Tychy – Asiago | 2:4 (koniec) | | | Rouen – Herning Blue Fox | 4:0 (koniec) |
Montreal – Pittsburgh | 1:3 (koniec) | | | Ottawa – Boston | 2:1 (po dogrywce) | | | Columbus – Carolina | 3:4 (po dogrywce) |
San Jose – Toronto | 7:0 (koniec) | | | Dallas – Minnesota | 1:2 (koniec) | | | Arizona – Nashville | 4:0 (koniec) |
Vancouver – Tampa | 2:3 (po dogrywce) | | | Los Angeles – St. Louis | 1:2 (1:2 po rz. karnych) | | | Winnipeg – Buffalo | 2:4 (koniec) |
Władywostok – Czelabińsk | 4:3 (po dogrywce) | | | Chabarowsk – Niżniekamsk | 2:3 (koniec) | | | Nowokuźnieck – Saławat | 1:5 (koniec) |
Novosibirsk – Magnitogorsk | 2:6 (koniec) | | | Din. Mińsk – Soczi | 2:3 (1:2 po rz. karnych) | | | Dyn. Moskwa – Din. Ryga | 2:1 (koniec) |
Podolsk – Helsinki | 1:3 (koniec) |
Kanada – Czechy | 11:0 (koniec) |
finał
Dynamo Moskwa
2:1
(0:0, 1:0, 1:1)
Dinamo Ryga
58:04
|
Kara dla Dinamo Ryga (Galvinš - 2 min., trzymanie).
|
|
57:05
|
Kara dla Dinamo Ryga (Tim Sestito - 2 min., zahaczanie).
|
|
53:47
|
Kara dla Dynamo Moskwa (Kokarev - 2 min., nadmierna ostrość w grze).
|
|
49:28
|
Kara dla Dynamo Moskwa (Andrej Mironov - 2 min., opóźnianie gry / wystrzelenie krążka poza obszar lodowiska).
|
|
25:00
|
Kara dla Dynamo Moskwa (Cvetkov - 2 min., trzymanie).
|
|
22:06
|
Kara dla Dinamo Ryga (Mikelis Redlihs - 2 min., trzymanie).
|
|
17:51
|
Kara dla Dinamo Ryga (Alexandrs Jerofjejevs - 2 min., rzucenie na bandę).
|
Składy i statystyki:
21. Mironov (Volkov), 60. Nikulin (Cvetkov) – 55. Dzerinš (Darzinš, Toluzakov)
Sędziowie: Boman, Vasiljev – Aljošin, Nestěrov
Widownia:
Spudłowany karny!:
Dynamo Moskwa:
Lazušin (Jerjomenko) – Višněvskij, Nikulin, A. Mironov, Hietanen, Robinson, Korjagin, Barancev, Igumnov – Kokarev, Těreščenko, Brjukvin – Volkov, Gorovikov, Fjodorov – Cvetkov, Babenko, Galimov – Markovin, Karpov, Šipov
Zmiany:
Trener:
Dinamo Ryga: Sedláček (Eriksson) – Seigo, Galvinš, K. Redhlis, Sotnieks, Ševčenko, Jerofjejevs – Darzinš, Sestito, Toluzakov – Skvorcovs, Dzerinš, Indrašis – Saulietis, Pavlovs, Meija – M. Redhlis, Berzinš, Kulda
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Dinamo Ryga: Sedláček (Eriksson) – Seigo, Galvinš, K. Redhlis, Sotnieks, Ševčenko, Jerofjejevs – Darzinš, Sestito, Toluzakov – Skvorcovs, Dzerinš, Indrašis – Saulietis, Pavlovs, Meija – M. Redhlis, Berzinš, Kulda
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Boman, Vasiljev – Aljošin, Nestěrov
Widownia: