Cuprum – BKS Visła 3:0 (koniec) | Czarni – Skra 1:3 (koniec)
0
21 19 20
Sobota 19.12.2015, 14:45 • Hala HWS RCS, Lubin • PlusLiga • 11. kolejka

0:0
    MVP dzisiejszego meczu zostaje wybrany przyjmujący Cuprum Lubin Wojciech Włodarczyk!

Tak jak się spodziewaliśmy Włodarczyk zostaje zawodnikiem tego spotkania. Bez żadnych problemów pokonują gospodarze Łuczniczkę Bydgoszcz i mają już na swoim koncie 20 punktów co daje im awans w tabeli na wyższą pozycję. Z mojej strony to wszystko, dziękuję za uwagę i zapraszam do śledzenia innych relacji na stronie Lajfy.com! Szczególnie zachęcam do śledzenia relacji z wieczornego hitu PlusLigi w którym Cerrad Czarni Radom podejmować będą we własnej hali PGE Skrę Bełchatów! (16:27:16)

25:20
    Trzeci set skończony.

25:20
    Atakiem po skosie w boisko nie do obrony kończy to spotkanie Wojciech Włodarczyk!

24:20
    Po potrójnym bloku gospodarzy uderza Ruciak.

24:19
    Włodarczyk dobrze technicznie atakuje po skosie. Piłka meczowa dla lubińskiego Cuprumu, ale jeszcze o czas prosi Piotr Makowski! Chyba Wojciech Włodarczyk to najpoważniejszy kandydat do statuetki dla zawodnika tego spotkania!

23:19
    Bohme serwuje w siatkę.

23:18
    Jakub Jarosz blokowany na lewej stronie przez Wojciecha Włodarczyka.

22:18
    Kosok świetnie kończy szybki atak ze środka.

22:17
    Pupart z lewego skrzydła po skosie w sam narożnik pola.

21:17
    Murek bez problemu kończy uderzenie na czystej siatce.

21:16
    Serwis Ruciaka w siatkę.

20:16
    Michał Ruciak skutecznie atakuje po skosie między blokiem a antenką.

20:15
    Bohme zwycięsko wychodzi z pojedynku na siatce z Nowakowskim.

19:15
    Serwis Jarosza w aucie.

18:15
    Bardzo mocno uderzył po potrójnym bloku gospodarzy Michał Ruciak.

18:14
    Jakub Jarosz po prostej uderza na aut.

17:14
    Włodarczyk nad blokiem w boisko z prawego ataku.

16:14
    Świetna seria punktów Łuczniczki. Jarosz blokuje Możdżonka. Cretu prosi o przerwę!

16:13
    Jakub Jarosz na aut obija blok rywali.

16:12
    Kiwka Włodarczyka minimalnie w aut.

16:11
    Kontratak gospodarzy kończy atakiem w boisko z prawej strony Malinowski. Druga przerwa techniczna w partii trzeciej na korzyść podopiecznych Cretu!

15:11
    Wojciech Włodarczyk walczy na siatce i obija palce Kosoka.

14:11
    Jarosz po skosie obok pojedynczego bloku w boisko.

14:10
    Piękne podanie Bohme do Łomacza, potem świetne rozegranie do Włodarczyka, który tylko dokonuje formalności.

13:10
    Malinowski uderza z prawej strony po bloku Łuczniczki.

12:10
    Sprytnie obija blok gospodarzy Jakub Jarosz i piłka spada w aut. O czas poprosił Gheorghe Cretu szkoleniowiec Cuprum Lubin!

12:9
    W aut dołem przebija piłkę Włodarczyk.

12:8
    Mateusz Malinowski serwuje w aut.

12:7
    Uderza równie mocno z lewego ataku Keith Pupart.

11:7
    Jarosz mocno uderza z prawego skrzydła czym rozbija ręce przyjmujących.

11:6
    Idealny kontratak gospodarzy zakończony atakiem w pole Marcusa Bohme.

10:6
    Malinowski jak profesjonalista obija podwójny blok Łuczniczki i o czas prosi szkoleniowiec bydgoskiej drużyny!

9:6
    Blokowany przez potrójny blok Jarosz.

8:6
    Ruciak w siatkę z zagrywki. Pierwsza przerwa techniczna w partii trzeciej na korzyść Cuprum Lubin!

7:6
    Znakomite uderzenie po prostej z prawego ataku Jarosza.

7:5
    Jakub Jarosz serwuje mocno, ale w siatkę.

