bardzo siłowo! Nadział się jednak na potrójny blok! Przerwa dla Andrzeja Kowala!

3:1
    Trudna piłka do Bartosza Kurka, który chciał lekko obić blok, ale został zatrzymany!

2:1
    Nie skończył Kurek oraz Lyneel. Wykorzystuje kontrę Ananiev, który atakuje po palcach rzeszowian.

1:1
    Jeszcze raz piłka do Ananieva, który tym razem skutecznie atakuje!

0:1
    Piłka na lewe skrzydło do Metodiego Ananieva, który został zablokowany!

0:0
    Trzeci set rozpoczęty.

0:0
    Przez całego seta sytuację kontrolowali rzeszowianie. Jedynie w końcówce rywale zbliżyli się na dwa punkty za sprawą świetnej dyspozycji Gotcha, ale końcówka należała do Juliena Lyneela!

19:25
    Drugi set skończony.

19:25
    Atakował z lewego skrzydła Metodi Ananiev, ale został zatrzymany na podwójnym bloku! Kolejna partia dla Resovii!

19:24
    Jeszcze raz Julien Lyneel! Piłka wpada po zagrywce bezpośrednio w boisko! Piłka setowa!

19:23
    Julien Lyneel! Znów Francuz swoją zagrywką zabija marzenia rywali! As serwisowy!

19:22
    Ofiarnie walczyli o obronę piłki po ataku Juliena Lyneela gospodarze, ale nie udała się im ta sztuka!

19:21
    Skutecznie z drugiej linii atakuje Gotch! Resovia miała kontrę, ale nie wykorzystał jej Lyneel.

18:21
    W końcu musiało się nie udać! Wyraźnie w aut zagrywka Stephen Gotch.

18:20
    Znów po taśmie. Kontrę mają rywale i wykorzystują ją! Skuteczny atak Ananieva!

17:20
    Ależ szczęście! Zagrywka po taśmie Stephena Gotcha! Piłka wpada w boisko! Czas dla Andrzeja Kowala!

16:20
    Zablokowany na prawym skrzydle Bartosz Kurek, który sam się wyasekurował! Potem blokowany Drzyzga!

15:20
    Wszedł za zagrywkę Łukasz Perłowski. Niepewne przyjęcie, ale przełożył ręce Paszycki. Punkt dla Tomisu.

14:20
    Pewny atak z prawego skrzydła po prostej Bartosza Kurka!

14:19
    Rozegranie na środek do Dawida Dryji, który został zablokowany przez gospodarzy!

13:19
    W końcu przełamują się rywale. Wystawa jedną ręką Miteva i Stancu kończy ze środka!

12:19
    Jeszcze raz mocno Penczew. Nie kończą ataku rywale. Skutecznie za to Penczew z drugiej linii!

12:18
    Po zagrywce Penczewa rywale oddają za darmo. Potem reprezentant Bułgarii kończy kontrę! Przerwa dla gospodarzy!

12:17
    Mocny atak, ale w aut! Pomylił się na prawym skrzydle Pavel!

12:16
    Bardzo pewny atak z lewego skrzydła Nikołaja Penczewa! Druga przerwa techniczna!

12:15
    Po zagrywce Bartosza Kurka piłka wyraźnie wpada w siatkę!

11:15
    Mocna zagrywka Metodiego Ananieva, który serwuje jednak w aut!

11:14
    Autowa zagrywka rzeszowian.

10:14
    W roli rozgrywającego Dawid Dryja. Po raz kolejny nie pomylił się Bartosz Kurek, który atakuje po rękach blokujących!

10:13
    Kolejna mocna zagrywka Pavela, ale tym razem atakujący Tomisu przestrzelił!

10:12
    As serwisowy! Z zagrywką Pavela nie poradził sobie Nikołaj Penczew!

9:12
    Szkoda! Ponownie mieli piłkę w górze rzeszowianie. Skończył atak Lyneel, ale przekroczył linię trzeciego metra!

8:12
    Tym razem zwolnił rękę Lyneel. Udanie przyjmują rywale, ale blokowany Ananiev!

8:11
    Julien Lyneel! Mistrz Europy z tego roku trafia zagrywką Gorana Skundricia! Czas dla szkoleniowca Mistrzów Rumunii!

8:10
    Psują również rywale, którzy wyrzucają piłkę w aut.

8:9
    Popsuta zagrywka rzeszowian.

7:9
    Trochę chaotyczna akcja! Ostatecznie kończy Julien Lyneel!

7:8
    Rozegranie na lewe skrzydło do Metodiego Ananieva, który atakuje jednak w aut! Bloku nie było! Pierwsza przerwa techniczna!

7:7
    I jeszcze raz Bartosz Kurek! Atak po bloku rywali z prawego skrzydła!

7:6
    Pierwszej piłki nie skończył Kurek, bo był zmuszony kiwać. Za drugim razem nie dał już szans rywalom!

