impel – Fenerbahce 0:3 (koniec) | Novara – Atom Trefl 1:3 (koniec)
3
25 25 25
Środa 09.12.2015, 18:00 • Hala Orbita, Wrocław • Liga Mistrzyń • 4. runda

0:0
    Wrocławianki się starały, jednak zabrakło chyba mocy. Pierwsze dwa sety naprawdę wyrównane. Impel grał jak równy z równym z Fenerbahce, jednak ogranie zawodniczek przyjezdnych było widoczne w końcowych fragmentach seta. To Turczynki mają zapewniony awans do kolejnej rundy, a Impel musi się pomartwić i wygrać wszystko co zostało do wygrania. (19:36:55)

18:25
    Trzeci set skończony.

18:25
    Przyjezdne kończą pewnym atakiem ze środka siatki i wygrywają dosyć pewnie ten pojedynek!

18:24
    Podwójne odbicie Kim i jeszcze jest jakaś nadzieja dla wrocławianek.

17:24
    As serwisowy przyjezdnych i mamy pierwszą piłkę meczową w tym spotkaniu!

17:23
    Kontra gospodyń, jednak na środku siatki zatrzymana blokiem Monika Ptak!

17:22
    A do tego jeszcze autowy atak Mihajlović i 17 oczko trafia na konto gospodyń.

16:22
    Pewnie po prostej atakuje Costagrande mijając blok! Nie daje najmniejszych szans gospodyniom!

15:22
    Ze środka siatki Dietzen skutecznie w punkt. Fenerbahce coraz bliżej wygranej w całym spotkaniu.

15:21
    Dłuższa akcja zakończona udaną kontrą wrocławianek i pewnym atakiem Costagrande do narożnika boiska.

14:21
    A po przerwie jeszcze jeden blok Turczynek!

14:20
    Zatrzymana na środku siatki Kąkolewska i o czas prosi szkoleniowiec gospodyń!

14:19
    A teraz świetna akcja i atak Bosetti!

14:18
    Popsuta zagrywka po stronie przyjezdnych.

13:18
    Jeszcze do tego świetny blok zawodniczek ze Stambułu! Zatrzymana na skrzydle Kasia Skowrońska!

13:17
    Fenomenalny, punktowy blok w wykonaniu zawodniczek gości!

13:16
    Pojedynczym blokiem zatrzymana Costagrande przy ataku z drugiej linii na środku siatki! Kapitalne wyczucie Dietzen i to Fenerbahce prowadzi na drugiej przerwie technicznej!

13:15
    Fenomenalny blok Kąkolewskiej i Radeckiej! Mihajlović bez najmniejszych szans!

12:15
    Przekroczenie linii środkowej przez rozgrywającą Impelu!

12:14
    Ale tym razem potężny atak z drugiej linii w wykonaniu Mihajlović.

12:13
    Dotknięcie siatki przy ataku przez jedną z zawodniczek gości!

11:13
    Potężny atak Kim po przekątnej. Ta zawodniczka jest dziś nie do zatrzymania.

11:12
    Kontra Fenerbahce, jednak na skrzydle Mihajlović trafia prosto w siatkę!

10:12
    Mihajlović nabija na blok, a piłka ląduje daaaaleeekoo na aucie.

10:11
    Świetna kiwka Moniki Ptak nad blokiem ląduje w boisku!

9:11
    Nieporozumienie w rozegraniu po stronie wrocławianek. Oddają za darmo. W kontrze zagranie do Erdem Dundar, a ta z obejścia pewnie!

9:10
    Kim z przechodzącej piłki atakuje nie do obrony.

9:9
    Skowrońska nabija na blok, a piłka minimalnie wychodzi na aut! Dużo szczęścia Kasi!

8:9
    Jeszcze jedna kontra Turczynek. Rozegranie do Kim, a ta wykorzystuje ręce bloku i po raz kolejny dziś punktuje.

8:8
    Kontra przyjezdnych zakończona udanym atakiem na skrzydle Bosetti!

8:7
    Po przerwie potężny atak po skosie Mihajlović.