6:5
    Dawid Murek dobrze uderza po prostej w boisko.

6:4
    Z drugiej linii idealnie w końcową strefę boiska Keith Pupart.

5:4
    Ruciak z lewego skrzydła w sam narożnik boiska.

5:3
    Świetna gra Włodarczyka. Nikt nie wie jakim cudem przedostał się on przez potrójny blok Łuczniczki.

4:3
    Bardzo precyzyjnie po prostej uderza Wojciech Włodarczyk.

3:3
    Malinowski nie trafia w boisko po prostej.

3:2
    Serwuje w aut Marcus Bohme.

3:1
    Dotyka siatki Kosok przy ataku Możdżonka.

2:1
    Możdżonek na środku przeciska się przez ręce Grzegorz Kosoka.

1:1
    Podwójne odbicie Jakuba Jarosza.

0:1
    Radke i Kosok blokują na środku Marcusa Bohme.

0:0
    Trzeci set rozpoczęty.
    0:0 Bez problemu w drugiej partii Cuprum Lubin zwycięża z Łuczniczką Bydgoszcz i gospodarze zapewniają sobie już w tym momencie minimum jedne punkt w tym spotkaniu, ale nic nie zapowiada na to, abyśmy mieli mieć w Lubinie tie-break!

.

25:19
    Drugi set skończony.

25:19
    W aut serwują goście i druga partia również na korzyść Cuprum Lubin!

24:19
    Jeszcze Pupart blokowany przez Murilo Radke.

24:18
    Bardzo dobrze na środku w boisko Możdżonek i pierwsza piłka setowa w tej partii dla gospodarzy!

23:18
    Gheorghe Cretu prosi o pierwszy czas w tej partii!

23:18
    Dawid Murek na lewym skrzydle blokuje młodego Mateusza Malinowskiego.

23:17
    Włodarczyk zagrywką w siatkę. Ależ mamy mecz pod względem zepsutych zagrywek.

23:16
    Włodarczyk wyrzucony, ale pięknie obija blok rywali.

22:16
    Znów zepsuta zagrywka. Teraz Malinowski w siatkę.

22:15
    Świetnie z lewego skrzydła kończy uderzeniem po prostej swój atak Malinowski.

21:15
    Kolejny punkt dla gości. Ze środka w aut atakuje Marcin Możdżonek.

21:14
    Serwis Bohme na aucie.

21:13
    Świetny atak po prostej autorstwa Wojciecha Włodarczyka. O drugi czas w tym secie poprosił Piotr Makowski!

20:13
    Dobrze blokuje Malinowskiego na podwójnym bloku Kosok i Jarosz.

20:12
    Bartosz Krzysiek kieruje swoją zagrywkę na aut.

19:11
    Punktowa zagrywka Mateusza Malinowskiego!

18:11
    Świetnie ze środka uderza Bohme tuż obok rąk Kosoka.

17:11
    Serwis w aut Możdżonka.

17:10
    W sam środek bloku uderza Bartosz Krzysiek i piłka spada pod nogi atakującego z Bydgoszczy.

16:10
    Bardzo przytomnie na środku próbuje zablokować atak Nikodema Wolańskiego środkowy z Lubina Marcin Możdżonek, ale ten atak był zdecydowanie za szybki.

16:9
    As serwisowy Włodarczyka! 16:9 na drugiej przerwie technicznej w partii numer dwa prowadzą lubinianie!

15:9
    Błąd w odbiciu Murilo Radke.

14:9
    Jan Nowakowski zahacza lekko piłkę na środku i myli ta kiwka przyjmujących gospodarzy.

14:8
    Świetnie po ostrym skosie z lewej strony uderzył Włodarczyk.

13:8
    Autowa zagrywka Grzegorza Kosoka.

12:8
    Przebija się swoim atakiem przez ręce Marcina Możdżonka przyjmujący Łuczniczki Bydgoszcz Michał Ruciak.

12:7
    Wojciech Włodarczyk na prawym skrzydle po bloku Jarosza.

11:7
    Ze środka atak kończy Kosok.

11:6
    Błąd ustawienia w zespole Łuczniczki Bydgoszcz. Kolejny punkt dla Lubina.

10:6
    Nad blokiem w aut z lewej strony atakuje Jakub Jarosz.

9:6
    Świetnie na lewej stronie blokuje Jakuba Jarosza środkowy Cuprum Lubin Marcus Bohme.

8:6
    Zepsuta zagrywka gości i na pierwszej przerwie technicznej w partii drugiej prowadzą gospodarze!

