Aston Villa – Crystal Palace 1:0 (koniec) | Bournemouth – West Ham 1:3 (koniec) | Newcastle – Man Utd 3:3 (koniec)
Newcastle United
3:3 (1:2)
Manchester United
Wtorek 12.01.2016, 20:45 • St James' Park, Newcastle upon Tyne • Angielska Premier League • Runda 21
    To wszystko z tego spotkania. Dziękuje za uwagę.

Po świetnym spotkaniu Newcastle remisuje z Manchesterem United 3:3. W drugiej połowie obejrzeliśmy kolejne trzy bramki. Sroki wyrównały i były bliskie zdobycia kolejnego gola. To jednak udało się Czerwonym Diabłom i wydawało się, że wydrą trzy oczka. Nic jednak z tego w ostatniej minucie spotkania gospodarze ponownie wyrównali i mecz kończy się podziałem punktów. Żadna ze stron nie będzie jednak z niego zadowolona. Szczególnie źli muszą być fani United, który muszą przeżywać kolejne rozczarowanie podczas tego sezonu i zastanawiają się pewnie ile jeszcze zarząd będzie wspierał niespełniającego standardów klubu menadżera Louisa Van Gaala. (22:40:47)

90+4

90+4
    Obie ekipy próbowały wyjść z atakami w doliczonym czasie gry nie wynikło jednak z tego nic godnego uwagi.

90+2
    Jeszcze roszada w Newcastle. W miejsce Pereza na boisku pojawia się De Jong.

90
    Arbiter dorzuca cztery minuty do regulaminowego czasu gry. Czy którejś z ekip uda się przechylić szalę wygranej na swoją korzyść?!
    90. Paul Dummett (NEW)

90
    Gol dla Newcastle!
    Strzelcem bramki PAUL DUMMETT.

I niesamowite! Sroki w ostatniej minucie doprowadzają ponownie do wyrównania! Kapitalne trafienie! Po centrze z prawego skrzydła w polu karnym futbolówkę zgrał Mitrovic, do tej na 16 metrze dopadł PAUL DUMMETT mocno huknął piłka otarła się jeszcze od Smallinga i wylądowała w lewym okienku bramki De Gei!

87
    Kolejny spokojny fragment spotkania. Przed nami końcówka. Czy gospodarzom uda się uratować punkty w tym spotkaniu?

83
    Goście o krok od rozstrzygnięcia losów tego widowiska! Na lewej stronie piłka trafiła do Depay'a ten dobiegł do linii końcowej i świetnie zacentrował na 5 metr tu do futbolówki dopadał niepilnowany Fellaini uderzył głową trafił jednak wprost w golkipera gospodarzy, który odbija piłkę!

81
    Pierwsza roszada w Newcastle. W miejsce Colbacka na boisku pojawia się Gouffran.
    79. Wayne Rooney (MAN)

79
    Gol dla United!
    Strzelcem bramki WAYNE ROONEY.

Rusza w końcu po dłuższym czasie United i ponownie wychodzi na prowadzenie! Na lewej stronie piłka trafiła do Depay'a ten zszedł do środka i oddał mocne uderzenie, które blokują Srok. Do futbolówki jednak na 16 metrze dopada WAYNE ROONEY i mocnym uderzeniem pakuje piłkę w okienku bramki Elliota! Anglik zdobywa swoją 190 bramkę w całej historii Premier League!

75
    Druga roszada w United. W miejsce Herrery na boisku pojawia się Mata.

73
    Spokojniejszy teraz fragment spotkania. Walka w środku pola.
    Sroki w tym spotkaniu zdobyły już więcej goli niż przez ostatnie cztery. United po raz kolejny zawodzą swoich fanów:

70
    I kolejny raz groźnie pod bramką De Gei! Prawym skrzydłem ruszył Wijnaldum wpadł w pole karne i odegrał na 11 metr do Sissoko, ten natychmiast uderzył w ostatniej chwili ofiarnym wślizgiem blokuje go jednak jeden z defensorów gości!

69
    Ależ blisko teraz katastrofy dla United! Złe wyprowadzenie piłki z swojej szesnastki, trafia ona do Sissoko, który świetnie prostopadle zagrywa do Wijnalduma, a ten pakuje ją do bramki! Arbiter dopatruje się jednak spalonego i nie uznaje tego gola. Jak pokazały powtórki podjął słuszną decyzję!
    67. Aleksandar Mitrović (NEW)

Kamil Marut

Gole: 42. Wijnaldum, 67. A. Mitrović (kar.), 90. P. Dummett – 9. Rooney (kar.), 38. Lingard, 79. Rooney

Kartki:   24. Fellaini (MAN), 30. A. Herrera (MAN), 66. Smalling (MAN)

Newcastle United: Elliot – Janmaat, Mbemba, Coloccini (C), P. Dummett – Tioté, Colback (81. Gouffran) – Moussa Sissoko, Wijnaldum, A. Mitrović – Ayoze Pérez (90+2. S. de Jong).
    Zmiany: Darlow – Sterry, S. Marveaux, Gouffran, S. de Jong, Lascelles, Toney.

Manchester United: de Gea – Young, Smalling, Blind, Darmian – Fellaini, Schneiderlin – Lingard (64. Depay), A. Herrera (75. Mata), Martial – Rooney (C).
    Zmiany: Romero – McNair, Borthwick-Jackson, Depay, Mata, Pereira, Weir.

Sędziowie: M. Dean- S. Bennett, E. Smart