7:5
    Skutecznym atakiem ze środka popisuje się Sergiu Stancu.

6:5
    Udany wyblok rywali po ataku Lyneela, ale na szczęście dla rzeszowian gospodarze dotykają siatki!

6:4
    Przedziera się przez potrójny blok rzeszowian Stephen Gotch!

5:4
    Problemy Penczewa z przyjęciem, ale potem reprezentant Bułgarii skutecznie atakuje z niełatwej piłki!

5:3
    Szybka piłka na lewe skrzydło do Nikołaja Penczewa, który został zablokowany! Wydaje się, że Bułgar był wrzucony w siatkę.

4:3
    Autowa zagrywka Bartosza Kurka.

3:3
    Sytuacyjna piłka! Kapitalnie atakuje Bartosz Kurek, któremu nie był straszny potrójny blok!

3:2
    Wygrał walkę na siatce z Bartoszem Kurkiem Konstantin Mitev!

2:2
    Bardzo ładna akcja Resovii. Z drugiej linii skutecznie atakuje Julien Lyneel!

2:1
    Skuteczny atak z prawego skrzydła Pavela.

1:1
    Dwóch ataków nie skończyła Resovia, ale potem sprawy w swoje ręce wziął Kurek!

1:0
    Przechodząca piłka po zagrywce Stancu! Wykorzystują to gospodarze!

0:0
    Drugi set rozpoczęty.

0:0
    Pierwsza partia za nami. Do drugiej przerwy technicznej oglądaliśmy wyrównane zawody, ale potem Resovia wyszła na prowadzenie, którego nie oddała już do końca seta.

20:25
    Pierwszy set skończony.

20:25
    Potrójny blok rzeszowian mija Gotch, ale piłka spada w aut! Set dla Mistrzów Polski!

20:24
    Mocny atak Bartosza Kurka z prawego skrzydła! Obija on blok rywali! Piłka setowa!

20:23
    Mocny zagrywka Kurka. Z drugiej piłki udanie kiwa Konstantin Mitev.

19:23
    Dawid Dryja po ataku ze środka nie pozostawił cienia szans swoim rywalom na obronę.

19:22
    W aut serwuje Paszycki. Rzeszowianie i tak są w bardzo komfortowej sytuacji.

18:22
    Gospodarze rozegrali na drugą linię, ale trzeci metr przekroczył jeden z zawodników przy ataku!

18:21
    Zgubiony blok i pewnie atakują rzeszowianie!

18:20
    Z szóstej strefy skutecznie atakuje Stephen Gotch!

17:20
    Na lewym skrzydle Bartosz Kurek bardzo pewnie obija blok Mistrzów Rumunii.

17:19
    Długa akcja. Atakowali rzeszowianie kilkukrotnie. Zatrzymany ostatecznie Paszycki!

16:19
    Ohoho, daleki aut w wykonaniu Stephena Gotcha po zagrywce.

16:18
    Tym razem pomylił się Dawid Dryja i wpakował piłkę w siatkę.

15:18
    Zaryzykował z sytuacyjnej piłki Metodi Ananiev! Nie trafił jednak w boisko! Przerwa dla szkoleniowca Tomisu!

15:17
    Dawid Dryja! Środkowy Asseco Resovii popisuje się asem serwisowym!

15:16
    W siatkę serwuje również Konstantin Mitev. Druga przerwa techniczna!

15:15
    Zagrywka Bułgara w barwach Resovii w siatkę.

14:15
    Mieli kłopoty w tej akcji rzeszowianie, ale ostatecznie kończy Nikołaj Penczew!

14:14
    Niestety! W siatkę wpada Dawid Dryja! Znów mamy remis! Przerwa dla Andrzeja Kowala!

13:14
    Lekkie nieporozumienie w Resovii. Kontrę wykorzystują gospodarze, którzy atakują z drugiej linii.

12:14
    Udanie przyjmuje Gotch, który następnie skutecznie atakuje z lewego skrzydła!

11:14
    Z prawego skrzydła skutecznie atakuje Bartosz Kurek!

11:13
    Mitev ze środka!

10:13
    Natychmiast odpowiada Resovia.

10:12
    Przełamują złą serię Mistrzowie Rumunii.

9:12
    Bardzo dobrze w obronie Mistrzowie Polski! Sytuacyjną piłkę wykorzystuje Paszycki! Przerwa dla gospodarzy!

9:11
    Blok rzeszowian! Zatrzymany na lewym skrzydle zawodnik gospodarzy!

9:10
    Lyneel skutecznie z prawego skrzydła po prostej!

9:9
    Skuteczny atak ze środka Mistrzów Rumunii!

8:9
    Oczko zdobywają rzeszowianie!

8:8
    Ponownie mamy remis.

7:8
    Długo nie mogli się przebić rzeszowianie przez blok rywali. Ostatecznie skutecznie Bartosz Kurek! Pierwsza przerwa techniczna!

