Chabarowsk – Podolsk 1:4 (koniec) | Władywostok – Dyn. Moskwa 2:5 (koniec) | Nowokuźnieck – Zagrzeb 5:1 (koniec)
Novosibirsk – HC Slovan 3:2 (koniec) | Jarosław – Soczi 3:6 (koniec) | Bars – Magnitogorsk 0:1 (koniec)
Sp. Moskwa – CSKA Moskwa 2:4 (koniec)
Ak Bars Kazań
0:1 (0:1, 0:0, 0:0)
Metallurg Magnitogorsk
Niedziela 31.01.2016, 15:00 • TatNeft Arena • Kontinental Hockey League

Z mojej strony na dziś to już wszystko. Za wspólnie spędzone chwile dziękuje Piotr Świeczak, zapraszam na pozostałe relacje ze sportowych aren w portalu lajfy.com! (17:17:18)

Metallurg Magnitogorsk po bramce Wojtka Wolskiego wygrywa 1:0! Gospodarze przez dwie tercje próbowali doprowadzić do wyrównania, ale ostatecznie ta sztuka im się nie udała.

56:00
    Końcowe minuty w tym meczu. W przewadze Metallurg.

55:10
    Ukarany karą dwóch minut Azavedo.

54:02
    Całym zespołem atakują teraz miejscowi, ale Metallurg skutecznie blokuje dostęp do bramki Koseckina.

52:50
    Dużo niedokładności z obu stron.

51:30
    Potężnie z okolic niebieskiej Sidorov, odbija krążek Koseckin.

50:25
    Gospodarze już w komplecie.

49:40
    Próbują wykorzystać przewagę przyjezdni, broni się całym zespołem Bars.

49:00
    Dobra szansa Kosova, który popędził lewym skrzydłem, ale trafia wprost w Garipova.

48:25
    Pierwsza kara w trzeciej tercji, dwie minuty na ławce kar spędzi Svitov.

47:50
    Na własnej tercji wymieniają podania hokeiści z Kazania.

47:00
    Trzecia tercja jak na razie wyrównana, miejscowi nie mają już takiej przewagi jak w pierwszych dwóch.

45:50
    Z okolic niebieskiej próbował Zaripov, ale krążek mija bramkę gospodarzy.

45:00
    Powtarza się obraz gry z pierwszych dwóch tercji – dużo niedokładności w grze obu drużyn.