8:6
    Piłka rzucona po stronie go Turczynek i to Impel po raz pierwszy prowadzi na pierwszej przerwie technicznej w tym spotkaniu!

7:6
    Świetne uderzenie ze środka i drugiej linii w wykonaniu Costagrande!

6:6
    Ojjj, minimalnie autowy atak po prostej w wykonaniu Kasi Skowrońskiej i mamy już remis!

6:5
    Pewny atak przez dziurę w bloku w wykonaniu Dietzen.

6:4
    Podobnie w polu zagrywki mylą się zawodniczki gości!

5:4
    Ajj, tym razem minimalnie autowa zagrywka Moniki.

5:3
    Do tego jeszcze as serwisowy Moniki Ptak! Piłka po taśmie przedostała się na drugą stronę!

4:3
    A Kim teraz myli się w polu zagrywki i posyła piłkę na aut!

3:3
    Tym razem bez wątpliwości. Erdem Dundar udanie z obejścia po przekątnej.

3:2
    Błąd sędziów. Arbiter główny przerwał akcję, kiedy piłka jeszcze nie spadla w boisko.

3:2
    Ale teraz popisuje się świetnym atakiem na skrzydle! Kiwa nad blokiem i trafia w linię!

2:2
    Podobnie w polu zagrywki myli się Kasia Skowrońska.

2:1
    A po chwili popsuta zagrywka zawodniczek gości.

1:1
    Dietzen bardzo pewnie nabija na blok i punktuje.

1:0
    Autowy atak z przechodzącej piłki w wykonaniu Erdem Dundar.

0:0
    Trzeci set rozpoczęty.

22:25
    Drugi set skończony.

22:25
    Bosetti kończy tego seta pewnym atakiem na skrzydle i to Fenerbahce jest bliżej wygranej w tym spotkaniu.

22:24
    Kapitalny atak po ostrym skosie w wykonaniu Costagrande!

21:24
    Przekroczona linia trzeciego metra przy ataku z drugiej linii w wykonaniu Skowrońskiej i to Turczynki mają piłkę setową!

21:23
    Impel miał kontrę w górze, jednak arbiter dostrzegł błąd podwójnego odbicia.

21:22
    Autowy atak ze środka siatki Erdem Dundar i znów jest kontakt!

20:22
    Błyskawiczna odpowiedź i kapitalny atak Skowrońskiej po prostej obok bloku!

19:22
    Znów popis w obronie obu zespołów. W końcu kontra zawodniczek gości i pewny atak Polen Uslupehlivan!

19:21
    Świetnie w defensywie siatkarki Fenerbahce. Kontry nie kończy Mihajlović. Odpowiedź Impelu i w aut ponad blokiem uderza Costagrande! Czas dla trenera gospodyń!

19:20
    Trzykrotnie wybroniony atak Kim, ale trzy razy też nieskończona kontra. W końcu rozegranie przyjezdnych do Mihajlović, a ta bardzo pewnie atakuje po ostrym skosie trafiając w Kasię Skowrońską!

19:19
    Popsuta zagrywka Seymy Ercan i znów remis!

18:19
    Gospodynie w obronie, jednak arbiter dostrzega podwójne odbicie.

18:18
    Cios za cios! Tym razem po przekątne trafia Hildebrand!

17:18
    Oj to był potężny atak Mihajlović! Po prostej kompletnie nie do obrony!

17:17
    Nieporozumienie w rozegraniu i Costagrande oddaje za darmo, jednak w rywalki w kontrze zatrzymane blokiem! Bosetti nie przeciska się przez ręce Impelu!

16:17
    Ajj, po takiej serii popsuta zagrywka Ptak! Trzeba przyznać, ze Monika zrobiła swoje!

16:16
    Błąd Mihajlović! Przy ataku z drugiej linii przekracza linię trzeciego metra i mamy remis!

15:16
    Kapitalny, a co najważniejszy, punktowy blok Kąkolewskiej do pary z Radecką! Od razu reakcja i czas na życzenie szkoleniowca przyjezdnych!

