PŚ w Engelbergu | Peter Prevc (SLO) (koniec) |
PŚ w Toblach - sprint | Maiken Caspersen Falla (NOR) (koniec) |
wydarzenie zakończone
Puchar Świata w Toblach - sprint
Maiken Caspersen Falla (NOR)
(Oestberg, Nilsson)
Maria Pawlak
Wyniki biegu finałowego:
1. Maiken Caspersen Falla 2:47,28
2. Ingvild Flugstad Oestberg +0,17
3. Stina Nilsson +0,61
4. Linn Soemskar +1,31
5. Hanna Kolb +1,59
6. Denise Herrmann +2,31
PÓŁFINAŁY:
Wyniki 1. półfinału:
1. Maiken Caspersen Falla 2:46,31
2. Stina Nilsson +0,13
3. Hanna Kolb +0,45
4. Sophie Caldwell +0,53
5. Laurien Van Der Graaff +0,86
6. Heidi Weng +1,17
Wyniki 2. półfinału:
1. Ingvild Flugstad Oestberg 2:49,49
2. Linn Soemskar +0,22
3. Denise Herrmann +0,24
4. Natalia Matwiejewa +0,44
5. Sadie Bjornsen +0,46
6. Krista Parmakoski +1,04
ĆWIERĆFINAŁY:
Wyniki 1. ćwierćfinału:
1. Stina Nilsson 2:49,76
2. Heidi Weng +0,28
3. Sandra Ringwald +0,57
4. Ida Ingemarsdotter +0,57
5. Jessica Diggins +0,87
6. Ida Sargent +1,73
Wyniki 2. ćwierćfinału:
1. Maiken Caspersen Falla 2:47,15
2. Sophie Caldwell +0,13
3. Natalia Matwiejewa +0,37
4. Laurien Van Der Graaff +0,38
5. Nadine Faehndrich +3,01
6. Greta Laurent +3,59
Wyniki 3. ćwierćfinału:
1. Hanna Kolb 2:48,29
2. Krista Parmakoski +0,30
3. Lucia Anger +0,51
4. Vesna Fabjan +1,40
5. Hanna Falk +3,81
6. Polina Kowaljewa +4,27
Wyniki 4. ćwierćfinału:
1. Ingvild Flugstad Oestberg +2:47,34
2. Sadie Bjornsen +0,28
3. Kathrine Rolsted Harsem +0,30
4. Maja Dahlqvist +0,79
5. Jewgienija Szapowałowa +1,88
6. Alena Prochazkowa +9,16
Wyniki 5. ćwierćfinału:
1. Linn Soemskar 2:51,58
2. Denise Herrmann +0,53
3. Gaia Vuerich +0,96
4. Mari Eide +1,27
5. Alenka Cebasek +1,31
6. Anne Kylloenen +14,70
Składy ćwierćfinałów
Skład 1. ćwierćfinału:
1. Sandra Ringwald
2. Jessica Diggins
3. Ida Ingemarsdotter
4. Heidi Weng
5. Ida Sargent
6. Stina Nilsson
Skład 2. ćwierćfinału:
1. Maiken Caspersen Falla
2. Sophie Caldwell
3. Natalia Matwiejewa
4. Nadine Faehndrich
5. Greta Laurent
6. Laurien Van Der Graaff
Skład 3. ćwierćfinału:
1. Hanna Kolb
2. Hanna Falk
3. Krista Parmakoski
4. Lucia Anger
5. Vesna Fabjan
6. Polina Kowaljewa
Skład 4. ćwierćfinału:
1. Ingvild Flugstad Oestberg
2. Maja Dahlqvist
3. Sadie Bjornsen
4. Alena Prochazkowa
5. Kathrine Rolsted Harsem
6. Jewgienia Szapowałowa
Skład 5. ćwierćfinału:
1. Linn Soemskar
2. Alenka Cebasek
3. Mari Eide
4. Anne Kylloenen
5. Denise Herrmann
6. Gaia Vuerich
