Magnitogorsk – Toljatti 3:2 (2:1 po rz. karnych) | Saławat – Bars 4:2 (koniec) | CSKA Moskwa – Zagrzeb 3:1 (koniec)
Czerepowiec – HC Slovan 1:2 (koniec) | Jarosław – Chanty-Mansyjsk 3:1 (koniec) | Helsinki – Barys 2:0 (koniec)
Soczi – Jekaterynburg 5:6 (po dogrywce) | Sp. Moskwa – Omsk 3:1 (koniec)
koniec po rz. karnych (2:1)
Metallurg Magnitogorsk
3:2 (0:0, 1:1, 1:1 - 0:0)
Łada Togliatti
Sobota 21.11.2015, 12:30 • Metallurg Ice Arena • Kontinental Hockey League

Kontynentalna Hokejowa Liga, spotkanie pomiędzy Metallurgiem Magnitogorsk i Ładą Togliatti.

Jednym z dzisiejszych spotkań najlepszej hokejowej ligi Europy będzie spotkanie Metallurga Magnitogorsk z Ładą Togliatti.

Magnitogorsk to aktualnie piąta drużyna Konferencji Wschodniej. Gospodarze dzisiejszego spotkania mają na swoim koncie 47. punktów po 29. spotkaniach.

Łada zaś to aktualnie przedostatnia drużyna Konferencji Wschodniej i zarazem jedna z najsłabszych drużyn w lidze. Togliatti po 25. spotkaniach ma 37. punktów.

Przypomnijmy, że w zespole z Magnitogorska występuje Wojtek Wolski. Polak jest jednym z najskuteczniejszych zawodników swojego zespołu.

Na relację z tego spotkania zapraszamy na Lajfy.com!

Metallurg Magnitogorsk: Samsonow (Koszeczkin) – Lee, Antipin, Batyrszin, Bereglazow, Tiereszczenko, Chabarow, Osipow – Wolski, Moziakin, Kovář – Zaripow, Filippi, Osala – Kaletnik, Timkin, Platonow – Żelazkow, Charytyński, Kosow, Potiechin

Łada Togliatti: Kasutin (Siemionow) – Worobjow, Romanow, Viklund, Wołgin, Gurkin, Bolszakow, Putilow – Bielousow, Krysanow, Mastriunow – Magogin, Zatowicz, Bumagin – Strzelcow A., Strzelcow V., Bocharow – Komarow, Waluski, Gurjanow.

Zawodnicy na lodzie!

Hymny narodowe i zaczynamy!

00:01

0:01
    Pierwsze wznowienie dzisiejszego spotkania dla Łady.

0:10
    Łada rusza z pierwsza ofensywną akcję na bramkę Samsonowa.

1:23
    Magnitka na pozycji spalonej. Wycofanie gry do tercji neutralnej.

2:12
    Mocne uderzenie Bolszakowa spod niebieskiej. Skutecznie interweniuje jednak Samsonow.

3:20
    Indywidualny najazd Mastriunowa na bramkę. Dobrze broni jednak golkiper Magnitki!

4:40
    Uwolnienie po stronie drużyny z Togliatti. Wycofanie gry pod bramkę Kasutina.

5:45
    Początek meczu pod dyktando drużyny przyjezdnej. Magnitka jeszcze nie wyszła z szatni.

6:20
    Pierwsza lepsza ofensywna akcja Magnitogorska zakończona mocnym strzałem Zaripowa.

7:34
    Gospodarze spokojnie rozgrywają gumę w okolicach tercji neutralnej.

8:30
    Coraz więcej strzałów spod niebieskiej posyłają gracze Magnitki. Teraz dobrze uderzył Bereglazow.

9:15
    A. Strzelcow ładnie uderzył z nadgarstka. Dobrze broni jednak Samsonow.

10:03
    Lee wycofał grę daleko za bramkę drużyny z Magnitogorska.

11:40
    Bumagin strzelał spod bandy, ale ponownie dobrze broni bramkarz Magnitogorska.

