Inter – Sassuolo 0:1 (koniec) | Atalanta – Genoa 0:2 (koniec) | Bologna – Chievo 0:1 (koniec)
Frosinone – Napoli 1:5 (koniec) | Hellas Verona – US Palermo 0:1 (koniec) | Torino – Empoli 0:1 (koniec)

81
    Zespół Frosinone właśnie zdobył gola! Strzelcem bramki PAOLO SAMMARCO.

Mamy honorowe trafienie dla Frosinone! Ładnie rozegrali akcję na lewej flance gospodarze. Centra w pole karne do PAOLO SAMMARCO. Ten przyjmuje i uderza po długim rogu pokonując Jose Reine!
    72. Manolo Gabbiadini (NEA)

72
    Gol dla Napoli!
    Strzelcem bramki MANOLO GABBIADINI.

Cudowne uderzenie zza pola karnego MANOLO GABBIADINIEGO! Zakręcony rogal wpada idealnie w górny róg bramki Zappino!
    60. Gonzalo Higuaín (NEA)

60
    Strzelcem bramki GONZALO HIGUAÍN.

Druga bramka w ciągu dwóch minut dla Napoli! Kolejny raz zadecydował indywidualny błysk! GONZALO HIGUAIN ośmieszył obronę rywala mijając czterech obrońców i bramkarza pakując piłkę do pustej bramki jako zwieńczenie!
    59. Marek Hamšík (NEA)

59
    Strzelcem bramki MAREK HAMŠÍK.

Indywidualna, znakomita, świetna akcja MARKA HAMSIKA! Czech szarżował od połowy, uderzył z siedemnastu metrów tuż przy słupku! Znaczny błąd w tej sytacji popełnił Zappino!
    30. Gonzalo Higuaín (NEA)

30
    Bramkę z rzutu karnego zdobywa GONZALO HIGUAÍN.

Pewny strzał środek bramki. Bramkarz rzuca się w prawo zostawiając odsłoniętą lewą część. HIGUAIN z trafieniem!
    20. Raúl Albiol (NEA)

20
    Strzelcem bramki RAÚL ALBIOL.

Dośrodkowanie z rzutu rożnego na dalszy słupek. Mija się z piłką Massimo Zappino, a wpycha ją do bramki z najbliższej odległości RAUL ALBIOL! Napoli na prowadzeniu! Teraz gościom powinno grać się znacznie łatwiej!

Piotr Gawryszczak

Gole: 81. Sammarco – 20. Albiol, 30. Higuaín (kar.), 59. Hamšík, 60. Higuaín, 72. Gabbiadini

Kartki:   21. Dionisi (FRS), 31. Blanchard (FRS) – 52. Hysaj (NEA)

Frosinone Calcio: Zappino – Ciofani, Diakité, Blanchard, Crivello – Paganini (57. Tonev), Sammarco, Gucher, Kragl (62. Chibsah) – Ciofani, Dionisi (67. Soddimo).
    Zmiany: L. Gomis, Leali – Russo, Gori, Frara, Soddimo, S. Longo, Tonev, Chibsah, Bertoncini, Ajeti.

SSC Napoli: Reina – Hysaj, Albiol, Koulibaly, Strinić – Allan, Jorginho, Hamšík (77. Chalobah) – Callejón (75. El Kaddouri), Higuaín (65. Gabbiadini), D. Mertens.
    Zmiany: Rafael, Gabriel – Valdifiori, Ch. Maggio, David López, Chiricheş, Gabbiadini, L. Insigne, Ghoulam, El Kaddouri, Chalobah, Luperto.

Sędziowie: Paolo Tagliavento