FK Astana – Benfica 2:2 (koniec) | CSKA Mos. – Wolfsburg 0:2 (koniec) | Malmo – PSG 0:5 (koniec)
Szachtar – Real Madryt 3:4 (koniec) | Man Utd – PSV 0:0 (koniec) | Atletico – Galatasaray 2:0 (koniec)
Juventus – Man City 1:0 (koniec) | Borussia M. – Sevilla 4:2 (koniec)
Szachtar Donieck
3:4 (0:1)
Real Madryt
Środa 25.11.2015, 20:45 • Arena Lwów, Lwów • Liga Mistrzów UEFA • Grupa A

Real Madryt prowadził już 4-0 z Szachtarem Donieck, ale w ostatnim kwadransie pozwolił gospodarzom zdobyć aż trzy bramki! Mało brakowało, a pewne zwycięstwo wymknęłoby się z rąk. Rewelacyjną zmianę dał Taison, który rozruszał ofensywę Ukraińców. (22:36:49)

90+3

90+3
    Real długo utrzymuje się przy piłce. Mądra gra zawodników Beniteza.

90+3
    Ostatnia minuta tego spotkania. Niesamowite rzeczy zaczęły dziać się po rzucie karnym w 77. minucie.

90+2
    Teraz kapitalnie w defensywie zachował się Danilo, blokując dośrodkowanie Dentinho. Nie będzie nawet rzutu rożnego dla gospodarzy.

90+1
    Ależ nerwowo w obozie Realu. Casilla wybija piłkę byle dalej od własnej bramki.

90+1
    Poślizgnął się Isco i stracił piłkę. Kontratak Szachtara...

90
    Trzy minuty dolicza arbiter!

90
    Rozpoczęła się ostatnia minuta podstawowego czasu gry. Zmaga się doping na stadionie we Lwowie.
    88. Alex TEIXEIRA - 3:4

88
    Gol dla Szachtaru!
    ALEX TEIXEIRA dostał podanie od Taisona i był zupełnie niepilnowany jedenaście metrów od bramki. Wobec biernej postawy defensywy Realu Brazylijczyk uderzył lekko, technicznie tuż przy słupku. I zrobiło nam się już tylko 3-4!

88
    Dośrodkowanie Bernarda z rzutu wolnego, ale wybijają piłkę zawodnicy Realu.

87
    Żółtą kartkę otrzymuje Danilo (Real Madryt).

87
    Tymczasem Danilo popełnił kolejny faul w okolicach własnej "szesnastki".

85
    Jeszcze jedna akcja gospodarzy. Teixeira wbiegł w pole karne i zewnętrzną częścią buta próbował zagrać w kierunku Ferreyry, ale zawodnika Szachtara ubiegł Casilla. Przy okazji trochę poturbował bramkarza Realu.

84
    I trochę nieoczekiwanie będziemy mieć jeszcze emocje w końcówce. Real jakby zlekceważył prowadzenie różnicą czterech goli.
    83. DENTINHO - 2:4

Tomasz

Gole: 77. Teixeira (kar.), 83. Dentinho, 88. Teixeira – 18. Ronaldo, 50. Modrić, 52. Carvajal, 70. Ronaldo

Kartki:   35. Stepanenko (SAC) – 48. Carvajal (REA), 87. Danilo (REA)

Szachtar Donieck: Pjatow – Kobin, Ordeć, Rakićkyj, Azevedo (64. Dentinho) – Marlos (62. Taison), Fred, Stepanenko, Teixeira (C), Bernard – Hładkyj (74. Ferreyra).
    Zmiany: Kanibołoćkyj – Krywcow, Dentinho, Taison, Kowałenko, Ferreyra, Eduardo.

Real Madryt: Casilla – Carvajal, Pepe (C), Varane (32. Danilo), Nacho – Modrić (62. Kroos), Casemiro, Kovačić – Bale (71. Benzema), Ronaldo, Isco.
    Zmiany: Navas – Danilo, Kroos, James Rodríguez, L. Vázquez, Benzema, Jesé Rodríguez.

Sędziowie: Bas Nijhuis (Holandia)