14:16
    Do tego jeszcze as serwisowy Moniki Ptak!

13:16
    Mihajlović zatrzymana blokiem na prawym skrzydle!

12:16
    Hildebrand przeciska się przez podwójny blok przyjezdnych i trafia w boisko!

11:16
    Autowy atak w wykonaniu zawodniczek z Wrocławia i to Turczynki bardzo pewnie prowadzą na drugiej przerwie technicznej!

11:15
    Kolejna kontra gospodyń, jednak Costagrande minimalnie się myli!

11:14
    Nie kończą przyjezdne. Od razu kontra Impelu i ze środka i drugiej linii atakuje Costagrande obijając blok!

10:14
    Popsuta zagrywka Kim i 10. punkt trafia na konto wrocławianek!

9:14
    A po przerwie zatrzymana blokiem Kasia Skowrońska!

9:13
    Do tego jeszcze Kim dokłada asa serwisowego i o czas prosi szkoleniowiec Impelu!

9:12
    Nieporozumienie w rozegraniu po stronie przyjezdnych. Te jednak bronią atak Costagrande. Rozegranie do Erdem Dundar, a ta pewnie z obejścia!

9:11
    Nie kończy Skowrońska. Piłka pozostaje na stronie Impelu. W kolejnej akcji rozegranie do Costagrande, a ta pewnie po ostrym skosie.

8:11
    Ale teraz popsuta zagrywka Kąkolewskiej. Obija piłką siatkę.

8:10
    Nieskończony atak Skowrońskiej z sytuacyjnej piłki. Rywalki także nie wykorzystują swojej szansy. Podobnie Impel, jednak w kolejnej akcji świetną kiwką popisuje się Costagrande!

7:10
    Mihajlović potężnie nabija na blok, jednak piłka ląduje na aucie i 10 oczko trafia na kontro Turczynek.

7:9
    Skuteczny atak z przechodzącej piłki Kasi Skowrońskiej! Wcześniej świetna zagrywka Hildebrand!

6:9
    W odpowiedzi atomowy atak Costagrande ze środka i drugiej linii!

5:9
    Cóż za wyczucie! Bosetti kiwa wysoko nad blokiem i trafia w okolice ósmego metra, gdzie nie ma nikogo!

5:8
    Po przerwie Kasia Skowrońska na skrzydle atakuje obijając ręce rywalek!

4:8
    Hildebrand ze skrzydła po prostej w aut i to Fenerbahce bardzo pewnie prowadzi na pierwszej przerwie technicznej!

4:7
    Jeszcze jeden potężny atak Mihajlović. Tym razem trafia w boisko.

4:6
    Ale jest i ona! Potężne nabicie na blok Kasi Skowrońskiej, a piłka ląduje na aucie!

3:6
    Monika Ptak decyduje się na atak z obejścia, jednak jest zatrzymana na skrzydle pojedynczym blokiem!

3:5
    Bosetti bardzo pewnie ze skrzydła po prostej przez dziurę w bloku trafia w 9 metr.

3:4
    Impel przyjmuje na drugą stronę, jednak Turczynki nie kończą kontry. Wrocławianki podobnie, jednak dostają za darmo. Costagrande w kolejnej akcji też źle, jednak podwójne odbicie po stronie Mihajlović!

2:4
    Ona jest niesamowita. Obraca do prostej i uderza między blokiem i antenką! To jest właśnie Kim!

2:3
    Zerwany atak Mihajlović! Po przekątnej trafia w aut!

1:3
    Ależ atak Kim! Wydawało się, że będzie uderza po skosie, ale w ostatniej chwili zdecydowała się kiwać do prostej!

1:2
    Costagrande trafia po przekątnej i zdobywa pierwszy punkt dla Impelu w tym secie.

0:2
    Do tego jeszcze autowy atak po ostrym skosie Kasi Skowrońskiej.

0:1
    Przyjezdne rozpoczynają drugą partię od bardzo pewnego ataku Kim.

0:0
    Drugi set rozpoczęty.