12:40
    Kovar uderzał z okolic prawego bulika, ale oddał niezbyt celne uderzenie.

13:30
    Magnitogorsk zamknął teraz Togliatti w jej własnej tercji obronnej.

14:11
    Kasutin ostatecznie mrozi gumę i mamy pierwszą od dłuższego czasu przerwę w grze.

15:20
    Togliatti ma problemy z wprowadzeniem gumy do tercji ataku. Coraz większa dominacja Magnitki.

16:23
    Akcja Magnitogorska, ale sędzia dopatrzył się pozycji spalonej. Przerwa w grze.

17:21
    Pierwszy od dłuższego czasu strzał zawodników gości. Dobrze broni Samsonow.

18:30
    Niewiele brakowało, a Lee otworzyłby teraz wynik dzisiejszego spotkania!

19:00
    Rozpoczęła się ostatnia minuta pierwszej tercji dzisiejszego spotkania.

20:00
    Pierwsza tercja skończona.

Koniec pierwszej tercji dzisiejszego spotkania. Po 20. minutach gry w Magnitogorsku mamy bezbramkowy remis.

Następna tercja rozpocznie się ok. 13:15.

20:01
    Druga tercja rozpoczęta.

20:01
    Pierwsze wznowienie drugiej tercji dla Magnitogorska.

20:37
    Romanow (TOG) otrzymał dwie minuty kary za trzymanie kija.

21:10
    Dobre uderzenie Lee spod niebieskiej, w ostatniej chwili zainterweniował Kasutin.

22:37
    Nie zdołali wykorzystać tej gry w przewadze gospodarze. Gramy już 5 na 5.

23:21
    Świetne uderzenie Potiechina z ostrego kąta! Równie dobrze interweniuje jednak Kasutin!

24:16
    Gol dla Togliatti!
    Strzelcem bramki ALEKSANDER STRZELCOW.

GOL! Kapitalna kontra gości! Bocharow wjechał do tercji ataku, podał do nadjeżdżającego ALEKSANDRA STRZELCOWA, który ładnym strzałem pokonuje Samsonowa. Goście niespodziewanie prowadzą 1:0.

25:10
    Magnitogorsk wyraźnie podrażniony straconą bramką rusza do ofensywy.

26:10
    Świetna akcja formacji z Wojtkiem Wolskim na czele! Kasutin szaleje jednak w bramce!

27:30
    Uwolnienie po stronie gospodarzy. Przerwa w grze.

28:35
    Magnitogorsk oddaje kolejne strzały na bramkę Kasutina, ale ten wszystko wyłapuje lub odbija.

29:30
    Gol dla Metallurga!
    Strzelcem bramki TOMAS FILIPPI.

GOOOL! Magnitogorsk wyrównuje stan spotkania! Fantastyczne uderzenie TOMASA FILIPPI spod niebieskiej w samo okienko bramki Kasutina! 1:1!

30:00
    Połowa gry w dzisiejszym spotkaniu za nami!

30:35
    Gospodarze ponownie w ofensywie. Magnitka próbuje pójść za ciosem i zdobyć kolejną bramkę.

31:34
    Osala mocno strzela spod niebieskiej, Kasutin broni parkanami.

32:12
    Teraz gra przenosi się pod bramkę Samsonowa. Togliatti w ofensywie.

33:45
    Chwila spokojniejszej gry na lodzie. Magnitogorsk rozgrywa gumę w tercji neutralnej.

34:03
    Magnitka teraz na pozycji spalonej. Sędziowie przerywają grę.

35:23
    Ładne podanie Wolskiego zza bramki do Kovarza, ten jednak strzela niecelnie.

35:28
    Dwie karne minuty za uderzanie otrzymuje Chabarow (MET). Łada w przewadze.

36:20
    Magnitogorsk wybija gumę daleko pod bramkę Kasutina.

37:28
    Magnitogorsk powraca już do gry w pełnym zestawieniu.

38:34
    Uderzenie Wolskiego na bramkę Kasutina zablokowane.

