Barca – PGE Vive 31:33 (koniec) | Orlen Wisła – HC Zagreb 23:23 (koniec)
Barca
31:33 (19:16)
Vive Kielce
Sobota 05.12.2015, 18:30Liga Mistrzów • 10. kolejka

To było wspaniałe popołudnie dla polskiego szczypiorniaka! Dziękuję serdecznie za obecność podczas dzisiejszej relacji i zapraszam na spotkanie Orlenu Wisły Płock. Początek już o 20:30. Relacja na portalu lajfy.com. Jeszcze raz dzięki! Pisał dla państwa Seweryn Jeszke. (20:12:28)

Byliśmy dzisiaj świadkami wielkich emocji! Najwięcej bramek dla naszej drużyny zdobył Karol Bielecki (9 trafień).

Fantastyczna postawa zawodników prowadzonych przez Talanta Dujshebaeva! Idealna gra zawodników Vive w drugiej połowie! Bardzo dobra gra w obronie. Zabójcza skuteczność w ataku i pokonujemy wielką Barcelonę na ich terenie! Brawo, brawo, brawo!

Koniec! Koniec! Koniec! VIVE TAURON KIELCE WYGRYWA Z FC BARCELONĄ 33:31!!

Koniec meczu. (31:33)

60
    Tracą piłkę kielczanie, ale błąd popełniają też Hiszpanie!! nie złapał piłki Sigurdsson! (31:33)

60
    29 sekund do końca! Czas dla Vive! Polski zespół nie przegra tego meczu! Nie zremisuje tego meczu! Vive wygra to spotkanie! (31:33)

60
    Timeout dla gości. (31:33)

60
    30 sekund do końca! Lijewski przejmuje piłkę! (31:33)

59
    Barcelona szuka szansy na bramkę ale mylą się Hiszpanie! (31:33)

59
    Ależ blisko są gracze Vive! Czas dla trenera Barcelony. Do końca spotkania nieco ponad minuta! (31:33)

59
    Timeout dla gospodarzy. (31:33)
    59
    Mamy To!!! Lijewski trafia z prawego rozegrania! (31:33)

59
    Strata Barcelony! Vive ma szansę na wykorzystanie sytuacji! (31:32)

58
    Jallouz powstrzymany przez Jureckiego. Wolny dla Barcelony. (31:32)

58
    Enrerrios wypychany przez defensorów Vive! Do końca meczu pozostały dwie minuty i piętnaście sekund! (31:32)
    58
    Bielecki wykorzystuje karny po faulu na Kusie. Vive gra w przewadze! (31:32)
    57
    Lazarov po raz kolejny rzuca bramkę. (31:31)

57
    Rzut Lazarova obroniony! Jednak macedoński zawodnik faulowany. Barcelona nadal przy piłce. (30:31)

Seweryn Jeszke

Barca: 1. Perez, 12. Sarić – 3. Noddesbo, 6. Kopljar, 8. Tomas, 9. Entrerríos, 10. Sorhaindo, 13. Arino, 18. Gurbindo, 19. Sigurdsson, 21. Syprzak, 22. Ruesga, 27. Morros, 42. Jallouz, 44. Dujshebaev 77. Lazarov
    Vive Kielce: 1. Szmal, 16. Sego – 5. Jurecki, 9. Reichmann, 10. Chrapkowski, 11.Kus, 13. Aguinagalde, 14. Bielecki, 15. Jachlewski, 17. Strlek, 19. Lijewski, 21. Buntić, 23. Zorman, 27. Cupić

Sędziowie: Oyvind Togstad (NOR) / Rune Kristiansen (NOR)