Niedziela 29.11.2015, 20:00Tauron Basket Liga • 8. kolejka

Lublin: Grzeliński 9, Salamonik 13, Myśliwiec 0, Małecki 13, Hałas 0, Czujkowski 8, Kowalski 0, Ciechociński 0, Czumakow 13, Trojan 8, Kellogg 8, Poole 0

Słupsk: Davis 17, Blassingame 8, Campbell 25, Śnieg 8, Seweryn 8, Mokros 10, Borowski 15, Zywert 0, Cesnauskis 0, Sprengel 0 (21:59:36)

Koniec meczu. (72:91)

39:36
    Niecelnie gospodarze. Kontra rywali i Borowski wpada pod kosz i trafia za dwa! (72:91)

39:09
    Błąd 24 sekund po stronie słupszczan. (72:89)

38:45
    Jeszcze Trojan punktuje po przechwycie. (72:89)

38:25
    Kellogg dwa razy udanie z linii rzutów wolnych. (70:89)

38:00
    Odpowiada punktowym rzutem po kontrze Śnieg. (68:89)

37:51
    Trojan zbiera pod koszem rywala i udanie dobija. (68:87)

37:35
    Goście mylą się w ataku. Start nie potrafi jednak tego wykorzystać. Także niecelny rzut. (66:87)

35:50
    A lublinianie ponownie źle w ataku! Na ich szczęście Energa podobnie. (61:85)

35:20
    Dwa razy celnie. (61:85)

35:20
    Do tego jeszcze faulowany Blassingame i dwa osobiste. (61:83)

35:15
    Dodatkowo zawodnik gości raz celnie z linii rzutów wolnych. (61:83)

35:15
    A po przerwie strata Energii. Rywale konstruują kontrę, jednak złym podaniem popisuje się jeden z zawodników Startu. Od razu kontra słupszczan i Davis za dwa! (61:82)

34:45
    A lublinianie coś w tej kwarcie nie mogą złapać rytmu. Dwa nieskuteczne rzuty i piłka dla rywali. Jeszcze do tego czas dla nich! (61:80)

Piotr Grabowski

TBV Start Lublin: Grzeliński, Salamonik, Myśliwiec, Hałas, Czujkowski, Kowalski, Ciechociński, Czumakow, Trojan, Kellogg, Poole
    Energa Czarni Słupsk: Davis, Blassingame, Campbell, Śnieg, Seweryn, Mokros, Borowski, Zywert, Cesnauskis, Sprengel
    KWarty: 19:20, 18:23, 18:18, 17:30