Leicester – Man City 0:0 (koniec)
Leicester City
0:0 (0:0)
Manchester City
Wtorek 29.12.2015, 20:45 • King Power Stadium, Leicester • Angielska Premier League • Runda 19

Na ten moment to już wszystko. Serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Korzystając z okazji zachęcamy do częstszego odwiedzania naszego portalu. Życzymy Państwu spokojnej nocy, a także samych pozytywnych momentów w 2016 roku. Do usłyszenia! (22:47:53)

Dzisiejsze spotkanie oglądało 32 072 widzów.
    Troszeczkę statystyk:

Kilka migawek z poziomu murawy.

Nie było to zbyt interesujące starcie. Obie drużyny kreowały ataki, jednak brakowało groźniejszych strzałów. I cóż tu więcej dodawać? Śmiało można stwierdzić, że bezbramkowy remis jest wynikiem jak najbardziej sprawiedliwym. Manchester City prezentował się lepiej, aczkolwiek "Obywatele" nie potrafili zainkasować trafienia. "Lisy" również miały kilka niezłych okazji, lecz nic z tego nie wynikło. Spotkanie zapowiadane jako szlagier pozostawiło spory niedosyt.

90+4

90+3
    Miejscowi próbowali jeszcze zaatakować, ale nic z tego. W międzyczasie żółtym kartonikiem ukarany został De Bruyne. Zawodnik kopnął piłkę, gdy arbiter przerwał grę.

90+2
    Zmiana w drużynie Leicester City F.C.: z boiska schodzi Marc Albrighton, na boisku pojawia się Ritchie De Laet.

90+1
    Sędzia postanowił dorzucić do regulaminowego okresu rywalizacji trzy minuty. Tutaj już chyba nic się nie zmieni. Będziemy mieli jeszcze jedną zmianę. Murawę opuści Albrighton.

90
    Brzydki faul w wykonaniu Sagny. Arbiter bez chwili zawahania sięgnął po żółty kartonik. Tymczasem na murawę upadł Otamendi. Typowa symulka, nie było przewinienia.

89
    Zmiana w drużynie Manchester City F.C.: z boiska schodzi Raheem Sterling, na boisku pojawia się Kelechi Iheanacho.

87
    Przyjezdni wymieniają się podaniami na własnej połowie, "Lisy" próbują przechwycić inicjatywę, ale bezskutecznie. Nie dzieje się nic szczególnego. Goście stopniowo przedostają się na połowę rywala.

85
    Do zakończenia pojedynku pozostało już tylko pięć minut. Tempo rywalizacji siadło. Zarówno gospodarze, jak i przyjezdni nie spieszą się z przeprowadzaniem kolejnych ataków. Czyżby wszystkich zadowalał taki wynik?
    Wciąż czekamy na pierwsze trafienie.

83
    Trzeba przyznać, że "Obywatele" mają niemały kłopot z meczami wyjazdowymi. W tabeli spotkań rozgrywanych poza domowym obiektem znajdują się dopiero na dwunastej lokacie. To chyba mówi wszystko.

82
    Jesteśmy coraz bliżej zakończenia tego pojedynku. Na tablicy wyników w dalszym ciągu widnieje bezbramkowy remis. Nic się nie zmienia. Nadal minimalnie przeważają piłkarze Manchesteru City.

81
    Albrighton bezpardonowo zaatakował Sagnę. To musiało się zakończyć żółtym kartonikiem. Arbiter nie miał żadnych wątpliwości. Manchester City wznowił grę, goście z wielkim spokojem wymieniają się podaniami.

80
    Zmiana w drużynie Leicester City F.C.: z boiska schodzi Danny Drinkwater, na boisku pojawia się Andy King.

79
    Ależ ci "Obywatele" dziś narzekają i lamentują! Przed momentem przyjezdni ponownie domagali się podyktowania jedenastki, ale sędzia znów pozostał niewzruszony. Słusznie, nie doszło do przekroczenia przepisów.