Wolfsburg – FC Koln 1:1 (koniec) | Bayern – Hoffenheim 2:0 (koniec)
Bayern Monachium
2:0 (1:0)
TSG 1899 Hoffenheim
Niedziela 31.01.2016, 17:30 • Allianz Arena, Monachium • Niemiecka Bundesliga • Runda 19
    Bawarczycy zdecydowanie ograli Wieśniaków:

Bayern Monachium pewnie pokonuje TSG 1899 Hofenheim po dwóch trafieniach Roberta Lewandowskiego. Zarówno wygrana, jak i dorobek naszego reprezentanta mógł być bardziej okazały, lecz świetnie w bramce spisywał się Baumann, a także zabrakło gospodarzom momentami precyzji. Liczą się jednak trzy punkty i kolejne zwycięstwo do kolekcji. Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam do następnych na portalu Lajfy.com. (19:20:55)

90
    Jochen Drees nie znęcał się już nad przyjezdnymi i nie przedłużył spotkania nawet o minutę. Koniec meczu.

88
    Ostatnia zmiana w tym starciu. Bernat wbiega na ostatnie minuty za Douglasa Costę.

87
    Robben w swoim stylu szukał gola uderzeniem po długim rogu z narożnika pola karnego. Futbolówka przeleciała jednak tuż obok dalszego słupka.

85
    Costa centrował z lewej strony. Obrońca Wieśniaków odbił piłkę pod nogi Polaka. Robert próbował strzału z woleja, lecz znacznie się pomylił.
    Lewandowski zdąży jeszcze ustrzelić hattricka?

82
    Około dziesięciu minut do zakończenia tego pojedynku. Życzylibyśmy sobie tutaj jeszcze jakichkolwiek emocji, lecz znając dotychczasowy przebeig meczu nie wydaje się, aby Hoffenheim mogło coś tu jeszcze zdziałać.

81
    Dośrodkowywał jednak Arturo Vidal, a w polu karnym ponownie pojedynek główkowy wygrał Robert Lewandowski. Zdołał uderzyć głową, lecz niezbyt precyzyjnie. Wyłapał futbolówkę Baumann.

81
    Tym razem z rzutu wolnego będą dorzucali gospodarze. Jest przy piłce m.in. Thiago Alcantara.

79
    Bardzo dobra centra z rzutu wolnego, ale Bicakcic stracił orientację i zamiast uderzyć w kierunku bramki, to posłał piłkę poza pole karne.

78
    Badstuber faulował uciekającego mu rywala. Szansa na dośrodkowanie Wieśniaków ze stałego fragmentu gry.

77
    Ostatnia roszada w składzie przyjezdnych. Schmid kończy swój udział w tym meczu, a na końcówkę wbiega Volland.

75
    Arbiter dostrzegł przewinienie Sule, który ściągał do parteru jednego z przeciwników po dośrodkowaniu kolegi z narożnika boiska.

75
    Udało się gościom wywalczyć premierowy rzut rożny. Kwadrans do zakończenia tego spotkania.

73
    Śmiałe wejście Alaby i potężne uderzenie z ok. dwudziestu metrów. Piłka przeleciała tuż obok bramki. Golkiper Hoffenheim tylko się jej przyglądał.
    To był 19. gol popularnego Lewego w Bundeslidze w tym sezonie:

71
    Nieoczekiwana próba Vidala. Huknął z woleja sprzed pola karnego, a futbolówka zatrzymała się na słupku i pozostała w boisku!