25 25 25
Exact Systems Hemarpol
0
21 22 23
Środa 02.12.2015, 20:30 • Hala Widowiskowo-Sportowa, Jastrzębie-Zdrój • PlusLiga • 7. kolejka

25:23
    Van Lankvelt kończy mecz atakiem z drugiej linii!

24:22
    Tomasz Kowalski wpada w siatkę i mamy piłkę meczową dla Jastrzębskiego Węgla!

19:18
    Damian Boruch blokuje Rafała Szymurę i po raz kolejny na prowadzenie wychodzą jastrzębianie. Timeout dla gości!

16:15
    Znów na środku popracował Sobala i piłka w boisku. Druga przerwa techniczna na korzyść jastrzębian!

14:14
    Punktuje zagrywką Rafał Szymura!

14:12
    As serwisowy w wykonaniu Damiana Borucha! O czas poprosił trener AZS-u Częstochowa Michał Bąkiewicz!

7:8
    Kolejny świetny atak Lipińskiego z prawej strony i na pierwszej przerwie technicznej w partii trzeciej prowadzą gracze spod Jasnej Góry!

1:3
    Bezpośredni serwis w boisko Stanisława Wawrzyńczyka!

25:22
    Atak Muzaja, a w siatkę wpadają blokujący z Częstochowy. Drugi set wygrany także przez zawodników Marka Lebedewa!

24:21
    Derocco w boisko kieruje przechodzącą piłkę i setball mają gospodarze!

22:21
    Silnie atakuje Bartłomiej Lipiński i to już trzeci z rzędu punkt przyjezdnych. O czas natychmiast prosi Mark Lebedew!

16:14
    Kolejny bardzo ładny atak ze środka Sobali i na drugiej przerwie technicznej prowadzą gospodarze!

9:9
    As serwisowy Rafaela Redwitza!

8:6
    Markowe zagranie gospodarzy i van Lankvelt atakuje z drugiej linii. Pierwsza przerwa techniczna na korzyść Jastrzębskiego Węgla!

2:2
    As serwisowy Stanisława Wawrzyńczyka!

25:21
    Wygrywają tą partię gospodarze! Atak Derocco był zbyt silny by częstochowianie to wybronili!

24:20
    Kolejny pajp do Derocco i punkt na koncie gospodarzy. Pierwsza piłka setowa dla gospodarzy!

19:18
    Punktowy serwis leworęcznego Macieja Muzaja i o drugi czas w tym secie prosi Michał Bąkiewicz szkoleniowiec częstochowian!

13:13
    Atak w boisko van Lankvelta z drugiej linii i trzeci punkt z rzędu zdobywają jastrzębianie, a Michał Bąkiewicz prosi o pierwszy timeout w tym meczu!

12:13
    Toontje van Lankvelt zalicza as serwisowy!

6:8
    Bartłomiej Lipiński atakuje po bloku gości i na pierwszej przerwie technicznej prowadzą 8:6 zawodnicy z Częstochowy!