65:62 (10:20, 25:33, 44:49)
AZS Koszalin
Wtorek 01.12.2015, 19:00Tauron Basket Liga • 17. kolejka

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19:00.

Sopocianie sezon zaczęli fatalne. Osiem porażek i ostatnie miejsce w tabeli. Jak tak dalej pójdzie to Trefl tego sezonu nie zaliczy do udanych. Nie ma się co dziwić. Przemeblowany skład. Zgrywanie się młodzieży. To może kiedyś zaprocentować.

Koszalinianie za to sezon zaczęli zdecydowanie lepiej. Mają za sobą 9 pojedynków i 14 punktów. Co prawda ponieśli cztery porażki, jednak z meczu na mecz ich forma wygląda coraz lepiej. Przykładem na to była wygrana z zespołem z Radomia dwie kolejki temu.

Co ciekawe, mamy teoretycznie początek sezonu, ale te dwie drużyny ze sobą już grały w tegorocznych rozgrywkach! Pytanie, dlaczego? Wtorkowe spotkanie jest rozgrywane w ramach...17 kolejki! No, ale cóż. Takie uroki naszych rozgrywek. W październikowym pojedynku lepszy okazał się zespół z Koszalina, który wygrał po dogrywce 75:74.

Sopocianie, którzy świętują 20 lecie istnienia klubu w tym sezonie zbierają baty od wszystkich. Na początku rozgrywek były wielkie nadzieje, a tu szok. Gospodarze wtorkowego pojedynku muszą się w końcu przełamać, chociaż na to się nie zanosi.

A kto w tym spotkaniu okaże się lepszy? Czy gospodarze w końcu poczują smak wygranej w rozgrywkach 2015/16? Czy może koszalinianie udowodnią, że ich forma zwyżkuje? Na transmisję live zapraszamy od 19:00!

Trefl Sopot: Majok, Dzierżak, Śmigielski, Sikora, Dutkiewicz, Stefański, Bilinovac, Motylewski, Kulka, Stefanik, Kolenda, Duren

AZS Koszalin: James, Auda, Austin, Dąbrowski, Wadowski, Witliński, Łukasik, Walton, Dymała, Walker, Mielczarek.

00:01
    Mecz się właśnie rozpoczął. (0:0)

01:00
    Na początek sporo niedokładności po stronie gospodarzy. Wykorzystują to rywale. Walker wsadem za dwa. (0:2)

01:25
    A gospodarze chyba nie mają pomysłu na grę. Kolejna strata! (0:2)

01:55
    Walton udanie z półdystansu za dwa. (0:4)

02:07
    W odpowiedzi celnie Dutkiewicz. (2:4)

02:19
    A teraz za trzy skutecznie Austin! (2:7)

03:15
    A teraz Walton wpada pod kosz i trafia w kontrze za dwa. (2:9)

03:24
    Czas dla szkoleniowca sopocian! (2:9)

03:24
    Po przerwie faulowany Walton raz celnie z linii rzutów wolnych! (2:10)

03:29
    I kolejna strata sopocian! Gospodarze znów nie mają dobrego dnia. (2:10)

03:50
    A w kontrze świetnie koszalinianie i wsadem punktuje Walker! (2:12)

04:15
    Sporo chaosu i niepewności w drużynie Trefla. Widać, że za wszelką cenę chcą się pokazać z jak najlepszej strony swoim kibicom, jednak na razie nie ma efektów. (2:12)

04:50
    Ale teraz za dwa trafia Duren! (4:12)

05:15
    A teraz jeszcze w kontrze Duren faulowany. Dwa osobsite. (4:12)

05:15
    I dwa razy celnie. Już ten wynik wygląda lepiej dla sopocian. (6:12)

05:40
    W odpowiedz celnie Auda. (6:14)

06:00
    Tym razem faulowany przy rzucie Majok. Dwa osobiste. (6:14)

06:00
    Ale ten dwa razy niecelnie. Coś niesamowitego. (6:14)

06:20
    Goście jednak nie chcą zbyt bardzo odskoczyć rywalom. Tym razem strata wskutek faulu w ataku. (6:14)

06:45
    Sopocianie nie potrafią wykorzystać nieporadności rywali w ataku. Przewinienie ofensywne Stefańskiego. (6:14)

07:25
    Faulowany Auda przy rzucie. Dwa osobiste dla zawodnika gości. (6:14)

07:25
    I ten dwa razy celnie! (6:16)

08:10
    Kolejna już strata w ataku sopocian. Rywale są bezlitośni. Szybka kontra i James za dwa! (6:18)

