0
16 18 18
Środa 02.12.2015, 18:00 • Hala Podpromie, Rzeszów • Liga Mistrzów • 3. runda

0:0
    Przed nami trzecia kolejka siatkarskiej Ligi Mistrzów! Asseco Resovia podejmie we własnej Volley behappy2 Asse-Lennik!

0:0
    Po dwóch kolejkach grupy G na prowadzeniu znajduje się Resovia. Rzeszowianie pewnie triumfowali w poprzednich dwóch spotkaniach 3:0 i z sześcioma oczkami na koncie są murowanymi faworytami do wygrania grupy. Przyzwoicie radzi sobie również Volley behappy2. Belgowie wygrali obie poprzednie potyczki 3:2 i z czterema punktami plasują się na drugiej pozycji w tabeli.
    0:0 Zdjęcie z treningu rzeszowian przed spotkaniem!

0:0
    W rozgrywkach ligowych Volley behappy2 radzi sobie świetnie. W pięciu rozegranych spotkaniach wicemistrzowie Belgii zdobyli komplet punktów i stracili jedynie seta! Na ten moment realnym zagrożeniem dla Volley behapppy2 jest tylko Knack Roeselare, które również posiada na swoim koncie piętnaście oczek.

0:0
    Sytuacja ligowa Resovii nie jest najlepsza. Rzeszowianie plasują się dopiero na szóstej pozycji w stawce z czternastoma oczkami na swoim koncie. Do liderujących Czarnych Radom podopieczni Andrzeja Kowala tracą już pięć punktów. Warto dodać, że Mistrzowie Polski przegrali ostatnie trzy mecze w Hali Podpromie. Ostatni raz taka fatalna passa miała miejsce w 2011 roku.
    0:0 W składzie Resovii na mecz z Volley behappy2 jest Dominik Witczak. Atakujący dołączył do Mistrzów Polski 1 grudnia!

0:0
    Faworytem środowego starcia jest Asseco Resovia. Czy Mistrzowie Polski przełamią serię zły występów i pokonają niżej notowanych rywali? Przekonamy się o tym już w środowy wieczór! Na relację live zapraszamy Państwa od godziny 18:00 jedynie na lajfy.com!

0:0

Asseco Resovia: Kurek, Tichacek, Dryja, Achrem, Lyneel, Paszycki, Drzyzga, Perłowski, Śliwka, Penczew, Witczak, libero: Ignaczak, Wojtaszek.

Sędziowie: Sandro La Micela, Boris Skudnik..
    0:0

0:0
    Resovia: Kurek, Dryja, Achrem, Paszycki, Drzyzga, Penczew, Wojtaszek (l).

0:0

1:0
    Od ataku z krótkiej zaczyna Dawid Dryja!

2:0
    Baetens z prawego skrzydła po prostej atakuje w aut!

3:0
    Ależ czapa! Paszycki zatrzymuje na środku Colsona!

4:0
    Sytuacyjna piłka do Adriana Staszewskiego! Polski przyjmujący został zatrzymany na potrójnym bloku!

5:0
    Rozgrywka Dryji sieje ferment w szeregach rywali! Błąd nieczystego odbicia! Przerwa dla przyjezdnych!

5:1
    Przedziera się na pojedynczym bloku na prawej flance Baetens.

6:1
    Z trudnej pozycji nie skończył Achrem. Potem dobry podwójny blok rzeszowian!

7:1
    Kontra Resovii! Z prawego skrzydła po prostej skutecznie atakuje Bartosz Kurek!

7:2
    Pojedynczy blok miał przed sobą Dirk Sparidans. Udany atak Holendra.

8:2
    Pewny atak ze środka Dimy Paszyckiego. Pierwsza przerwa techniczna!

8:3
    Po rękach blokujących atakuje ze środka Colson!

9:3
    Zagrywka w siatkę Overbeeke!

10:3
    Fatalny błąd Fastelanda. Norweg w łatwej sytuacji przebija piłkę w aut!

10:4
    Pewnie z lewego skrzydła po prostej atakuje Adrian Staszewski.

11:4
    Skuteczny atak z lewego skrzydła po skosie Nikołaja Penczewa.

12:4
    Ewidentnie zerwał atak Rune Fasteland. Piłka ląduje poza boiskiem.

12:5
    Udany atak przyjezdnych z lewego skrzydła po prostej.

13:5
    Popsuta zagrywka przez Fastelanda. Piłka trafia w siatkę.

13:6
    Świetnie rozegrał teraz Depestele! Na czystej siatce atakował Adrian Staszewski!