39:00
    Rozpoczęła się ostatnia minuta drugiej tercji spotkania.

39:54
    Dwie minuty kary za uderzanie otrzymuje jeszcze w tej tercji Filippi (MET).

40:00
    Druga tercja skończona.

Koniec drugiej tercji spotkania. Po 40. minutach gry nadal mamy remis, ale 1:1.

Następna tercja rozpocznie się ok. 14:05.

40:01
    Trzecia tercja rozpoczęta.

40:01
    Pierwsze wznowienie trzeciej tercji dla Magnitogorska.

40:40
    Łada stara się założyć hokejowy zamek pod bramką Magnitogorska.

41:54
    Goście nie wykorzystali gry w przewadze. Powracamy do gry 5 na 5.

42:30
    Sygnalizowana kara dla zespołu z Togliatti.

42:50
    Na ławkę kar wędruje W. Strzelcow za uderzanie.

43:10
    Magnitka rozgrywa już hokejowy zamek...

44:50
    Słaba gra w przewadze w wykonaniu zespołu gospodarzy. Gramy 5 na 5.

45:20
    Magnitogorsk ponownie w ofensywie. Metallurg nie może jednak oddać dobrego uderzenia na bramkę Kasutina.

46:15
    Teraz świetną okazję miał Kosow, ale na posterunku znalazł się Kasutin.

47:10
    Magnitka wycofała teraz grę daleko do własnej tercji obronnej.

48:51
    Romanow (TOG) otrzymał karę mniejszą za opóźnianie gry.

49:30
    Magnitogorsk rozgrywa zamek pod bramką Kasutina, ale niewiele z tego wynika.

50:10
    Wolski strzelał teraz z najbliższej odległości, ale skutecznie interweniuje Kasutin.

50:51
    Magnitka nie zdołała wykorzystać kolejnej gry w przewadze.

50:58
    Strzelcem bramki OSKAR OSALA.

GOOOL! Magnitogorsk zdołał jeszcze zakończyć hokejowy zamek i przepięknie rozklepał defensywę Togliatti! Gumę do siatki z najbliższej odległości pakuje OSKAR OSALA.

51:30
    Magnitogorsk cały czas w pełni kontroluje grę na lodzie.

52:10
    Gospodarze spokojnie rozgrywają gumę w okolicach tercji ataku.

53:20
    Togliatti wybija gumę na uwolnienie. Mamy przerwę w grze.

54:23
    Ładny kontratak Magnitogorska zakończony dobrym strzałem Platonowa. Broni jednak Kasutin.

55:34
    Togliatti stara się ruszyć z jakąś akcją, ale kapitalnie w defensywie gra teraz Magnitka.

56:34
    Mastriunow uderzał z okolic niebieskiej. Dobrze broni Samsonow.

57:50
    Gorąco pod bramką Samsonowa! Szykują nam się emocjonujące dwie minuty!

58:20
    Uwolnienie po stronie Magnitogorska. Wycofanie gry pod bramkę Samsonowa.

58:20
    Czas dla Togliatti.

58:22
    Pusta bramka Togliatti.

59:00
    Ostatnie 60. sekund regulaminowego czasu gry!

59:51
    Strzelcem bramki ANTON KRYSANOW.

GOOL! ANTON KRYSANOW strzałem z najbliższej odległości pokonuje Samsonowa i doprowadza do dogrywki w dzisiejszym spotkaniu!

60:00
    Trzecia tercja skończona.

Koniec regulaminowego czasu gry. Czeka nas dogrywka!

60:01
    Dogrywka rozpoczęta.

60:01
    Pierwsze wznowienie dogrywki dla Magnitogorska.

61:04
    Moziakin uderza, ale dobrze broni Kasutin.

62:10
    Spalona pozycja zawodników z Magnitogorska. Przerwa w grze.

64:00
    Ostatnia minuta dogrywki rozpoczęta.

65:00
    Dogrywka skończona.

Koniec niezbyt porywającej dogrywki. O zwycięstwie zadecydują rzuty karne.