PŚ w Bischofshofen - kwal. | Kenneth Gangnes (NOR) (koniec) |
KMŚ: Club Atletico River Plate pierwszym finalistą | (*12:00) |
PŚ w Oberstdorfie - sprint | Sophie Caldwell (USA) (koniec) |
wydarzenie zakończone
Puchar Świata w Oberstdorfie - sprint
Sophie Caldwell (USA)
(Weng, Oestberg)
Maria Pawlak
FINAŁ:
Wyniki biegu finałowego:
1. Sophie Caldwell 2:48,38
2. Heidi Weng +0,10
3. Ingvild Flugstad Oestberg +0,80
4. Ida Ingemarsdotter +3,95
5. Therese Johaug +4,71
6. Stina Nilsson +27,43
...
14. Justyna Kowalczyk (odpadła w ćwierćfinale)
PÓŁFINAŁY:
Wyniki 1. półfinału:
1. Ingvild Flugstad Oestberg 2:45,91
2. Sophie Caldwell +0,25
3. Stina Nilsson +0,36
4. Ragnhild Haga +4,53
5. Krista Parmakoski +7,40
6. Alena Prochazkova +11,41
Wyniki 2. półfinału:
1. Ida Ingemarsdotter 2:46,64
2. Therese Johaug +0,30
3. Heidi Weng +0,47
4. Sandra Ringwald +1,27
5. Laura Mononen +2,98
6. Anne Kylloenen +7,06
ĆWIERĆFINAŁY:
Wyniki 1. ćwierćfinału:
1. Ingvild Flugstad Oestberg 2:48,59
2. Krista Parmakoski +3,98
3. Ida Sargent +10,36
4. Natalia Matwiejewa +19,75
5. Charlotte Kalla +21,70
6. Nicole Fessel +24,89
Wyniki 2. ćwierćfinału:
1. Sophie Caldwell 2:47,63
2. Stina Nilsson +0,31
3. Sandra Ringwald +0,76
4. Denise Herrmann +7,17
5. Kerttu Niskanen +8,34
6. Anouk Faivre Picon +10,27
Wyniki 3. ćwierćfinału:
1. Ragnhild Haga 2:51,05
2. Anne Kylloenen +1,24
3. Hanna Kolb +1,47
4. Alenka Cebasek +1,98
5. Alisa Żamałowa +2,57
6. Evelina Settlin +2,81
Wyniki 4. ćwierćfinału:
1. Therese Johaug 2:51,38
2. Laura Mononen +3,29
3. Justyna Kowalczyk +3,50
4. Lucia Scardoni +6,97
5. Jessica Diggins +26,22
6. Hanna Falk +50,82
Wyniki 5. ćwierćfinału:
1. Heidi Weng 2:47,71
2. Ida Ingemarsdotter +0,96
3. Alena Prochazkova +4,44
4. Lucia Anger +8,12
5. Stefanie Boehler +10,94
6. Karolina Grochowa +15,75
ĆWIERĆFINAŁY:
Skład 1. ćwierćfinału
1. Ingvild Flugstad Oestberg
2. Charlotte Kalla
3. Natalia Matwiejewa
4. Krista Parmakoski
5. Ida Sargent
6. Nicole Fessel
Skład 2. ćwierćfinału:
1. Sandra Ringwald
2. Sophie Caldwell
3. Denise Herrmann
4. Stina Nilsson
5. Kerttu Niskanen
6. Anouk Faivre Picon
Skład 3. ćwierćfinału:
1. Hanna Kolb
2. Ragnhild Haga
3. Anne Kylloenen
4. Alenka Cebasek
5. Evelina Settlin
6. Alisa Żambałowa
Skład 4. ćwierćfinału:
1. Therese Johaug
2. Jessica Diggins
3. Justyna Kowalczyk
4. Hanna Falk
5. Laura Mononen
6. Lucia Scardoni
Skład 5. ćwierćfinału:
1. Ida Ingemarsdotter
2. Heidi Weng
3. Alena Prochazkova
4. Lucia Anger
5. Karolina Grochowa
6. Stefanie Boehler
Klasyfikacja TdS po 3. zawodach:
1. Ingvild Flugstad Oestberg 56:25,6
2. Therese Johaug +14,3
3. Heidi Weng +2:13,6
4. Charlotte Kalla +2:45,8
5. Anne Kylloenen +2:52,2
...
