Lech P. – Ufa 0:0 (*11:00) | Ruch – FC Opava 2:1 (koniec) | Górnik Z. – MKS Kluczbork 1:1 (koniec)
Ołomuniec B – Jastrzębie 4:0 (koniec)
Sigma Ołomuniec B
4:0 (0:0)
GKS Jastrzębie
Środa 13.01.2016, 17:00 • Andrův stadion Olomouc. Kapacita: 12.566 míst. • Spotkania towarzyskie

GKS 1962 Jastrzębie ulega w meczu kontrolnym Sigmie Ołomuniec B 0-4. Świetny występ Adama Varadiego. (18:57:13)

90

88
    Gol dla Sigmy B!

ADAM VARADI kompletuje hat-tricka! 13 minut potrzebował gracz Sigmy, by trzykrotnie pokonać golkipera gości!

87
    Gracze Jastrzębia próbują zdobyć chociażby gola honorowego, jednak jak na razie bez większego niebezpieczeństwa pod bramką Sigmy.

86
    Kolejny strzał Sigmy, tym razem nie znajduje drogi do bramki.

81

ADAM VARADI po raz drugi!

75

Na kwadrans przed końcem, Sigma powiększa prowadzenie. Strzelcem bramki ADAM VARADI!

72
    Polska drużyna finalizuje akcję nieudanym strzałem.

69
    Korner dla Sigmy, lecz bez powodzenia.

66
    Na spalonym gracze GKS-u.

63
    Szybka akcja jastrzębian zakończona niecelnym strzałem.

61
    Żółtą kartkę otrzymuje . (GKS 1962 Jastrzębie).

59
    Nieudanie rozegrany korner i również nieudana kontra Sigmy.

59
    Teraz korner dla GKS-u.

57
    Wzrasta napór gospodarzy.

55

Gol dla Sigmy. Wynik meczu otwiera ADAM SEVCIK!

49
    Nic nie wynika z tego stałego fragmentu. Gospodarze po chwili wywalczyli jeszcze rzut wolny.

49
    Aktywna Sigma od początku drugiej połowy. Po niezłym uderzeniu, bramkarz GKS-u wybija piłkę na róg.