23:25
    Pierwszy set skończony.

23:25
    Kasia Skowrońska przekracza linię trzeciego metra przy ataku z drugiej linii i to Fenerbahce wygrywa tę pierwszą partię tego pojedynku!

23:24
    Kapitalnie w defensywie przyjezdne! Szybkie rozegranie na środek, gdzie Kim atakuje z drugiej linii w aut, ale po rękach gospodyń i to Turczynki mają piłkę na wagę seta!

23:23
    Po przerwie udanie na skrzydle zachowuje się Bosetti. Atakuje po bloku w aut.

23:22
    Hildebrand potężnie atakuje w kontrze po prostej i to Impel wychodzi na prowadzenie! Czas na życzenie szkoleniowca gości!

22:22
    Erdem Dundar kiwa nad blokiem, ale w aut i mamy remis na tablicy wyników!

21:22
    Tym razem potężny atak po przekątnej Kasi Skowrońskiej!

20:22
    Ulala! Mihajlović atakuje na czystej siatce po skosie! Kompletnie nie do obrony.

20:21
    Kapitalny atak po ostrym skosie Costagrande!

19:21
    Świetnie to zrobiła Kim! Kiwka nad blokiem w drugi metr i 21. punkt trafia na konto przyjezdnych.

19:20
    A po przerwie jeszcze as serwisowy w wykonaniu gospodyń!

18:20
    Bardzo długa akcja, z której zwycięsko wychodzą gospodynie! Kiwka nad blokiem Costagrande i o czas prosi szkoleniowiec Turczynek!

17:20
    W odpowiedzi udanie Costagrande!

16:20
    Podobnie Bosetti. Na skrzydle trafia w blok i wybija piłkę daleko poza boisko.

16:19
    Hildebrand nabija na skrzydle na blok, a piłka ląduje daleko na aucie!

15:19
    Ależ wyczucie! Dietzen na skrzydle kiwa na opadającym bloku nie dając rywalkom szans na obronę.

15:18
    Obrona przyjezdnych i kontra, jednak Skorupa przy ataku ze środka myli się!

14:18
    Świetnie w obronie przyjezdne. Szybka kontra i rozegranie do Bosetti, która po przekątnej atakuje w aut, ale piłka po drodze ociera ręce blokujących gospodyń i o czas prosi szkoleniowiec wrocławianek!

14:17
    Monika Ptak myli się w polu zagrywki. Piłka ląduje minimalnie tuż za linią końcową.

14:16
    Po przerwie jeszcze jeden skuteczny atak Skowrońskiej! Nabija na ręce blokujących i pewnie punktuje.

13:16
    Pewne uderzenie Kim po skosie przez dziurę w bloku i to Fenerbahce prowadzi na drugiej przerwie technicznej!

13:15
    I kolejny as serwisowy Impelu! Tym razem świetna zagrywka Costagrande!

12:15
    Ona jest dziś niezawodna! Kasia Skowrońska obija blok na skrzydle, a piłka ląduje na aucie!

11:15
    W odpowiedzi Mihajlović po ostrym skosie uderza nie do obrony.

11:14
    Kapitalny serwis i punkt zdobyty bezpośrednio z zagrywki! Kasia Skowrońska!

10:14
    Podobnie przy serwisie mylą się Turczynki. Nieudana zagrywka Dietzen.

9:14
    Minimalnie autowa zagrywka w wykonaniu Agnieszki Kąkolewskiej.

9:13
    Kasia Skowrońska wykorzystuje przechodzącą piłkę i atakuje nie do obrony!

8:13
    Ale Kasia Skowrońska jest dziś niezawodna! Kolejne bardzo pewne uderzenie po przekątnej.

7:13
    Kąkolewska nie kończy ze środka. Od razu odpowiedź Turczynek i Kim bardzo pewnie na środku siatki w punkt.

7:12
    Po chwili w polu zagrywki myli się Kristin Hildebrand. Obita siatka.

7:11
    Kapitalne uderzenie po ostrym skosie w wykonaniu Kasi Skowrońskiej!

