Lorient – Monaco 0:2 (koniec) | Caen – Olympique 1:3 (koniec) | Saint-Étienne – Lyon 1:0 (koniec)
AS Saint-Étienne
1:0 (0:0)
Olympique Lyon
Niedziela 17.01.2016, 21:00Francuska Ligue 1 Uber Eats • Runda 21

77
    Ghezzal atakuje po gwizdku Polomata, zasłużone upomnienie.

62
    Starcie w środku pola Lacezette i Pajot. Według sędziego przepisy przekroczył zawodnik drużyny gospodarzy, który otrzymuje za ten faul żółtą kartkę.

52
    Ostro zaatakował Greniera Lemoine, zasłużona żółta kartka.

18
    Drugie w tym meczu ostre wejście Monnet-Paqueta i zasłużona żółta kartka.

Piotr Swieczak

Gole: 76. Søderlund

Kartki:   18. Monnet-Paquet (SET), 52. Lemoine (SET), 62. Pajot (SET) – 77. Ghezzal (LYO)

Posiadanie piłki: 34 % : 66 %.
    Strzały celne: 3:6. Strzały niecelne: 5:14. Rzuty rożne: 2:8. Spalone: 1:2. Foule: 25:13.
    AS Saint-Étienne: Ruffier – Théophile-Catherine, Bayal Sall (C), F. Pogba, Polomat – Lemoine (75. Cohade), Pajot – Monnet-Paquet, Corgnet, Bahebeck (69. Eysseric) – Søderlund (85. Maupay).
    Zmiany: Moulin – Maupay, Pierre-Gabriel, Eysseric, Clément, Brison, Cohade.

Olympique Lyon: A. Lopes – Jallet (90. Cornet), Yanga-Mbiwa, Umtiti, Morel – Ferri (73. Valbuena), Gonalons (C), Tolisso – Ghezzal, A. Lacazette, Grenier (84. Kalulu).
    Zmiany: Gorgelin – Cornet, Mvuemba, Darder, Kalulu, Valbuena, Koné.