7:6
    Zatrzymuje Kosok szczelnym blokiem na lewym skrzydle atak Keitha Puparta.

7:5
    Kevin Klinkenberg obija ręce Łomacza na bloku.

7:4
    Bez problemu w wolne pole uderza ze środka Bohme.

6:4
    Jarosz kolejny raz przebija się przez potrójny blok lubinian.

6:3
    Bez problemu na siatce kiwa w pole Marcin Możdżonek.

5:3
    Zagrywka Wojciecha Włodarczyka minimalnie na aucie.

5:2
    Idealne uderzenie z lewej strony Malinowskiego obija blok rywali i piłka wraca na aut.

4:2
    Dobre uderzenie po bloku z prawego skrzydła Jakuba Jarosza.

4:1
    Kolejny punktowy blok Malinowskiego na Ruciaku i o czas prosi Piotr Makowski!

3:1
    Zatrzymany blokiem Ruciak na prawej stronie przez Malinowskiego.

2:1
    Świetnie uderza w narożnik boiska z lewego ataku Mateusz Malinowski.

1:1
    Świetnie po skosie z lewego skrzydła uderza Ruciak.

1:0
    Dobrze zaczyna atakiem ze środka w boisko Możdżonek.

0:0
    Drugi set rozpoczęty.
    0:0 Słaba gra w pierwszym secie na zagrywce szczególnie po stroni gości!

25:21
    Pierwszy set skończony.

25:21
    Psują serwis goście i w pierwszej partii zwyciężają 25:21 siatkarze Cuprum Lubin!

24:21
    Bronią się bydgoszczanie. Po prostej idealnie w linię boczną trafia Jarosz.

24:20
    Szczęśliwie po bloku gości piłkę kiwa Mateusz Malinowski z prawego ataku i piłkę setową mają gospodarze!

23:20
    Ależ piękna akcja. Świetnie zagrali w obronie lubinianie, ale tragicznie w ataku i teraz Pupart z lewego skrzydła uderza w blok Łuczniczki. Czas dla Gheorghe Cretu!

23:19
    Punktowy serwis Wojciecha Włodarczyka!

22:19
    Ze środka na aut atakuje Grzegorz Kosok. Seria punktów dla Lubina.

21:19
    Keith Pupart mądrze obija podwójny blok rywali i natychmiast o drugi czas w tej partii prosi Piotr Makowski!

20:19
    Możdżonek bez problemu na środku zatrzymuje atak z drugiej linii Ruciaka.

19:19
    Zacięta walka w Lubinie. Teraz po prostej uderza Wojciech Włodarczyk.

18:19
    Świetnie Jarosz po prostej w boisko.

18:18
    Mocne uderzenie w pole Włodarczyka z lewego ataku.

17:18
    Bardzo mocne uderzenie po prostej Ruciaka omija blok Cuprumu.

17:17
    Odpowiada dobrym atakiem na środku Marcus Bohme.

16:17
    Przesunięta krótka na środku od Murilo Radke do Nowakowskiego, a ten kończy świetnie atak.

16:16
    Świetnie z prawego skrzydła po bloku Łuczniczki uderza Mateusz Malinowski.

15:16
    Michał Ruciak przeciska się przez potrójny blok rywali i wyprowadza on Łuczniczkę na prowadzenia na drugiej przerwie technicznej w partii pierwszej!

15:15
    Niemiecki środkowy blokowany na pojedynczym bloku przez młodego Jana Nowakowskiego.

15:14
    Łomacz popełnia błąd podwójnego odbicia.

15:13
    To już kolejny popsuty serwis. Kevin Klinkenberg w aut.

14:13
    Możdżonek myli się na zagrywce.

14:12
    Idealny blok Puparta i Możdżonka, którzy zatrzymują na lewej stronie Jarosza.

13:12
    Zagrywka Włodarczyka na aucie.

13:11
    Teraz już nanosi poprawkę Wojciech Włodarczyk atakując po bloku w aut.

12:11
    Stopniała przewaga gospodarzy, po ataku Włodarczyka na aut.

12:10
    Nowakowski bardzo ładnie ze środka pod końcową strefę boiska.

12:9
    Zablokowany na lewej stronie atak Klinkenberga.

11:9
    Kolejny błąd Jarosza. Na aucie ląduje jego atak po prostej. O czas prosi trener Łuczniczki Bydgoszcz Piotr Makowski!

10:9
    Serwis Jakuba Jarosza ląduje w siatce.