14:6
    Z lewego skrzydła po prostej skutecznie atakuje Alek Achrem!

14:7
    Trafia w boisko po ataku ze środka Martijn Colson.

15:7
    Nie skończył ataku Achrem. Potem w aut z sytuacyjnej piłki atakuje Adrian Staszewski.

16:7
    Asem serwisowym popisuje się Bartosz Kurek! Druga przerwa techniczna, wyraźnie prowadzenie Resovii!

16:8
    Długa akcja. Mieli swoje szanse na skończenie rzeszowianie. Ostatecznie błąd podwójnego odbicia.

17:8
    Podbijają piłkę rywale po ataku Paszyckiego. Środkowy Resovii natychmiast jednak się poprawia! Przerwa dla Johana Devoghela!

17:9
    Piłka na lewe skrzydło do Nikołaja Penczewa! Bułgarski zawodnik zatrzymany na podwójnym bloku!

17:10
    Ofiarnie bronili piłkę rzeszowianie. Potem skutecznie jednak atakuje po bloku Overbeeke!

18:10
    Przedziera się przez podwójny blok rywali Nikołaj Penczew z lewego skrzydła!

18:11
    Świetnie zaatakował teraz Adrian Staszewski. Przyjmujący przyjezdnych mija blok rzeszowian.

19:11
    Zagrywka w siatkę Adriana Staszewskiego.

20:11
    Zatrzymany na środku Colson! Blokiem popisał się Dawid Dryja!

20:12
    Dobrze w obronie Wojtaszek. Potem na potrójnym bloku zatrzymany jednak Nikołaj Penczew!

21:12
    Pewnie ze środka atakuje teraz Dawid Dryja.

21:13
    Bardzo dobry atak Overbeeke. Piłka trafia w sam narożnik boiska!

22:13
    Z szóstej strefy skutecznie atakuje Nikołaj Penczew! Zanosi się na zdecydowane zwycięstwo Resovii w tym secie.

22:14
    Autowa zagrywka Dawida Dryji.

23:14
    Z lewego skrzydła Alek Achrem. Wcześniej gospodarze sugerowali, że rywale nieregulaminowo przebili piłkę.

23:15
    Zbyt wysoko wypuścił sobie piłkę Bartosz Kurek i nie trafia zagrywką w boisko.

23:16
    Martijn Colson trafia zagrywką Aleka Achrema!

24:16
    Tym razem Colson zagrywa w siatkę. Piłka setowa dla Asseco Resovii!

25:16
    Z prawego skrzydła po prostej atakował Overbeeke. Nie zmieścił się jednak w boisku! Set dla gospodarzy!

25:16
    Pierwszy set skończony.

0:0
    Partia bez historii. Wyraźnie triumfują gospodarze, którzy już od początku seta wypracowali sobie wyraźną przewagę.

0:0
    Drugi set rozpoczęty.

0:1
    Wydawało się, że Nikołaj Penczew świetnie przedarł się przez potrójny blok! Sędzia wskazał jednak aut!

0:2
    Fatalne nieporozumienie w szeregach Resovii. Zablokowany został Kurek i potem zabrakło asekuracja!

1:2
    Psują zagrywkę przyjezdni.

1:3
    Punkt dla przyjezdnych.

1:4
    Atomowa zagrywka Overbeeke! Trafiony Nikołaj Penczew!

2:4
    Podwójny blok rywali udanie mija Alek Achrem!

3:4
    Chciał technicznie blok rzeszowian obić Adrian Staszewski, ale został zablokowany!

3:5
    W taśmę serwuje Dawid Dryja!

4:5
    W siatkę serwuje Adrian Staszewski.

5:5
    Kontra rzeszowian! Z prawego skrzydła po prostej skutecznie atakuje Bartosz Kurek!

6:5
    Zagrywkę Bartosza Kurka nieudanie przyjmują rywale! Punkt dla gospodarzy!

6:6
    Tym razem już lepsze przyjęcie. Blok Mistrzów Polski obija Seppe Baetens!

7:6
    Wpierw Drzyzga wystawiał jedną ręką do Paszyckiego, który nie skończył. Potem Fabian powtórzył jednak rozegranie i Estończyk skutecznie.

7:7
    Zagrywka w siatkę Aleka Achrema.

8:7
    Trochę odrzucony od siatki był Bartosz Kurek, ale nie przeszkodziło to reprezentantowi Polski skończyć ataku z prawego skrzydła! Pierwsza przerwa techniczna!

8:8
    Udanym atakiem popisują się przyjezdni.

