Niedziela 22.11.2015, 14:45 • Łuczniczka, Bydgoszcz • Tauron Liga • 8. kolejka

Przebiciem palcami w boisko kończy ten mecz Anita Kwiatkowska!

21:24
    As serwisowy Eweliny Krzywickiej, a o czas prosi Nicola Vettori!

19:24
    Pojedynczy blok Babicz przy ataku Natalii Misiuny i mamy piłkę meczową dla PTPS-u Piła!

15:18
    Timeout dla Adama Grabowskiego!

12:16
    W siatkę przy ataku wpadła Kuligowska i druga przerwa techniczna na korzyść gości!

12:14
    Timeout dla gości!

8:12
    Punktowy blok siatkarek z Piły. O czas prosi trener gospodyń!

11:24
    Sobczak kończy atak na pojedynczym bloku i piłka setowa dla PTPS-u Piła!

10:18
    Krawulska dobrze plasuje, ale niestety nad blokiem w aut. O timeout prosi trener Adam Grabowski!

5:11
    Idealnie w narożnik boiska swoją zagrywkę kieruje Joanna Sobczak!

2:8
    W aut atakuje Joanna Kuligowska i wysokie prowadzenie na tej pierwszej przerwie technicznej w trzecim secie siatkarek z Piły!

2:7
    As serwisowy Małgorzaty Skorupy!

2:6
    O czas prosi trener Pałacu Bydgoszcz Adam Grabowski!

24:21
    Leggs zagrywa w taśmę. Piłka setowa dla Pałacu Bydgoszcz!

23:21
    Ewidentny atak w aut Agaty Babicz, ale Anna Banaś podejmuje inną decyzję i przyznaje punkt siatkarkom z Piły. O czas poprosił trener gospodyń Adam Grabowski!

21:18
    Ewelina Krzywicka rozgrywa bardzo dobrą partię. Teraz obija blok pilanek i piłka spada na aut. O drugi czas w tym secie prosi trener gości Nicola Vettori!

16:14
    Zagrywka w siatkę Doroty Wilk i na drugiej przerwie technicznej na prowadzeniu gospodynie!

12:9
    Punktowa zagrywka Anity Kwiatkowskiej!

10:6
    Jeszcze jeden skuteczny blok siatkarek Pałacu Bydgoszcz i o czas prosi szkoleniowiec PTPS-u Piła Nicola Vettori!

8:6
    Krawulska obija pojedynczy blok rywalek i na pierwszej przerwie technicznej to siatkarki Pałacu Bydgoszcz prowadzą 8:6!

7:5
    As serwisowy Małgorzaty Śmieszek!

20:25
    Babicz atakuje w aut, ale siatkarki Pałacu wpadają w siatkę i pierwszą partię wygrywają zawodniczki z Piły.

19:24
    Krzywicka w polu serwisowym serwuje na aut i mamy pierwszą piłke setową dla PTPS-u Piła!

15:19
    Skutecznie blokują atak ze środka gospodyń siatkarki z Piły i o drugi czas w tym secie poprosił trener Adam Grabowski!

11:16
    Natalia Misiuna minimalnie serwuje poza linie końcową boiska i na drugiej przerwie technicznej siatkarki PTPS-u Piła prowadzą 16:11!

9:14
    Bezpośredni as serwisowy zalicza Kiesha Leggs, a o pierwszy czas prosi Adam Grabowski!

7:12
    Punktuje w polu zagrywki Joanna Sobczak!

5:8
    Niezawodna Anita Kwiatkowska uderza po prostej i na pierwszej przerwie technicznej to pilanki prowadzą 8:5.

Adam Ka

Metalkas Pałac Bydgoszcz: Ziółkowska, Misiuna, Krawulska, Krzywicka, Kuligowska (C), Czyżnielewska, Śmieszek, Bałdyga, Pleśnierowicz, Fojusik, Świderska. Libero: Portalska, Nowakowska.
    ENEA PTPS Piła: Skorupa, Kwiatkowska (C), Konieczna, Kukulska, Stencel, Sobczak, Lewandowska, Babicz, Wilk, Urban, Leggs. Libero: Pauliukouskaya, Markiewicz.

Sędziowie: Anna Banaś – Marcin Myszkowski.