1. Maiken Caspersen Falla 2:47,28
2. Ingvild Flugstad Oestberg +0,17
3. Stina Nilsson +0,61
4. Linn Soemskar +1,31
5. Hanna Kolb +1,59
6. Denise Herrmann +2,31
PÓŁFINAŁY:
Wyniki 1. półfinału:
1. Maiken Caspersen Falla 2:46,31
2. Stina Nilsson +0,13
3. Hanna Kolb +0,45
4. Sophie Caldwell +0,53
5. Laurien Van Der Graaff +0,86
6. Heidi Weng +1,17
Wyniki 2. półfinału:
1. Ingvild Flugstad Oestberg 2:49,49
2. Linn Soemskar +0,22
3. Denise Herrmann +0,24
4. Natalia Matwiejewa +0,44
5. Sadie Bjornsen +0,46
6. Krista Parmakoski +1,04
ĆWIERĆFINAŁY:
Wyniki 1. ćwierćfinału:
1. Stina Nilsson 2:49,76
2. Heidi Weng +0,28
3. Sandra Ringwald +0,57
4. Ida Ingemarsdotter +0,57
5. Jessica Diggins +0,87
6. Ida Sargent +1,73
Wyniki 2. ćwierćfinału:
1. Maiken Caspersen Falla 2:47,15
2. Sophie Caldwell +0,13
3. Natalia Matwiejewa +0,37
4. Laurien Van Der Graaff +0,38
5. Nadine Faehndrich +3,01
6. Greta Laurent +3,59
Wyniki 3. ćwierćfinału:
1. Hanna Kolb 2:48,29
2. Krista Parmakoski +0,30
3. Lucia Anger +0,51
4. Vesna Fabjan +1,40
5. Hanna Falk +3,81
6. Polina Kowaljewa +4,27
Wyniki 4. ćwierćfinału:
1. Ingvild Flugstad Oestberg +2:47,34
2. Sadie Bjornsen +0,28
3. Kathrine Rolsted Harsem +0,30
4. Maja Dahlqvist +0,79
5. Jewgienija Szapowałowa +1,88
6. Alena Prochazkowa +9,16
Wyniki 5. ćwierćfinału:
1. Linn Soemskar 2:51,58
2. Denise Herrmann +0,53
3. Gaia Vuerich +0,96
4. Mari Eide +1,27
5. Alenka Cebasek +1,31
6. Anne Kylloenen +14,70
Składy ćwierćfinałów
Skład 1. ćwierćfinału:
1. Sandra Ringwald
2. Jessica Diggins
3. Ida Ingemarsdotter
4. Heidi Weng
5. Ida Sargent
6. Stina Nilsson
Skład 2. ćwierćfinału:
1. Maiken Caspersen Falla
2. Sophie Caldwell
3. Natalia Matwiejewa
4. Nadine Faehndrich
5. Greta Laurent
6. Laurien Van Der Graaff
Skład 3. ćwierćfinału:
1. Hanna Kolb
2. Hanna Falk
3. Krista Parmakoski
4. Lucia Anger
5. Vesna Fabjan
6. Polina Kowaljewa
Skład 4. ćwierćfinału:
1. Ingvild Flugstad Oestberg
2. Maja Dahlqvist
3. Sadie Bjornsen
4. Alena Prochazkowa
5. Kathrine Rolsted Harsem
6. Jewgienia Szapowałowa
Skład 5. ćwierćfinału:
1. Linn Soemskar
2. Alenka Cebasek
3. Mari Eide
4. Anne Kylloenen
5. Denise Herrmann
6. Gaia Vuerich
1. Maiken Caspersen Falla 2:47,28
2. Ingvild Flugstad Oestberg +0,17
3. Stina Nilsson +0,61
4. Linn Soemskar +1,31
5. Hanna Kolb +1,59
6. Denise Herrmann +2,31
1. Maiken Caspersen Falla
2. Stina Nilsson
3. Hanna Kolb
4. Ingvild Flugstad Oestberg
5. Linn Soemskar
6. Denise Herrmann