9:9
    Psuje niemiecki środkowy swój serwis.

9:8
    Ze środka w boisko Bohme i to on teraz wchodzi na zagrywkę.

8:8
    Długa wymiana zakończona atakiem Jarosza po skosie w boisko.

8:7
    Keith Pupart świetnie z drugiej linii w boisko. Na pierwszej przerwie technicznej prowadzą gospodarze!

7:7
    Świetna walka na siatce, którą wygrywa Grzegorz Łomacz.

6:7
    Pupart uderza po skosie i minimalnie na aut.

6:6
    Kolejny ładny atak Ruciaka po skosie i nie zdołali się wybronić lubinianie.

6:5
    Klinkenberg psuje serwis.

5:5
    Bardzo ładne uderzenie ze środka Grzegorza Kosoka, po bloku i jeszcze próbuje bronić tą piłkę Możdżonek, ale nieskutecznie.

5:4
    Jarosz próbuje zablokować Puparta, ale dotyka on siatki.

4:4
    Świetnie z drugiej linii w sam narożnik boiska uderzył Ruciak.

4:3
    Ależ seria zepsutych zagrywek. Na aut zagrywał Jan Nowakowski.

3:3
    W aut serwuje Łomacz.

3:2
    Atak ze środka w aut Jana Nowakowskiego.

2:2
    Świetne uderzenie Malinowskiego po skosie.

1:2
    Po drugiej stronie zepsuł zagrywkę Marcus Bohme.

1:1
    Zagrywka Jakuba Jarosza na aucie.

0:1
    Bardzo dobrze z lewego skrzydła obija blok rywali Michał Ruciak.

0:0

0:0
    Skład obydwu drużyn:

Cuprum Lubin: Malinowski, Kaczmarek, Pupart, Michalski, Gorzkiewicz, Bohme, Taht, Gunia, Włodarczyk, Romać, Możdżonek, Łomacz(C). Libero: Rusek, Kryś.

Łuczniczka Bydgoszcz: Nowakowski, Klinkenberg, Jurkiewicz, Jarosz, Radke, Siwicki, Wiese, Murek (C), Ruciak, Lesiuk, Kosok, Krzysiek, Wolański. Libero: Żurek, Bonisławski.

Sędziowie: Wojciech Maroszek – Andrzej Kuchna.

0:0
    Faworytem tej potyczki jest oczywiście drużyna gospodarzy. Czy zawodnicy z Bydgoszczy wykorzystają niemoc siatkarzy z Lubina, którzy od trzech spotkań trzykrotnie przegrywali 3:2? Na relację ze spotkania Cuprum Lubin – Łuczniczka Bydgoszcz zapraszamy na stronę Lajfy.com!

0:0
    Obydwie ekipy spotkały się ze sobą w ubiegłym sezonie dwukrotnie. W pierwszym spotkaniu Cuprum Lubin uległ po pięciosetowym boju 3:2 zawodnikom Łuczniczki, a w rewanżowym starciu w Bydgoszczy gospodarze pokonali Cuprum 3:1.

0:0
    Gospodarze sobotniej potyczki prezentują się w tym sezonie całkiem nieźle. 10 rozegranych spotkań 6. miejsce i 17 punktów to dorobek graczy z Lubina. Dotychczas siatkarze Cuprumu wygrali i przegrali po 5 razy. W ostatniej kolejce rozgrywek PlusLigi ulegli oni w wyjazdowym starciu z Jastrzębskim Węglem 3:2.

0:0
    Zawodnicy z Bydgoszczy w spotkaniu z Cuprum Lubin będą musieli sobie radzić bez kontuzjowanego Wojciecha Ferensa, który odniósł fatalną kontuzję zrywając więzadła krzyżowe w kolanie przez co czeka go teraz długa rehabilitacja!

0:0
    Bydgoszczanie z pewnością chcą sprawić miłą niespodziankę z okazji nadchodzących świąt i przywieźć jakiekolwiek punkty z Lubina, gdzie nie gra się łatwo i zespół Cuprumu wysoko zawiesi poprzeczkę swoim rywalom.

0:0
    Podopieczni Piotra Makowskiego w tabeli zajmują 11. miejsce z dorobkiem 9 punktów, a po 10 kolejkach mają na koncie 3 zwycięstwa i 7 porażek. W poprzedniej kolejce bydgoska Łuczniczka uległa we własnej hali 3:0 drużynie ZAKSY Kędzierzyn-Koźle.