Toruń – Ostrów Wielkopolski 78:69 (koniec) | Koszalin – Szczecin 93:86 (koniec)
Polski Cukier Toruń
78:69 (27:8, 43:32, 62:48)
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
Środa 03.02.2016, 18:00Tauron Basket Liga • 19. kolejka

Bardzo dynamiczny mecz z wieloma zwrotami akcji! Świetny początek gospodarzy i wysokie prowadzenie pozwalały myśleć, że już nic nie będzie się dziać na parkiecie Toruń Areny. Nic bardziej mylnego! Stal wrzuciła wyższy biegi i nadrobiła 14 pkt w zaledwie 6 minut. Trzecia kwarta to kolejny popis gry gospodarzy i podwyższenie prowadzenia. W ostatniej odsłonie Stal rzuciła się w pogoń, jednak zabrakło sił by ostatecznie triumfować. Dziękujęmy, że byliście państwo z nami! (20:06:43)

Koniec meczu. (78:69)

39:55
    Cummings trafia tylko jeden rzut wolny. Sroka dwukrotnie stanął przed szansą trafienia za trzy, lecz dwukrotnie chybił. W ostatniej akcji Cummings zapakował jeszcze piłkę z góry w bardzo łatwy sposób! (78:69)

39:35
    Sroka zablokowany przy rzucie za trzy przez Cummingsa. (75:69)

39:29
    Czas dla trenera gości. (75:69)

39:29
    1/2 z linii Michalaka. (75:69)

39:29
    Nikolov nie trafia rzutu wolnego. Faul, który ma dać jeszcze nadzieję gością. Dwa rzuty wolne dla Michalaka. (74:69)

39:20
    Nikolov trafia a na dodatek jest faulowany. Wcześniej za trzy przestrzelił Cummings. (74:69)

39:00
    Nikolov popełnia błąd kroków w bardzo prostej sytuacji. (74:67)

38:39
    Strata gości po czym bardzo długa akcja i niecelny rzut z półdystansu Wiśniewskiego. (74:67)

38:20
    Wiśniewski nie myli się z linii rzutów wolnych. (74:67)

38:20
    Faul Delaney'a i Wiśniewski stanie przed szansą zdobycia 2 pkt. (72:67)

38:00
    Wydwało się, że to tylko formalność, że Delaney dobiję niecelny rzut kolegi, ale ten fatalnie przestrzelił i piłka dla gospodarzy. (72:67)