Jekaterynburg – Magnitogorsk 6:3 (koniec) | Czerepowiec – Jarosław 0:1 (koniec) | HC Slovan – Dyn. Moskwa 3:4 (koniec)
Awtomobilist Jekaterynburg
6:3 (0:1, 3:2, 3:0)
Metallurg Magnitogorsk
Poniedziałek 18.01.2016, 15:00 • KrK Uralec • Kontinental Hockey League

Dziękuje za uwagę i zapraszam na pozostałe sportowe emocje na portalu LAJFY.COM! (17:18:54)

Statystyki Wolskiego:

Czas gry: 18:55 (6:05, 6:12, 6:38)
    Celne strzały: 3 (0,1,2)
    Bramki/asysty: 0-1
    Wznowienia: 1/1
    Kary: 0m.

Ostatnia tercja należała do gospodarzy. Zdobyli oni trzy bramki przy żadnej ze strony Metallurga. Z pewnością nie był to najlepszy mecz defensywy z Magnitogorska

59:00
    Minuta do końca
    58:51 Garejev (JEK)

58:51
    Gol dla Jekaterynburga!

Strata gości, Eero podał na lewe skrzydło do ARTIOMA GAREJEWA, a ten mimo asysty obrońców wpakował gumę do pustej bramki!

56:50
    W końcu udało się przyjezdnym na chwilę zamknąć rywala, ale zabrakło dobrego podania pod bramkę

55:50
    Nie moze się teraz Metallurg wedrzeć w tercję przeciwnika, miejscowi nadal nie ustępują, sporo walki o gumę w środkowej strefie lodowiska

54:30
    Gospodarze od dłuższego czasu utrzymują się przy krążku, czas leci na ich korzyść

52:45
    Skutecznie w bramce Koszeczkin, do ataku przeszedł teraz Awtomobilist

51:58
    Po kolejnej akcji gości uderzał mocno z lewego koła Osala, krążek po interwencji golkipera wypadł za bandy

50:55
    Świetnie przedarł się środkiem Kaletnik, był już sam przed bramkarzem, ale zabrakło miejsca na strzał! Skutecznie przyblokował go Ustinskij