18 23 30 21
BKS Visła Proline Bydgoszcz
3
25 25 28 25
Piątek 15.01.2016, 19:00 • Hala Widowiskowo-Sportowa w Sosnowcu ul. Żeromskiego 9 • PlusLiga • 13. kolejka

0:0
    Dziękuję za śledzenie relacji live z dzisiejszego spotkania i zapraszam na kolejne na stronie lajfy.com.

Dobranoc (21:23:49)

0:0
    Łuczniczka pewnie wygrywa czwartego seta dzisiejszego spotkania i cały mecz 3:1. Łuczniczka swoje prowadzenie zaczęła budować od pierwszej przerwy technicznej i na drugiej z przerw prowadziła już sześcioma punktami. MKS Będzin powalczył jeszcze w końcówce seta ale ostatecznie uległ 21:25.

0:0
    Najlepszym zawodnikiem spotkania został wybrany atakujący Łuczniczki Bydgoszcz Jakub Jarosz.