7:7
    Zagrywka Penczewa w siatkę.

6:7
    Nie kończy ataku Penczew. Nieskutecznie również gospodarze w kontrze. Blok na lewym skrzydle!

6:6
    Zagrywka w siatkę jednego z rzeszowian.

5:6
    Tym razem Bułgar już się nie pomylił i skutecznie zaatakował.

5:5
    Udanie przyjmują rzeszowianie, ale potem blokowany na lewym skrzydle Nikołaj Penczew!

4:5
    Tym razem nie skończyli ze środka Mistrzowie Polski! Udaną kiwką popisał się Ragin!

3:5
    Blok Asseco Resovii obijają rywale na prawej flance.

2:5
    Na zagrywce Pavel. Piłka ląduje w aucie.

2:4
    W końcu udana akcja gospodarzy. Skuteczny atak z lewego skrzydła!

1:4
    Kolejny raz grają środkiem rzeszowianie! Punktuje Paszycki!

1:3
    Kolejna czapa Resovii! Zatrzymany Stancu na środku!

1:2
    Bardzo pewnie ze środka atakuje Paszycki!

1:1
    Po bloku z prawego skrzydła atakuje Ragin!

0:1
    Już na początku seta udanym blokiem na środku popisują się rzeszowianie!

0:0
    Od zagrywki zaczyna Fabian Drzyzga.

0:0

0:0
    Pomimo wpadki w ostatnim spotkaniu ligowym Asseco Resovia i tak jedzie do Rumunii w roli wielkiego faworyta. Czy Mistrzowie Polski podołają zadaniu i ograją swojego rywala? Przekonamy się o tym już we wtorek! Na relację live zapraszamy Państwa od godziny 17:00 jedynie na lajfy.com!

0:0
    Wiemy na pewno, że w rzeszowskiej ekipie we wtorkowym spotkaniu zabraknie Piotr Nowakowskiego oraz Thomasa Jaeschke. Obaj zawodnicy wciąż pozostają w niepełni sił. Debiut w Asseco Resovii może zaliczyć z kolei Julien Lyneel, który wrócił do sił po kontuzji. Jest to bardzo dobra informacja dla Mistrzów Polski, którzy w ostatnim czasie mieli małe pole manewru na pozycji przyjmującego wobec słabszej formy Aleka Achrema.

0:0
    Podobnie jak w Lidze Mistrzów forma Tomisu w lidze rumuńskiej nie jest powalająca. Obrońca tytułu po czterech spotkaniach ma na swoim koncie siedem oczek, co daje mu dopiero szóstą pozycję w stawce. W ostatniej kolejce podopieczni Martina Stojewa ponieśli pierwszą klęskę w ligowych rozgrywkach ulegając na własnym parkiecie Craiovi 1:3.
    0:0 Czy Bartosz Kurek zaczaruje parkiet Mistrza Rumunii?

0:0
    Jeszcze do ostatniego meczu Asseco Resovii wydawało się, że jej forma stopniowo zmierza w górę. Świadczyć o tym mogło chociażby zwycięstwo w meczu na szczycie PlusLigi 3:1 ze Skrą Bełchatów. W ubiegłą sobotę Mistrzowie Polski ulegli jednak niespodziewanie na własnym parkiecie 2:3 Jastrzębskiemu Węglowi!

0:0
    Prawdziwy spacerek w pierwszej kolejce mieli za to Mistrzowie Polski. Asseco Resovia pewnie pokonała 3:0 w hali Podpromie Dagons Lugano. Rzeszowianie w żadnych z setów nie pozwolili rywalom dojść nawet do granicy dwudziestu punktów! Dzięki temu zwycięstwu podopieczni Andrzeja Kowala przewodzą w grupie.

0:0
    Przed rozpoczęciem rozgrywek to właśnie te dwie ekipy były uznawane za głównych faworytów do wywalczenia pierwszej pozycji w grupie. Pierwsza kolejka zweryfikowała jednak plany Mistrzów Rumunii. W meczu wyjazdowym po zaciekłym spotkaniu ulegli oni jednak Asse-Lennik 2:3. W tie-breaku Tomis przegrał do dziesięciu.

0:0
    Przed nami druga kolejka siatkarskiej Ligi Mistrzów! Tomis Constanta podejmie we własnej hali Mistrzów Polski Asseco Resovię Rzeszów!

Tomek

Tomis Constanţa: Ragin, Vologa, Stancu, Mitev, Ananiev, Pavel, Muscina, Mihalescu, Yordanov, Gotch, Laza, libero: Skundric.
    Asseco Resovia Rzeszów: Kurek, Tichacek, Dryja, Achrem. Lyneel, Paszycki, Ignaczak, Drzyzga, Perłowski, Śliwka, Penczew, libero: Wojtaszek.

Sędziowie: Sinisa Ovuka – Onur Hosnut