08:20
    Faulowany Duren przy wchodzeniu pod kosz. Dwa osobiste na jego korzyść. (6:18)

08:20
    Dwa razy celnie! (8:18)

08:35
    Od razu odpowiedź rywali z Koszalina i za dwa trafia z półdystansu Auda! (8:20)

09:10
    Trefl znów się myli. Tym razem najpierw piłka nie trafia do kosza, a potem gospodarze przekraczają limit 24 sekund. (8:20)

09:27
    Goście jednak chyba chcą być jak gospodarze. Także strata w ataku! (8:20)

10:22
    Na początek faulowany przy rzucie Majok. Dwa osobiste. (10:20)

10:22
    Ten dwa razy celnie. (12:20)

11:01
    A rywale nieskuteczni w ataku! Sopocianie mają szanse na zmniejszenie straty do koszalinian. (12:20)

11:25
    Trefl chyba jednak nie chce zbliżyć się do przyjezdnych. Niecelny rzut zza obwodu. (12:20)

11:32
    A Walton otrzymuje podanie w szybkiej kontrze. Wpada pod kosz i trafia za dwa. (12:22)

12:25
    Trefl jeszcze raz nieskuteczny w ataku. Próba kontry koszalinian, jednak zakończona niecelnym rzutem Waltona. (12:22)

13:24
    Duren z półdystansu celnie za dwa! (14:22)

14:00
    Na szczęście dla sopocian AZS myli się! Błąd kozłowania jednego z zawodników i strata! (14:22)

14:48
    Jeden z koszykarzy wpada pod kosz, jednak jego rzut jest zablokowany! Jest jednak zbiórka w ataku. Rozegranie do Stefańskiego, a ten trafia za dwa, ale dopiero za drugim razem. (16:22)

15:16
    Walton w odpowiedzi trafia z półdystansu. (16:24)

16:05
    A terasz jeszcze Dąbrowski po przechwycie za trzy! (16:27)

16:10
    W odpowiedzi skutecznie Śmigielski. (18:27)

16:30
    A teraz po przechwycie i kontrze Bilinovac popisuje się celnym wsadem! Czas dla gości! (20:27)

16:59
    Po przerwie nieskutecznie Walton. Szybka kontra i rozegranie do Kulki i ten skutecznie! (22:27)

17:50
    Jeszcze do tego Śmigielski wpada pod kosz i trafa za dwa po kontrze! (24:27)

17:56
    Koszalinianie się budzą! James wpada pod kosz i trafia za dwa z faulem! Dodatkowo z faulem i jeden osobisty. (24:29)

17:56
    Ten osobisty też celny! (24:30)

18:25
    James ponownie w kontrze trafia za dwa z faulem! (24:32)

18:25
    Przed rzutem wolnym czas dla gospodarzy! (24:32)

18:25
    A po przerwie James raz celnie z linii rzutów wolnych! (24:33)

18:40
    A teraz faulowany Duren. Dwa osobiste. (24:33)

18:40
    Tylko raz celnie. (25:33)

19:12
    Strata gości w ataku. Próba kontry w wykonaniu sopocian, jednak niecelne podanie! (25:33)

19:55
    Błąd 24 sekund po stronie sopocian i na pięć sekund przed końcem kwarty o czas prosi szkoleniowiec przyjezdnych! (25:33)

20:00
    Druga kwarta skończona. (25:33)

20:01
    Trzecia kwarta rozpoczęta. (25:33)

20:39
    Na początek drugiej kwarty sporo niedokładności po obu stronach boiska. (25:33)

20:58
    Faulowany Bilinovac. Dwa osobiste! (25:33)

20:58
    I jedynie raz celnie. (26:33)

21:19
    Jeszcze do tego przechwyt sopocian. Szybka kontra i za dwa Duren z faulem! Dodatkowy osobisty i czas dla szkoleniowca gości! (28:33)

21:19
    A po przerwie Duren skutecznie z linii rzutów wolnych. (29:33)

21:45
    I teraz faulowany Dutkiewicz. Dwa osobiste wskutek tego, że gości mają już przekroczony limit przewinień. (29:33)

21:45
    Ani razu celnie! (29:33)

22:09
    Do tego strata gości. Kontra rywali, jednak Trefl przekracza limit 24 sekund. (29:33)

22:25
    A przyjezdni tracą piłkę w ataku. (29:33)

22:35
    I za dwa celnie Stefański! Robi się coraz ciekawiej! (31:33)

23:00
    W końcu celny rzut koszalinian! Nie myli się Walton wpadając pod kosz! (31:35)

23:10
    Kulka faulowany. Dwa osobiste. (31:35)

