Tarnobrzeg – Radom 73:86 (koniec) | Zielona Góra – Włocławek 91:64 (koniec)
Stelmet BC Zielona Góra
91:64 (24:17, 56:32, 76:47)
Anwil Włocławek
Niedziela 20.12.2015, 20:00 • Hala CRS, Zielona Góra • Tauron Basket Liga • 11. kolejka

Wygrywają na otarcie łez czwartą kwartę przyjezdni, ale co z tego skoro przegrywają cały mecz w Zielonej Górze 91:64! Bardzo ciekawa i interesująca gra przede wszystkim w drugiej i czwartej kwarcie, kiedy to dużo punktów zawodnicy zdobywali rzutami za trzy punkty! Z mojej strony na dziś to wszystko. Dziękuję bardzo za uwagę i zapraszam na inne relacje na Lajfy.com! Wesołych Świąt! (21:47:25)

Koniec meczu. (91:64)

39:28
    Kolejny raz w dzisiejszym meczu za "3" rzuca Zamojski! Świetna gra tego zawodnika! (91:64)

39:09
    Diduszko zbiera i zdobywa dwa oczka dla Anwilu. (88:64)

37:07
    Teraz świetna gra Oguchiego, którzy idealnie przymierzył i trafił za trzy! (88:62)

36:43
    Pierwsze punkty z gry Oguchiego. Trafia ten zawodnik spod kosza. (88:59)

36:22
    Celna dobitka Zamojskiego, a o czas prosi Milicić! (88:54)

35:59
    Moldoveanu z wyskoku bez problemu za dwa. (86:54)

34:13
    Skibniewski próbuje rzutu za "3" i słusznie! (88:57)

33:46
    Kolejny raz Marcel Ponitka za trzy! Co za gra tego zawodnika w tej kwarcie! (84:54)