Rekord – Kalisz 2:1 (koniec) | Wieliczka – Mikołów 2:3 (koniec) | Chrzanów – TAF Toruń 1:1 (koniec)
Łęczyca – AZS UW 2:1 (koniec) | Tarnów – Kalisz 3:1 (koniec) | Wikielec – Mikołów 1:1 (koniec)
Tryńcza – TAF Toruń 1:0 (koniec) | Ruda Śląska – AZS UW 4:2 (koniec) | Rekord – Tarnów 6:3 (koniec)
Wikielec – Wieliczka 5:2 (koniec) | Tryńcza – Chrzanów 1:1 (koniec) | Ruda Śląska – Łęczyca 1:3 (koniec)
Kalisz – Wieliczka 4:2 (koniec) | TAF Toruń – AZS UW 4:5 (koniec) | Wieliczka – TAF Toruń 2:8 (koniec)
Kalisz – AZS UW 4:3 (koniec)
Gwiazda Ruda Śląska
1:3 (0:2)
Junior Hurtap Łęczyca
Sobota 30.01.2016, 17:15 • Hala Rekordu, Bielsko-Biała • Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U-14 • Grupa D

Koniec fazy grupowej na tym turnieju. W ostatnim spotkaniu Hurtap Łęczyca pokonał Gwiazdę Ruda Śląska 3:1! (17:55:35)

19:09
    Gol dla Łęczycy!
    Hurtap w ostatniej minucie spotkania podwyższa prowadzenie i to on najprawdopodobniej wygra tę grupę!

18:00
    Końcówka tego spotkania zapowiada się naprawdę emocjonująco. Gracze Gwiazdy starają się cały czas atakować!

16:22
    Gol dla Gwiazdy!
    Mamy bramkę kontaktową ze strony Gwiazdy. Z piłką w polu karnym znalazł się OLIWIER LAZAR i umieścił ją w siatce. Przy tej akcji ucierpiał jeszcze bramkarz Hurtapu i teraz interweniuje pomoc medyczna. Na trybunach słychać gromkie "Michał".

15:40
    Zamieszanie w polu karnym Hurtapu, jednak gracze tego zespołu oddalili zagrożenie.

14:40
    Uderzenie z dystansu jednego z zawodników reprezentujących barwy Gwiazdy, broni jednak golkiper Hurtapu.

13:40
    Lazar uderzał z rzutu wolnego prawie z połowy boiska. Niewiele zabrakło by piłka wpadła do siatki!

12:35
    Uderzenie z dystansu jednego z graczy z Rudy Śląskiej. Bramkarz Hurtapu sparował piłkę na rzut rożny.

11:55
    Dwa strzały Gwiazdy, oba niecelne.

10:15
    Jeden z zawodników Hurtapu kontuzjowany.

10:01

Jak na razie mamy dwubramkowe prowadzenie Hurtapu. Za chwilę druga połowa spotkania.

10:00

09:44
    HUBERT WŁODARCZYK podwyższa prowadzenie Hurtapu! 0:2!

09:15
    Teraz dwa strzały pod rząd oddali gracze Hurtapu. Pierwszy wybronił bramkarz, drugi to niecelna próba.

08:15
    Gwiazda cały czas szuka swoich okazji na zdobycie bramki. Brakuje jednak szczęścia.

05:30
    Lazar oddał strzał z rzutu wolnego, jednak piłka odbiła się od muru. Chwilę później próbował on dobijać do praktycznie pustej bramki, jednak przestrzelił!

05:24
    Faulowany teraz jeden z graczy Gwiazdy. Oznacza to rzut wolny dla tej drużyny z bliskiej odległości. Mur ustawiony praktycznie w bramce.

04:30
    Sztreja uderzał z daleka, jednak jego próba była bardzo niecelna.

03:24
    Hurtap wyszedł z kontrą. HUBERT WŁODARCZYK wykorzystał akcję i otworzył wynik spotkania!

02:50
    Rzut wolny dla Gwiazdy. Płaskie uderzenie i piłka zatrzymała się na murze.

02:30
    Szaraniec będąc w polu karnym rywala oddał niecelny strzał.

01:28
    Akcja Hurtapu zakończona strzałem w słupek! Piłka uderzona z pola karnego po ziemi!

00:01

Zawodnicy są już na parkiecie, za chwilę początek spotkania!

Oba zespoły mają za sobą po jednym spotkaniu grupowym. Dwukrotnie pokonany został Drukarz AZS UW Warszawa, dzięki czemu obie drużyny mają już zapewniony awans do dalszej fazy turnieju.

Podczas tej relacji śledzić będziemy starcie Gwiazdy Ruda Śląska z Juniorem Hurtap Łęczyca. Początek tego spotkania zaplanowano na godzinę 17:15. Koniecznie bądźcie z Lajfy.com. Do usłyszenia!

Każdy mecz rozgrywany będzie w systemie 2x10 minut efektywnego czasu gry (bez przerw). Przedłużony rzut karny z kolei będzie wykonywany po czwartym i każdym kolejnym przewinieniu zespołu przeciwnego. Przed nami ostatnie spotkania rozgrywane w ramach fazy grupowej! Emocji nie brakuje.

Trwają Młodzieżowe Mistrzostwa Polski do lat czternastu. Zawody te są rozgrywane w Bielsku-Białej. Młodzi zawodnicy rywalizują w hali miejscowego Rekordu mieszczącej się przy ulicy Startowej 13.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:15.