Zagłębie S. – Soła 1:2 (koniec) | Legionovia – Broń 0:1 (koniec) | Podbeskidzie – Rozwój 4:0 (koniec)
MKS Kluczbork – GKS T. 1:0 (koniec) | Górnik W. – Cracovia 3:2 (koniec) | Bytovia – Przodkowo 1:1 (koniec)
Ruch – Puszcza 2:1 (koniec) | Raków – BKS Stal 3:2 (koniec) | Chojniczanka – Górnik Z. 0:2 (koniec)
Slovan – Zagłębie L. 4:0 (koniec) | Błękitni – Kotwica 1:0 (koniec) | Znicz – Tomaszów Maz. 0:0 (poz.)
Żalgiris – Jagiellonia 1:0 (koniec) | Świt NDM – Wisła Pł. 1:2 (koniec) | ROW Rybnik – Karvina 1:2 (koniec)

Gol dla Zagłębia!
    Gospodarze zmniejszają straty. Bramkę strzelił JAKUB ARAK, który pewnym strzałem z 5 metrów nie dał szans rywalowi.

81
    Gol dla Soły!
    Nieudane wejście młodego Lewandowskiego. Błąd wykorzystał SZYMON BRAŃKA, który niezbyt mocnym strzałem zdobywa bramkę.

78
    Mamy bramkę dla gości. Akcję golem zakończył SZYMON BRAŃKA.

Damian Apostolski

Gole: 87. Arak – 78. Brańka, 81. Brańka

Zagłębie Sosnowiec: Perdijic – Ninkovic, Gaurilovas, Testowany, Klama, Ryndak, Syguła, Słomski, Mularczyk, Bajdur, Paluchowski.
    2 połowa: Perdijic (81. Lewandowski), Czapla, Gaurilovas, Testowany, Udovicic – Reder, Krzykowski, Szydłowski, Dikof, Stach– Arak.

Soła Oświęcim: Bomba – Drzymont, Kasolik, J. Jamróz, Ząbek, Gleń, Testowany, Dynarek, Rogowski, Czapla (33. Skiernik) , Knapik.
    2 połowa: Bomba (74. Pędziłek) – Testowany, Wadas, Wowra, Ząbek (62. Szewczyk), Hałgas, Testowany, Wójcik (74. Ryś), Wykręt (74. Brańka), Snadny, Skiernik.