9:8
    Po zagrywce Baetensa piłka spada w aut.

10:8
    Na raty Bartosz Kurek! Za pierwszym razem zablokowany, ale druga próba już udana!

10:9
    Z lewego skrzydła skutecznie atakuje jeden z zawodników przyjezdnych!

10:10
    Ależ czapa! Colson na pojedynczym bloku zatrzymuje Dawida Dryję!

11:10
    Tym razem Dawid Dryja zwolnił trochę rękę przy ataku i trafił w boisko!

11:11
    Po ataku Fastelanda piłka ląduje między blokiem, a siatką. Ostatecznie wpada w boisko.

12:11

13:11
    Rozegranie na lewe skrzydło do Adriana Staszewskiego, który zatrzymany został na podwójnym bloku!

13:12
    Tym razem Staszewski miał przed sobą pojedynczy blok i skutecznie zaatakował po prostej.

14:12
    Byli bliscy zablokowania Penczewa rywale. Bułgar umieścił jednak piłkę między siatką, a blokiem.

15:12
    Przechodząca piłka po zagrywce Bartosza Kurka! Wykorzystuje ją Dima Paszycki! Czas dla trenera gości!

16:12
    Spore problemy rywali po zagrywce Bartosza Kurka! Potem świetne rozegranie do Nikołaja Penczewa, który atakuje praktycznie na pustej siatce! Przerwa techniczna!

17:12
    Po zagrywce Kurka rywale oddają za darmo. Potem kończy ze środka Paszycki.

17:13
    Zagrywka w siatkę Bartosza Kurka.

18:13
    Pewnie z lewego skrzydła atakuje Alek Achrem, który miał przed sobą tylko pojedynczy blok!

19:13
    Odrzucony od siatki Overbeeke zaryzykował. Nie opłaciło się. Trafił w siatkę. Przerwa dla przyjezdnych!

20:13
    Alek Achrem! Skuteczny atak przyjmującego Resovii z drugiej linii!

21:13
    Podwójny blok miał przed sobą Andringa! Zatrzymują go rzeszowianie!

21:14
    Tym razem Alek Achrem serwuje w siatkę.

22:14
    I jeszcze raz! Ponownie z drugiej linii skutecznie atakuje Alek Achrem!

22:15
    Przez podwójny blok rzeszowian przedziera się Pekmans!

22:16
    Wyraźnie przestrzelił teraz Bartosz Kurek. Autowy atak reprezentanta Polski.

23:16
    Blok-aut po ataku z prawego skrzydła Bartosza Kurka.

23:17
    Potrójny blok miał przed sobą Bartosz Kurek. Chciał uderzyć po skosie, ale nie trafił w boisko.

23:18
    Z prawego skrzydła po prostej Nikołaj Penczew atakuje w aut!

24:18
    Znów nie kończy Penczew, ale piłka jest w górze! Pewnie zbija ją Dawid Dryja! Piłka setowa dla Resovii!

25:18
    Świetne rozegranie Fabiana Drzyzgi sposobem dolnym do Bartosza Kurka! Reprezentant Resovii skutecznie atakuje na czystej siatce!

25:18
    Drugi set skończony.

0:0
    Drugi set za nami. Ponownie pewnie triumfuje Asseco Resovia. Belgowie nie są dzisiaj wymagającym przeciwnikiem dla rzeszowian. Przed nami trzecia i być może ostatnia partia!
    0:0

0:0
    Trzeci set rozpoczęty.

1:0
    Zagrywka w siatkę Baetensa!

1:1
    Rywale oddają piłkę za darmo. Nie kończy Kurek. Skutecznie potem atakuje jednak Adrian Staszewski!

1:2
    Przechodząca piłka po zagrywce Colsona! Wykorzystują to przyjezdni!

2:2
    Punkt dla Resovii.

3:2
    Bartosz Kurek z prawego skrzydła!

3:3
    Rozrzucony był blok Resovii i wykorzystał to Robin Overbeeke!

4:3
    Z drugiej linii atakował Alek Achrem. Piłka ląduje w aucie, ale był blok rywali!

5:3
    Atakował ze środka Fasteland, ale nadział się na blok Paszyckiego!

6:3
    Świetna zagrywka Aleka Achrema! Nie poradził sobie w przyjęciu Seppe Baetens! Czas dla Asse-Lennik!

6:4
    Świetnie z prawego skrzydła po przekątnej trafia w boisko Robin Overbeeke!

7:4
    Zagrywka Adriana Staszewskiego w aut.

7:5
    Rozegranie na lewe skrzydło do Seppe Baetensa, który wykorzystuje dziurę w bloku rzeszowian.

