26 23 18 21
ENEA PTPS Piła
3
24 25 25 25
Poniedziałek 25.01.2016, 18:07 • Arena Legionowo, Legionowo • Tauron Liga • 15. kolejka

0:0
    Pierwsze dwa sety bardzo wyrównane. Gospodynie były bliskie wygranej w drugim secie, jednak wtedy to PTPS doszło do głosu. Od tego momentu pilanki były nie do zatrzymania i to one wywożą trzy punkty! (20:17:05)

21:25
    Czwarty set skończony.

21:25
    Blok Skorupy na środku siatki kończy to spotkanie!

21:24
    Problemy w rozegraniu po stronie gospodyń i to przyjezdne maja piłkę meczową!

21:23
    Babicz pewnie na skrzydle przeciska się przez dziurę w bloku.

21:22
    Kolejna kiwka gospodyń! Tym razem Smarzek nad blokiem!

20:22
    Smarzek do pary z Pacak blokują na skrzydle rywalki!

19:22
    Teraz jeszcze gospodynie wpadają w siatkę!

19:21
    A teraz jeszcze kapitalny blok po stronie przyjezdnych!

19:20
    Jeszcze raz w kontrze udanie przyjezdne i to pilanki wychodzą na prowadzenie.

19:19
    A teraz ze środka siatki pewnie Skorupa!

19:18
    Leggs pewnie na środku siatki.

19:17
    Nieudany atak przyjezdnych i znów SK Bank powiększa przewagę.

18:17
    Cios za cios! Obie drużyny nie dają za wygraną.

17:16
    Jedna z zawodniczek PTPS-u przeszkadzała w rozegraniu i punkt dla gospodyń.

16:16
    Po przerwie pomimo kontry Sk Banku, udanie w bloku przyjezdne.

16:15
    Rasińska zatrzymuje blokiem Kwiatkowską i to gospodynie prowadzą na drugiej przerwie technicznej!