BATE – Bayer 1:1 (koniec) | Zenit – Valencia 2:0 (koniec) | FC Barcelona – AS Roma 6:1 (koniec)
Arsenal – Dinamo Z. 3:0 (koniec) | Bayern – Olympiakos 4:0 (koniec) | Porto – Dynamo Kij. 0:2 (koniec)
Maccabi T.A. – Chelsea 0:4 (koniec) | Lyon – Gent 1:2 (koniec)
Olympique Lyon
1:2 (1:1)
KAA Gent
Wtorek 24.11.2015, 20:45 • Stade Gerland, Lyon • Liga Mistrzów UEFA • Grupa H

90
    Trener gości kradnie cenne sekundy. Na ostatnie minuty wchodzi Coulibaly. Depoitre kończy swój udział.

85
    Schodzi z boiska strzelec bramki dla Lyonu – Ferri! Na ostatnie minuty posłany został Cornet!

82
    A goście wprowadzają nowego zawodnika, by dać trochę oddechu defensywie. Rafinha wchodzi za Dejaeghere, by zwiększyć liczbę defensywnych graczy.

74
    Wspominał o Cornecie, a Hubert Fournier posyła na plac gry Beauvue. Zastąpi on Ghezzala.

67
    Zmarnowana okazja gospodarzy po niezłym zagraniu Valbueny. A goście przeprowadzają zmianę – Raman zastąpi Saiefa.

65
    Mamy pierwszą zmianę w tym spotkaniu. Schodzi Malbranque, który nie był dzisiaj zbytnio widoczny. Pojawił się Darder!

Miłosz Knapczyk

Gole: 7. Ferri – 32. Milicievic, 90+5. Coulibaly

Kartki:   38. Bedimo (LYO), 48. Ferri (LYO) – 16. Nielsen (GNT), 25. Renato Neto (GNT), 58. Foket (GNT), 75. Kums (GNT), 87. Asare (GNT), 90+3. Raman (GNT)

Posiadanie piłki: 48 % : 52 %.
    Strzały celne: 7:5. Strzały niecelne: 6:2. Rzuty rożne: 8:6. Spalone: 2:1. Foule: 17:18.
    Olympique Lyon: A. Lopes – Rafael, Biševac, Yanga-Mbiwa, Bedimo – Ferri (85. Cornet), Tolisso, Malbranque (65. Darder) – Ghezzal (74. Beauvue), A. Lacazette (C), Valbuena.
    Zmiany: Gorgelin – Beauvue, Darder, Morel, Rose, Cornet, Mvuemba.

KAA Gent: Sels – Nielsen, S. Mitrović, Asare – Foket, Kums (C), Renato Neto, Saief (67. Raman) – Milicievic, Dejaeghere (82. Rafinha) – Depoitre (90. Coulibaly).
    Zmiany: Vandenbussche – Vitas, Rafinha, Coulibaly, Poletanović, Raman, Simon.

Sędziowie: S. Karasev – A. Averianov, T. Kalugin – N. Golubev