Lech P. – Ufa 0:0 (*11:00) | Ruch – FC Opava 2:1 (koniec) | Górnik Z. – MKS Kluczbork 1:1 (koniec)
Ołomuniec B – Jastrzębie 4:0 (koniec)
Sigma Ołomuniec B
4:0 (0:0)
GKS Jastrzębie
Środa 13.01.2016, 17:00 • Andrův stadion Olomouc. Kapacita: 12.566 míst. • Spotkania towarzyskie

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.

Około dwudziestu minut do pierwszego gwizdka. Będziemy informować o najważniejszych wydarzeniach.

1

Mecz rozpocznie się z małym opóźnieniem.

1
    Obie jedenastki już na boisku. Zaczynamy!

3
    GKS aktywniejszy od początku spotkania. Najpierw jastrzębianie wywalczyli aut w niebezpiecznym dla rywali sektorze, a teraz będą wykonywać rzut rożny.

4
    Dobrze w defensywie Sigma, która próbowała odpowiedzieć kontratakiem. Próba ta jednak szybko przerwana.

6
    Kolejny korner dla GKS-u.

7
    Przewinili na polu karnym goście i nic z tego nie wyniknie.

8
    Pierwsze uderzenie w dzisiejszym meczu. Autorstwa jednego z graczy GKS-u, jednak obok bramki.

11
    Gra przez dłuższą chwilę utknęła w środku pola. Następnie swój drugi strzał oddali jastrzębianie – ale dobrą interwencją popisał się miejscowy golkiper.

13
    Sigma dłuższą chwilę zamknęła rywali w polu karnym, jednak nic z tego nie wynikło.

15
    Kwadrans gry za nami. Bez bramek w Ołomuńcu.

19
    Pierwsze uderzenie Sigmy na bramkę GKS-u. Bez powodzenia.

20
    Jastrzębianie przewinili w środkowej strefie.

23
    Kolejne uderzenie Sigmy sprzed pola karnego, znów niecelnie.

26
    Ładnie napędzili się teraz w ofensywie gospodarze, ale GKS zablokował całą akcję we własnym polu karnym.

30
    Pół godziny za nami.

34
    Na spalonym jeden z gospodarzy.

35
    I odpowiedź GKS-u, również goście złapani w pułapkę ofsajdową.

40
    Ostatnie 5 minut pierwszej połowy. Sytuacji bramkowych jak na lekarstwo.

45

Do przerwy w Ołomuńcu bez bramek.

46

49
    Aktywna Sigma od początku drugiej połowy. Po niezłym uderzeniu, bramkarz GKS-u wybija piłkę na róg.

49
    Nic nie wynika z tego stałego fragmentu. Gospodarze po chwili wywalczyli jeszcze rzut wolny.

55
    Gol dla Sigmy B!

Gol dla Sigmy. Wynik meczu otwiera ADAM SEVCIK!

57
    Wzrasta napór gospodarzy.

59
    Teraz korner dla GKS-u.

59
    Nieudanie rozegrany korner i również nieudana kontra Sigmy.

61
    Żółtą kartkę otrzymuje . (GKS 1962 Jastrzębie).

63
    Szybka akcja jastrzębian zakończona niecelnym strzałem.

66
    Na spalonym gracze GKS-u.

69
    Korner dla Sigmy, lecz bez powodzenia.

72
    Polska drużyna finalizuje akcję nieudanym strzałem.

75

Na kwadrans przed końcem, Sigma powiększa prowadzenie. Strzelcem bramki ADAM VARADI!

81

ADAM VARADI po raz drugi!

86
    Kolejny strzał Sigmy, tym razem nie znajduje drogi do bramki.

87
    Gracze Jastrzębia próbują zdobyć chociażby gola honorowego, jednak jak na razie bez większego niebezpieczeństwa pod bramką Sigmy.

88

ADAM VARADI kompletuje hat-tricka! 13 minut potrzebował gracz Sigmy, by trzykrotnie pokonać golkipera gości!

90

GKS 1962 Jastrzębie ulega w meczu kontrolnym Sigmie Ołomuniec B 0-4. Świetny występ Adama Varadiego. (18:57:13)