Władywostok – Saławat 2:4 (koniec) | Chabarowsk – Magnitogorsk 0:1 (koniec) | Nowokuźnieck – Niżniekamsk 1:2 (po dogrywce)
Novosibirsk – Czelabińsk 3:1 (koniec) | CSKA Moskwa – Soczi 1:2 (koniec) | Czerepowiec – Jarosław 1:2 (koniec)
Dyn. Moskwa – Sankt Petersburg 5:1 (koniec) | Niżny Nowogród – Toljatti 4:0 (koniec) | Din. Mińsk – Bars 2:4 (koniec)
Din. Ryga – HC Slovan 1:2 (2:3 po rz. karnych) | Zagrzeb – Helsinki 2:4 (koniec)
Amur Chabarowsk
0:1 (0:0, 0:1, 0:0)
Metallurg Magnitogorsk
Poniedziałek 04.01.2016, 08:30 • Platinum Arena Zolotoj • Kontinental Hockey League

Dziękuje za uwagę i zapraszam na pozostałe sportowe emocje na portalu LAJFY.COM! (10:46:05)

Ekipa z Magnitogorska dowozi skromne prowadzenie do końca i zdobywa komplet punktów. Wolski na lodzie przebywał 19:52, najwięcej w ostatniej tercji – 8:04. Oddał łącznie sześć celnych uderzeń, przegrał jedno wznowienie i miał jedną karę dwóch minut