23:10
    Ten raz celnie! (32:35)

23:30
    A w odpowiedzi Auda zza obwodu trafia za trzy! (32:38)

24:25
    A gospodarze ponownie stanęli. Tym razem strata w ataku, a po szybkim przechwycie niecelny rzut. (32:38)

24:57
    Goście jednak tego nie wykorzystują. Szybka odpowiedź gospodarzy i celnie Kulka! (34:38)

25:13
    Faulowany James. Dwa osobiste. (34:38)

25:13
    A ten raz celnie. (34:39)

25:40
    Jeszcze jedna kontra sopocian. Rozegranie do Sikory, a ten celnie! (36:39)

26:27
    Znów mylą się w ataku koszalinianie. Kontra gospodarzy, ale Ci nie wykorzystują swojej szansy! (36:39)

26:35
    Na ich szczęście przyjezdni nie istnieją w tym kwarcie. Kolejna nieudana próba wejścia pod kosz. (36:39)

27:05
    A teraz Śmigielski dwa razy celnie z linii rzutów wolnych! (38:39)

27:20
    Faulowany Austin przy rzucie. Dwa osobiste. (38:39)

27:20
    A ten dwa razy skutecznie. (38:41)

27:50
    James po kontrze trafia za dwa! (38:43)

28:12
    Od razu odpowiedź i Śmigielski po raz pierwszy w tym spotkaniu udanie za trzy! (41:43)

28:27
    Faulowany Auda. Dwa osobiste. (41:43)

28:27
    Raz celnie! (41:44)

28:47
    A teraz do tego strata sopocian w ataku. Szansa na zwiększenie przewagi dla przyjezdnych. (41:44)

28:55
    Majok raz celnie z linii rzutów wolnych. (42:44)

29:31
    Efektowny wsad po szybkiej kontrze w wykonaniu Audy. Czas na życzenie szkoleniowca Trefla! (42:46)

29:45
    Majok po przerwie popisuje się wsadem! (44:46)

29:59
    Ale na koniec trójką odpowiada James! (44:49)

30:00
    Trzecia kwarta skończona. (44:49)

30:01
    Czwarta kwarta rozpoczęta. (44:49)

30:15
    Sopocianie rozpoczynają ostatnią kwartę celnego rzutu za trzy! (47:49)

30:32
    Faulowany James raz celnie z linii rzutów wolnych! (47:50)

31:25
    Sporo niedokładności w ostatnim czasie w poczynaniach obu drużyn. (47:50)

32:50
    Fatalny początek tej kwarty w wykonaniu obu drużyn. Sporo strat a do tego ogromna ilość nieudanych rzutów. (47:50)

33:10
    Faulowany Walton trafia dwa razy celnie z linii rzutów wolnych. (47:52)

33:30
    Sopocianie nieskutecznie w ataku. Zbiórka przyjezdnych! (47:52)

33:51
    I w kontrze celnie Walton! Goście powiększają swoją przewagę! (47:54)

34:20
    Faulowany przy rzucie Kulka. Dwa osobiste. (47:54)

34:20
    Raz celnie! (48:54)

35:05
    Błąd 24 sekund po stronie gości! Szansa na kontrę dla sopocian, jednak niecelny rzut. (48:54)

35:12
    I James celnie za dwa! (48:56)

35:12
    Walker raz celnie z linii rzutów wolnych! (48:57)

35:28
    Za trzy trafia Duren! (51:57)

35:45
    W odpowiedzi celnie Wadowski zza obwodu! (51:60)

36:15
    A teraz za trzy Kulka! Rozkręcił nam się mecz! (54:60)

36:41
    A teraz jeszcze błąd 24 sekund po stronie gości! (54:60)

37:35
    Faulowany Bilinovac! Aż trzy osobiste na jego korzyść! (54:60)

37:35
    Trzy razy celnie! (57:60)

38:00
    Jeszcze przechwyt gospodarzy. Szybka kontra i Kulka wpada pod kosz i trafia za dwa! Czas dla AZS-u! (59:60)

38:15
    A po przerwie strata gości. Szybka kontra i Śmigielski za trzy! Trefl wychodzi na prowadzenie! (62:60)

39:25
    Wadowski źle w ataku! Zbiórka sopocian, którzy są coraz bliżej pierwszej wygranej! (62:60)

39:46
    Jeszcze przerwa na żądanie szkoleniowca sopocian! (62:60)

39:50
    A po przerwie Duren raz celnie z linii rzutów wolnych! (63:60)

39:53
    Dwa razy celnie z linii rzutów wolnych James! Jeszcze jeden czas dla Trefla! (63:62)