7:6
    Nieudana kiwka Fabiana Drzyzgi! Z drugiej piłki skutecznie atakuje za to Depestele!

8:6
    Na czystej siatce pewnie atakuje Bartosz Kurek! Pierwsza przerwa techniczna!

8:7
    Po bloku rzeszowian atakuje ze środka Martijn Colson!

8:8
    Asem serwisowym popisuje się Frank Depestele!

9:8
    Nie kończy z drugiej linii Achrem. Potem skutecznie jednak z lewego skrzydła Bartosz Kurek!

9:9
    W siatkę serwuje Nikołaj Penczew.

10:9
    Udanym atakiem ze środka popisuje się Dawid Dryja.

11:9
    Trochę odrzucony był od siatki Adrian Staszewski. Blokują go do spółki Paszycki z Kurkiem!

11:10
    Wyraźnie w aut serwuje Dawid Dryja.

12:10
    Udanie podwójny blok rywali na lewym skrzydle mija Alek Achrem!

12:11
    Autowa zagrywka Bartosza Kurka.

13:11
    Pewne przyjęcie Damiana Wojtaszka. Blok rywali na lewym skrzydle obija Alek Achrem.

14:11
    Kontrę wyprowadza Resovia! Z krótkiej świetnie atakuje Dima Paszycki!

15:11
    Potrójnym blok miał przed sobą Adrian Staszewski! Został zatrzymany!

15:12
    Tym razem w siatkę serwuje Alek Achrem.

15:13
    Piłka na prawe skrzydło do Bartosza Kurka, który został zablokowany na podwójnym bloku!

16:13
    Zagrywka w siatkę Adriana Staszewskiego. Druga przerwa techniczna!

17:13
    Kontra Resovii! Rozegranie na drugą linię do Aleka Achrema! Pewny atak! Czas dla Asse-Lennik!

17:14
    Potrójny blok miał przed sobą Robbert Andringa, ale zaatakował po palcach rywali!

18:14
    Z lewego skrzydła po rękach rywali skutecznie atakuje Nikołaj Penczew!

18:15
    Świetna akcja przyjezdnych! Skutecznym atakiem popisuje się Robbert Andringa!

19:15
    Autowa zagrywka Franka Depestele.

20:15
    Autowy atak ze środka Martijna Colsona! Coraz bliżej zwycięstwa Resovia!

21:15
    Odrzuceni od siatki przyjezdni po zagrywce Penczewa! Potem w siatkę atakuje Robin Overbeeke!

22:15
    Znów dobra zagrywka Nikołaja Penczewa! Bułgar trafia serwisem libero rywali!

22:16
    Błędy po obu stronach. Ostatecznie skutecznie z prawego skrzydła po taśmie atakuje Robbert Andringa.

23:16
    W aut serwuje Robbert Andringa.

24:16
    Na pojedynczym bloku Adriana Staszewskiego zatrzymuje Bartosz Kurek! Piłka meczowa!

24:17
    Odrzuceni od siatki przyjezdni! Do trzech razy sztuka! Trzeci atak Reinisa Pekmansa okazał się skuteczny!

24:18
    Piłka na prawe skrzydło do Bartosza Kurka, który mając przed sobą potrójny blok atakuje w antenkę!

25:18
    Tym razem podwójnym blok miał przed sobą Bartosz Kurek i pewnie zaatakował po skosie!

25:18
    Trzeci set skończony.

0:0
    Mecz bez historii w Hali Podpromie! Pewnie wygrywają gospodarze 3:0. Wicemistrz Belgii nie był dzisiaj wymagającym rywalem dla podopiecznych Andrzeja Kowala.

Redakcja lajfy.com wybiera MVP spotkania Dmytro Paszyckiego! Środkowy Resovii grał na wysokiej skuteczności w ataku, a także wielokrotnie zatrzymywał rywali blokiem!

Za relację dziękuje Państwu Tomasz Krucan! Do usłyszenia! (19:21:09)

Tomek

Asseco Resovia Rzeszów: Kurek, Tichacek, Dryja, Achrem, Lyneel, Paszycki, Drzyzga, Perłowski, Śliwka, Penczew, Holmes, Witczak, libero: Ignaczak, Wojtaszek.
    Euphony Asse-Lennik: Kindt, Andringa, Baetens, Fasteland, Overbeeke, Pekmans, Sugranes Martinez, Cosemans, Staszewski, Colson, Depestele, libero: Sparidans.

Sędziowie: Sandro La Micela, Boris Skudnik.