21. Justyna Kowalczyk +5:07,5
Wyniki biegu finałowego:
1. Sophie Caldwell 2:48,38
2. Heidi Weng +0,10
3. Ingvild Flugstad Oestberg +0,80
4. Ida Ingemarsdotter +3,95
5. Therese Johaug +4,71
6. Stina Nilsson +27,43
...
14. Justyna Kowalczyk (odpadła w ćwierćfinale)
PÓŁFINAŁY:
Wyniki 1. półfinału:
1. Ingvild Flugstad Oestberg 2:45,91
2. Sophie Caldwell +0,25
3. Stina Nilsson +0,36
4. Ragnhild Haga +4,53
5. Krista Parmakoski +7,40
6. Alena Prochazkova +11,41
Wyniki 2. półfinału:
1. Ida Ingemarsdotter 2:46,64
2. Therese Johaug +0,30
3. Heidi Weng +0,47
4. Sandra Ringwald +1,27
5. Laura Mononen +2,98
6. Anne Kylloenen +7,06
ĆWIERĆFINAŁY:
Wyniki 1. ćwierćfinału:
1. Ingvild Flugstad Oestberg 2:48,59
2. Krista Parmakoski +3,98
3. Ida Sargent +10,36
4. Natalia Matwiejewa +19,75
5. Charlotte Kalla +21,70
6. Nicole Fessel +24,89
Wyniki 2. ćwierćfinału:
1. Sophie Caldwell 2:47,63
2. Stina Nilsson +0,31
3. Sandra Ringwald +0,76
4. Denise Herrmann +7,17
5. Kerttu Niskanen +8,34
6. Anouk Faivre Picon +10,27
Wyniki 3. ćwierćfinału:
1. Ragnhild Haga 2:51,05
2. Anne Kylloenen +1,24
3. Hanna Kolb +1,47
4. Alenka Cebasek +1,98
5. Alisa Żamałowa +2,57
6. Evelina Settlin +2,81
Wyniki 4. ćwierćfinału:
1. Therese Johaug 2:51,38
2. Laura Mononen +3,29
3. Justyna Kowalczyk +3,50
4. Lucia Scardoni +6,97
5. Jessica Diggins +26,22
6. Hanna Falk +50,82
Wyniki 5. ćwierćfinału:
1. Heidi Weng 2:47,71
2. Ida Ingemarsdotter +0,96
3. Alena Prochazkova +4,44
4. Lucia Anger +8,12
5. Stefanie Boehler +10,94
6. Karolina Grochowa +15,75
ĆWIERĆFINAŁY:
Skład 1. ćwierćfinału
1. Ingvild Flugstad Oestberg
2. Charlotte Kalla
3. Natalia Matwiejewa
4. Krista Parmakoski
5. Ida Sargent
6. Nicole Fessel
Skład 2. ćwierćfinału:
1. Sandra Ringwald
2. Sophie Caldwell
3. Denise Herrmann
4. Stina Nilsson
5. Kerttu Niskanen
6. Anouk Faivre Picon
Skład 3. ćwierćfinału:
1. Hanna Kolb
2. Ragnhild Haga
3. Anne Kylloenen
4. Alenka Cebasek
5. Evelina Settlin
6. Alisa Żambałowa
Skład 4. ćwierćfinału:
1. Therese Johaug
2. Jessica Diggins
3. Justyna Kowalczyk
4. Hanna Falk
5. Laura Mononen
6. Lucia Scardoni
Skład 5. ćwierćfinału:
1. Ida Ingemarsdotter
2. Heidi Weng
3. Alena Prochazkova
4. Lucia Anger
5. Karolina Grochowa
6. Stefanie Boehler
Klasyfikacja TdS po 3. zawodach:
1. Ingvild Flugstad Oestberg 56:25,6
2. Therese Johaug +14,3
3. Heidi Weng +2:13,6
4. Charlotte Kalla +2:45,8
5. Anne Kylloenen +2:52,2
...
21. Justyna Kowalczyk +5:07,5
1. Sophie Caldwell 2:48,38
2. Heidi Weng +0,10
3. Ingvild Flugstad Oestberg +0,80
4. Ida Ingemarsdotter +3,95
5. Therese Johaug +4,71
6. Stina Nilsson +27,43
...
14. Justyna Kowalczyk (odpadła w ćwierćfinale)
1. Ingvild Flugstad Oestberg
2. Therese Johaug
3. Heidi Weng
4. Ida Ingemarsdotter
5. Stina Nilsson
6. Sophie Caldwell