Dafi Społem – Projekt 2:3 (koniec) | Skra – Jastrzębski 3:1 (koniec) | Exact – Indykpol 0:3 (koniec)
MKS – Czarni 0:3 (koniec) | Trefl – BKS Visła 3:0 (koniec) | Resovia – ZAKSA 1:3 (koniec)

0:0
    To był pogrom. Gospodarze zagrali fenomenalne spotkanie. Rozgromili bezradnych dziś bydgoszczan. W pierwszym secie prowadzili, bagatela, 10:0! Świetne rozpoczęcie sezonu we własnej hali notują siatkarze gdańskiej drużyny. MVP zostaje Wojtek Grzyb! (20:28:24)

25:14
    Trzeci set skończony.

25:14
    Potężny atak na środku siatki Wojtka Grzyba kończy to spotkanie!

24:14
    Jeszcze w aut atakuje Mateusz Mika.

24:13
    Obite ręce skaczących do bloku gospodarzy.

24:12
    Do tego Schulz atakuje po skosie w aut. Jak się okazuje było po bloku i piłka meczowa dla gdańszczan!

23:12
    A teraz Damian blokowany na prawym skrzydle.

23:11
    Popsuta zagrywka Damiana Schulza.

23:10
    Pojedynczy blok Sebastiana Schwarza!

22:10
    Ale teraz przyjezdni po raz kolejny mylą się w polu zagrywki.

21:10
    10 punkt dla bydgoszczan. Pewny atak Krzyśka.

21:9
    I znów w kontrze LOTOS, tym razem Schwarz kiwa przez blok i jest punkt.

20:9
    W obronie gdańszczanie, szybka kontra i autowa kiwka Schulza, jednak przyjezdni skacząc do bloku wpadają w siatkę.

19:9
    Kapitalna kontra gospodarzy zakończona atakiem w punkt Wojtka Grzyba. Drugi czas na życzenie Piotra Makowskiego.

18:9
    Autowa zagrywka bydgoszczan.

17:9
    A teraz udany atak Łuczniczki.

17:8
    A po przerwie punktowy blok Damiana Schulza.

16:8
    Schwarz przeciska się przez dziurę w bloku i to gdańszczanie bardzo pewnie prowadzą na drugiej przerwie technicznej!

Piotr Grabowski

Trefl Gdańsk: Grzyb, Stępień, Falaschi, Schulz, Schwarz, Gawryszewski, Troy, Ratajczak, Mika, Dębski libero: Czunkiewicz, Gacek
    BKS Visła Proline Bydgoszcz: Nowakowski, Klinkenberg, Jurkiewicz, Radke, Wiese, Murek, Ruciak, Kosok, Krzysiek, Wolański, libero:Żurek, Bonisławski