BKS Visła – Exact 3:0 (koniec) | Cuprum – Skra 2:3 (koniec) | ZAKSA – Jastrzębski 3:0 (koniec)

25:21
    Ależ świetnie kończy się to spotkanie! As serwisowy po siatce. ZAKSA wygrywa z Jastrzębskim Węglem 3:0!

24:21
    Piłka meczowa! Kończy Bociek, wykorzystując kilka nieudanych ataków gości. Za kilka chwil wszystko będzie jasne.

22:19
    Bociek kończy z trudnej piłki! Ależ świetnie spisuje się ten zawodnik w trzeciej części spotkania.

16:15
    Znów zaatakował Bociek! Czas na drugą przerwę techniczną, podczas której jednym punktem prowadzą miejscowi.

8:6
    Punktuje Bociek i mamy pierwszą przerwę techniczną, podczas której gospodarze prowadzą dwoma punktami.

7:5
    As serwisowy Deroo!

25:20
    Drugi set kończy się identycznie takim samym wynikiem jak pierwszy – 25:20! Doskonały atak Gladyra.

24:20
    Piłka setowa! Ponownie świetnym atakiem popisał się Deroo. Nic dodać, nic ująć!

18:16
    Gospodarze wykorzystali moment słabości rywali, obejmując dwupunktowe prowadzenie. Toniutti notuje asa serwisowego!

16:15
    Gladyr zaatakował ze środka. Czas na drugą przerwę techniczną, jednym punktem prowadzi ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.

7:8
    Muzaj zdołał przebić się przez podwójny blok. Czas na pierwszą przerwę techniczną. Mamy jednopunktowe prowadzenie przyjezdnych.