Herning Blue Fox – Tychy | 1:2 (koniec) | | | Asiago – Rouen | 2:4 (koniec) |
NY Islanders – Washington | 1:4 (koniec) | | | Ottawa – Florida | 2:3 (koniec) | | | Minnesota – Philadelphia | 3:4 (po dogrywce) |
Dallas – Winnipeg | 2:1 (2:1 po rz. karnych) | | | Calgary – Arizona | 1:2 (koniec) | | | Los Angeles – Toronto | 2:1 (koniec) |
San Jose – Detroit | 1:2 (koniec) |
Chabarowsk – Czelabińsk | 5:3 (koniec) | | | Władywostok – Niżniekamsk | 3:1 (koniec) | | | Nowokuźnieck – Magnitogorsk | 3:7 (koniec) |
Novosibirsk – Saławat | 5:4 (2:1 po rz. karnych) | | | CSKA Moskwa – Sankt Petersburg | 4:2 (koniec) | | | Din. Mińsk – Jarosław | 1:0 (koniec) |
Niżny Nowogród – Soczi | 5:1 (koniec) | | | Podolsk – Din. Ryga | 1:3 (koniec) | | | Helsinki – Dyn. Moskwa | 2:3 (0:1 po rz. karnych) |
Zagrzeb – Sp. Moskwa | 1:2 (koniec) |
Finlandia – Francja | 11:1 (koniec) | | | Szwecja – Szwajcaria | 5:1 (koniec) | | | Stany Zjednoczone – Czechy | 6:0 (koniec) |
finał
Stany Zjednoczone
6:0
(2:0, 1:0, 3:0)
Czechy
57:59
|
Kara dla USA (Odenová - 2 min.).
|
|
54:01
|
Kara dla USA (Brownová - 2 min., przeszkadzanie).
|
|
36:53
|
Kara dla USA (Heiseová - 2 min., natarcie).
|
|
25:46
|
Kara dla USA (Snodgrassová - 2 min., uderzanie).
|
|
21:27
|
Kara dla USA (2 min. - nadmierna ilość zawodników na lodzie).
|
|
12:35
|
Kara dla USA (Wethingtonová - 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
02:02
|
Kara dla Czechy (Mašková - 2 min., przeszkadzanie).
|
|
01:38
|
Kara dla USA (Skajaová - 2 min., przeszkadzanie).
|
Składy i statystyki:
5. Zumwinkleová (Langeiová), 19. Heiseová (Zumwinkleová), 27. Odenová, 57. Snodgrassová (Wenteová, Gilmorová), 57. Snodgrassová (Ostertagová), 58. Skajaová (Heisová)
Sędziowie: Grisonová – McGurryová, Nilssonová
Widownia:
Spudłowany karny!:
Stany Zjednoczone:
Larcomová (Gulsteneová) – Brownová, Mashallová, Barnesová, Bowlbyová, Ostertagová, Wethingtonová, Langeiová, Henglerová – Norbyová, Brodtová, Wokenová – Snodgrassová, Wenteová, Gilmorová – Zumwinkleová, Skajaová, Heiseová – Compherová, Odenová, Heisingová.
Zmiany:
Trener:
Czechy: Zechovská (Jandová) – Pytlíková, Zíková, Erbenová, Zedníková, Bartošová, Holá, Martinů, Kosinová – Patočková, Mašková, Bucifalová – Hymlárová, Pátková, Neubauerová – Smetková, Jůzková, Topolská – Tomasco, Vozdecká.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Czechy: Zechovská (Jandová) – Pytlíková, Zíková, Erbenová, Zedníková, Bartošová, Holá, Martinů, Kosinová – Patočková, Mašková, Bucifalová – Hymlárová, Pátková, Neubauerová – Smetková, Jůzková, Topolská – Tomasco, Vozdecká.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Grisonová – McGurryová, Nilssonová
Widownia: