Skra – Liberec 3:0 (koniec) | Lugano – Resovia 0:3 (koniec) | Vojvodina – Trefl 1:3 (koniec)
Vojvodina NS Seme Nowy Sad
1
20 21 25 17
Trefl Gdańsk
3
25 25 19 25
Wtorek 26.01.2016, 20:00 • SPC Vojvodina - Big Hall, Nowy Sad (Serbia) • Liga Mistrzów • 6. kolejka

0:0
    Na ten moment to już wszystko. Serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Korzystając z okazji zachęcamy do częstszego odwiedzania naszego portalu. Do usłyszenia! (22:02:17)
    0:0

0:0
    Spotkanie zakończyło się jak najbardziej zasłużonym triumfem drużyny z Gdańska. Goście rozegrali dobry mecz. Jedynie w trzecim secie podopieczni Anastasiego złapali małą zadyszkę i dość łatwo dali się pokonać. Na ich rehabilitację nie trzeba było długo czekać – w czwartej odsłonie tej rywalizacji zespół z Trójmiasta zaprezentował naprawdę zacną grę, pokonując rywali 25:17.

17:25
    Czwarty set skończony.

17:25
    Koniec, koniec, koniec!

17:24
    Siedemnasty punkt trafia na konto serbskiego zespołu. Niezła akcja miejscowej drużyny, trzeba to przyznać.

16:24
    I jeszcze raz zapunktował Schwarz, który właśnie melduje się na zagrywce. Piłka meczowa!

16:23
    Schwarz ładnie obił przeciwnika, po czym piłka poszybowała poza boisko.

16:22
    Miejscowi jeszcze próbują walczyć, przed momentem ładnym atakiem popisał się Stanković.

15:22
    Gospodarze posłali piłkę w aut. Rośnie przewaga gdańskiej drużyny. Tutaj już chyba nic się nie zmieni.

15:21
    Zepsuta zagrywka przez jednego z Serbów, piłka posłana w taśmę.

15:20
    Teraz jeszcze raz skutecznym atakiem popisali się gospodarze. Nic dodać, nic ująć.

14:20
    Minięty blok przez Stankovicia. Tym razem gdańszczanie nie mieli zbyt wiele do powiedzenia. Bardzo ładnie zdobyty punkt.

13:20
    Teraz już mieliśmy zabawę. Dużo grania środkiem, co przynosi wyczekiwany efekt. Lotos Trefl pewnie dąży po triumf w tym secie.