Herning Blue Fox – Asiago | 4:0 (koniec) | | | Rouen – Tychy | 6:5 (koniec) |
New Jersey – Boston | 1:4 (koniec) | | | Carolina – Columbus | 4:1 (koniec) | | | Chicago – Buffalo | 3:1 (koniec) |
Colorado – Nashville | 5:3 (koniec) | | | Edmonton – Tampa | 2:3 (koniec) | | | Anaheim – St. Louis | 4:3 (2:1 po rz. karnych) |
NY Rangers – Washington | 3:4 (po dogrywce) | | | Philadelphia – NY Islanders | 4:0 (koniec) |
Jekaterynburg – Czerepowiec | 0:2 (koniec) | | | Toljatti – Omsk | 0:2 (koniec) |
Stany Zjednoczone – Czechy | 6:0 (koniec) | | | Kanada – Rosja | 5:2 (koniec) | | | Szwajcaria – Finlandia | 2:0 (koniec) |
Szwecja – Francja | 7:0 (koniec) | | | Rosja – Stany Zjednoczone | 0:6 (koniec) |
Drážďany – Füchse | 4:3 (po dogrywce) |
finał
Kanada
5:2
(2:0, 3:2, 0:0)
Rosja
57:35
|
Kara dla Kanada (Knowlesová - 2 min., atak kijem trzymanym oburącz).
|
|
53:40
|
Kara dla Kanada (Freisenová - 2 min., przeszkadzanie).
|
|
35:17
|
Kara dla Kanada (Edgarová - 2 min., przeszkadzanie).
|
|
32:21
|
Kara dla Rosja (Pigorová - 2 min., atak łokciem).
|
|
30:12
|
Kara dla Kanada (Knowlesová - 2 min., zahaczanie).
|
|
26:15
|
Kara dla Rosja (Pirogovová - 2 min., atak od tyłu).
|
|
05:19
|
Kara dla Rosja (Klimkinová - 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
Składy i statystyki:
11. Shirleyová (Knowlesová), 14. Bellová (O'Neilová), 27. Houstonová (Potomaková), 30. Maltaisová, 36. Wattsová (Shirleyová) – 24. Kadirovová (Běloglazovová), 38. Zenčenková (Lichačjovová)
Sędziowie: Szkolaová – Nyagardová, Torribo Rousselinová
Widownia:
Spudłowany karny!:
Kanada:
Neatbyová (D'Astous-Moreauová) – Crossová, Knowlesová, Howranová, Elmesová, Edgarová, Tinkerová, Bourbonnaisová – Oswaldová, Houstonová, Agnewová – Freisenová, Schneiderová, Frappierová – O'Neilová, Maltaisová, Bellová – Shirleyová, Potomaková, Bergová – Wattsová.
Zmiany:
Trener:
Rosja: Tarakanovová (30. Merkuševová) – Pirogovová, Lobovová, Zuboková, Seredinová, Klimkinová, Terjoškinová, Puginová, Novikovová – Kadirovová, Běloglazovová, Vodopjanovová – Lichačjovová, Zenčenková, Dobrodějevová – Bolgarevová, Kuliškovová, Faljachovová – Dorofejevová, Šatalovová, Senčukovová.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Rosja: Tarakanovová (30. Merkuševová) – Pirogovová, Lobovová, Zuboková, Seredinová, Klimkinová, Terjoškinová, Puginová, Novikovová – Kadirovová, Běloglazovová, Vodopjanovová – Lichačjovová, Zenčenková, Dobrodějevová – Bolgarevová, Kuliškovová, Faljachovová – Dorofejevová, Šatalovová, Senčukovová.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Szkolaová – Nyagardová, Torribo Rousselinová
Widownia: