KPR J.G. – Zagłębie 22:31 (koniec)
KPR Jelenia Góra
22:31 (12:16)
Metraco Zagłębie Lubin
Wtorek 05.01.2016, 18:00 • Park Sportowy, ul. Złotnicza 12, Jelenia Góra • PGNiG Superliga kobiet • 12. kolejka

Koniec meczu. (22:31) (19:29:38)

30
    Nic już się nie zmieni. I pani sędzia kończy spotkanie. Druga połowa dość jednostronna, choć na pochwałę zasługuje Kobzar i Michalak w zespole KPRu. W Zagłębiu pierwsze skrzypce cały mecz grała Maric, stąd wysokie zwycięstwo 31 : 22 Zagłębia. Dziękuje za uwage i zapraszam na kolejne relacje. (22:31)
    69
    Nie pozostaje dłużna Michalak i jej celne trafienie na pożegnanie. (22:31)
    60
    Gol po stronie Gości. (21:31)

59
    Broni z karnego Chojnacka. (21:30)

59
    Obrona w kole i rzut karny dla KPRu. (21:30)
    58
    Kontra i gol Wiertelak. (21:30)
    58
    Skuteczna odpowiedź dobrze dziś grającej Kobzar. (21:29)
    58
    Gol na 9 bramek przewagi. (20:29)

57
    A na bramce Zagłębia pierwszymraz Patrycja Chojnacka. (20:28)
    56
    Przechwyt i gol dla KPRu (20:28)
    55
    Pierwszy po długiej stagnacji gol dla KPRu. (19:28)

55
    Z dość wyrównanego spotkania w pierwszej połowie robi się pogrom KPRu w drugiej części gry. (18:28)
    54
    Załęczna po wznowienu trafia do siatki rywalek. (18:28)

53
    Timeout dla gospodarzy. (18:27)

53
    KPRowi nie służyła gra w przewadze, bo zamiast zyskiwać, stracił dwie bramki. (18:27)