Trefl – ACH Volley 3:0 (koniec) | Asse-Lennik – Resovia 1:3 (koniec)
Czwartek 17.12.2015, 18:00 • Ergo Arena, Gdańsk • Liga Mistrzów • 4. runda

0:0
    Dziękujemy bardzo za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje live! (19:27:50)

0:0
    Coś niesamowitego! Kiedy wydawało się, że gospodarze przegrają trzeciego seta, od stanu 10:16 potrafili wygrać to spotkanie! Goście znów nie wygrali seta, a gospodarze są już praktycznie w kolejnej rundzie europejskich pucharów.

25:23
    Trzeci set skończony.

25:23
    Kontra gości, jednak Kozamernik atakuje w taśmę i to gdańszczanie wygrywają to spotkanie!

24:23
    Ajjj, kontra gdańszczan. Rozegranie do Troya, jednak ten zablokowany przez trzech rywali.

24:22
    Mika w obronie, a Troy w ataku i mamy piłkę meczową dla gospodarzy!

23:22
    Ze środka siatki bardzo pewnie w punkt atakuje Bartek Gawryszewski!

22:22
    A w odpowiedzi w końcu udany atak gości. Po przekątnej atakuje Mochalski.

22:21
    Kapitalna defensywa gdańszczan! Znów rozegranie do Troya, który pewnie atakuje na potrójnym bloku!

21:21
    Zerwany atak Mochalskiego i mamy remis! Coś niesamowitego!

20:21
    Murphyyyy Troooy! Po bloku w aut przy kontrze, a wcześniej świetna obrona Gacka!

19:21
    Mika na skrzydle po raz kolejny nabija na blok i znów punktuje.

18:21
    Z drugiej linii Mochalski atakuje po bloku w aut.

18:20
    Mika po ostrym skosie i po bloku atakuje w aut. Można to wygrać!

17:20
    Po przerwie skuteczny atak Mochalskiego po prostej, ale jest lepiej niż chwilę temu!

17:19
    Jeszcze jeden czas na życzenie szkoleniowca przyjezdnych!

17:19
    Autowy atak po ostrym skosie Walkera!

16:19
    Jest jeszcze jedna kontra gospodarzy. Rozegranie do Miki, a ten obija blok, a piłka na aucie.

Piotr Grabowski

Trefl Gdańsk: Grzyb, Stępień, Falaschi, Schulz, Schwarz, Gawryszewski, Troy, Ratajczak, Mika, Hebda, Dębski libero: Gacek, Czunkiewicz
    ACH Volley Lublana: Flajs, Jareb, Kozlowski, Kozamernik, Walker, Purić, Satler, Jurić, Donik, Kumer, Mochalski, Terpin libero: Ledinek, Plesko