6:11
    Ale teraz autowa zagrywka Mileny Radeckiej.

6:10
    Durr przyjmuje na drugą stronę. Przyjezdne jednak nie kończą kontry. Od razu odpowiedź Impelu i pewny atak Hildebrand!

5:10
    Nieudany atak gospodyń. Od razu kontra i bardzo pewne uderzenie ze skrzydła. Czas na życzenie szkoleniowca Impelu!

5:9
    Po przerwie świetny, punktowy blok przyjezdnych! Zatrzymana na skrzydle Kasia Skowrońska!

5:8
    Impel broni, jednak w kontrze Costagrande przy ataku z drugiej linii trafia w taśmę i to Turczynki prowadzą na pierwszej przerwie technicznej!

5:7
    Dosyć szczęśliwy atak z drugiej linii w wykonaniu Costagrande. Plasem trafia idealnie w 9 metr!

4:7
    A teraz autowy atak po przekątnej ponad blokiem w wykonaniu Hildebrand!

4:6
    Costagrande jednak myli się w polu zagrywki i obija siatkę.

4:5
    Środek, druga linia i bardzo pewny atak w wykonaniu Kasi Skowrońskiej!

3:5
    Jeszcze jedna punktowa zagrywka przyjezdnych! Tym razem świetnym serwisem popisuje się Mihajlović.

3:4
    Nieporozumienie w rozegraniu po stronie Impelu i źle uderza Ptak.

3:3
    Środek, druga linia i nieudany atak Hildebrand, która atakuje ponad blokiem w aut.

3:2
    Monika Ptak bardzo pewnie atakuje ze środka siatki.

2:2
    A teraz jeszcze Dietzen popisuje się punktową zagrywką! Trafia idealnie w 9 metr!

2:1
    Tym razem jednak minimalnie autowa zagrywka Kąkolewskiej.

2:0
    Jeszcze do tego blok wrocławianek na środku siatki!

1:0
    Na początek pewny atak z lewego skrzydła Costagrande, która atakuje po bloku w aut!

0:0

0:0
    A czy tym razem Impel da radę sprzeciwstawić się silniejszym rywalkom? Na transmisję live zapraszamy od 18:00!

0:0
    Wrocławianki w lidze radzą sobie nieźle. Jak na razie trzecie miejsce w tabeli i dwa punkty straty do wiceliderek z Sopotu. Ostatnio sześć wygranych z rzędu. To pokazuje, że wrocławianki potrafią grać naprawdę dobrze w siatkówkę.

0:0
    Turczynki od dawna nie przegrały. Ostatnia porażka miała miejsce 31 października. W rodzimych rozgrywkach przegrały z Vakifbankiem Stambuł. Wszystkie drużyny ze Stambułu prezentują wysoki poziom, ale VakifBank jest chyba tym najlepszym zespołem.

0:0
    Jest to drugie spotkanie tych dwóch drużyn w tegorocznej edycji. 25 listopada Fenerbahce rozgromiło wrocławianki na własnym terenie. I to w jakim stylu! W setach wygrane do 13, 10 i 23. To robi wrażenie. Jak będzie tym razem? Impel niestety jest raczej bez szans.

0:0
    Czwarta kolejka Ligi Mistrzów. Wrocławianki cały czas mają szansę na awans do kolejnej rundy, jednak muszą szukać punktów. W meczu Fenerbahce może być ciężko. Zespół ze Stambułu to absolutna europejska czołówka i Turczynki pokazują to na każdym kroku.

Piotr Grabowski

Impel Wrocław: Kossanyiova, Ptak, Pisla, Kąkolewska, Cembrzyńska, Kaczor, Hildebrand, Sikorska, Radecka, Gryka, Skowrońska-Dolata, Costagrande libero: Durr, Stasiak
    Fenerbahce Opet: Uslupehlivan, Babat, Ismailoglu, Kim Dilik, Mihajlović, Dietzen, Erdem Dundar, Ercan, Bosetti, Skorupa libero: Dalbeler Seniye, Karadayi