Bydgoszcz – Sosnowiec 72:63 (koniec)
Artego Bydgoszcz
72:63 (12:18, 37:31, 56:43)
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
Niedziela 10.01.2016, 17:00 • Artego Arena, Bydgoszcz • Tauron Basket Liga Kobiet • 14. kolejka

Dziękuje za śledzenie relacji live i zapraszam na kolejne na stronie lajfy.com (18:45:46)

Artego Bydgoszcz – JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 72:63 (12:18, 25:13, 19:12, 16:20)

Artego Bydgoszcz: Morris 21, Międzik 10, McBride 11 (10 as), Koc 10, Carter 9 (12 zb), Faleńczyk 0, Kocaj 0, Reid 2, Niedźwiedzka 0, Pawlak 9, Szybala 0

JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec: Sutherland 16 (14 zb), McCallum 19, Dobrowolska 3, Swanier 7, Antczak 9, Bekasiewicz 2, Kaczor 0, Głocka 0, Kosałka 0, Rozwadowska 7

Bydgoszczanki pewnie wygrywają swój pierwszy mecz w 2016 roku. Artego pokonuje 72:63 Zagłębie Sosnowiec i dzięki temu zwycięstwu powróci na trzecie miejsce w ligowej tabeli. Zagłębianki swoją przewagę miały tylko w pierwszej kwarcie którą wygrały 18:12. Jednak Artego od połowy drugiej części spotkania wyszło na prowadzenie i powiększało swoją przewagę.

Koniec meczu. (72:63)

39:55
    Bekasiewicz do Rozwadowskiej, a ta rzuca z wyskoku za dwa. (72:63)

39:54
    Timeout dla gości. (72:61)

39:54
    Czas dla Zagłębia na ostatnią akcje spotkania. (72:61)

39:49
    Morris odpowiada w kolejnej akcji również trójką. (72:61)

39:24
    McCallum celnie za trzy. (69:61)

38:06
    Carter wykorzystuje jeden rzut osobisty. (69:58)

37:48
    Timeout dla gospodarzy. (68:58)

37:48
    Rozwadowska za trzy po asyście Swanier. (68:58)

37:11
    Sutherland skutecznie za dwa. (68:55)

36:43
    Bekasieiwcz kolejny raz staje na linii rzutów osobistych i trafia jeden z nich. (68:53)