Magnitogorsk – Din. Mińsk 5:1 (koniec) | Czelabińsk – CSKA Moskwa 0:3 (koniec) | Saławat – Niżny Nowogród 1:3 (koniec)
Toljatti – Chanty-Mansyjsk 5:2 (koniec) | Jarosław – Barys 4:1 (koniec) | Bars – Jekaterynburg 1:2 (koniec)
Niżniekamsk – Czerepowiec 3:0 (koniec) | Sankt Petersburg – HC Slovan 3:2 (koniec) | Sp. Moskwa – Zagrzeb 1:4 (koniec)
Din. Ryga – Omsk 1:2 (koniec)
Metallurg Magnitogorsk
5:1 (1:1, 1:0, 3:0)
HK Dinamo Mińsk
Środa 13.01.2016, 15:00 • Metallurg Ice Arena • Kontinental Hockey League

Z mojej strony na dziś to już wszystko. Za wspólnie spędzone chwile dziękuje Piotr Świeczak, zapraszam na pozostałe relacje ze sportowych aren w portalu lajfy.com! (17:14:32)

Metallurg wygrywa 5:1! Podobnie jak w niedzielnym spotkaniu z Sibir Nowosybirks zawodnicy z Magnitogorska w trzeciej tercji rozstrzygnęli losy meczu.

Statystyki meczu:
    Strzały: 34-32
    Skuteczność bramkarzy: 96,88%-85,29%
    Kary: 6-7

Rozpoczęła się ostatnia minuta tego meczu.

57:50
    Kończy się nam powoli to spotkanie. Gospodarze w dalszym ciągu przy krążku.
    56:34 Chris Lee (MET)

56:34
    Gol dla Metallurga!
    Metallurg wykorzystuje grę w przewadze! Dokładne podanie Zaripova wykorzystuje LEE i mamy już 5:1 dla drużyny z Magnitogorska!

55:10
    Dużo strat z obu stron w neutralnej strefie.

54:58
    Zbyt wysoko podniósł kij Ustiněnko, za to przekroczenie przepisów zawodnik gości spędzi dwie minuty na ławce kar.

53:35
    Siły wyrównane, na ławkę kar wysłany Jan Kovar.

53:21
    Kolejna kara w przeciągu kilku minut dla Cheechoo, który bardzo ostro zaatakował Wolskiego.

52:37
    Gra w przewadze gospodarzy nie przyniosła nam zmiany rezultatu.

50:37
    Zrobiło się dużo miejsca na lodzie. Czterech na trzech, ławka kar zapełniona.

49:52
    Bójka na tafli Kovara i Cheechoo. Sędzia ukarał obu zawodników dwuminutową karą.

49:45
    Dwie minuty na ławce kar spędzi Matěruchin.

49:26
    Precyzyjny strzał z niewielkiej odległości PAVLA MEDVEDEVA znajduje drogę do bramki gości, Metallurg prowadzi już 4:1!