ZAKSA – Jastrzębski 3:0 (koniec) | Czarni – Trefl 2:3 (koniec) | GKS – Resovia 0:3 (koniec)

0:0
    Sebastian Schwarz najlepszym zawodnikiem meczu!

0:0
    LOTOS TREFL GDAŃSK W PÓŁFINALE PUCHARU POLSKI!

13:15
    Potężny atak Schulza kończy ten pojedynek!

11:14
    Kolejny wyśmienity atak Schulza! Będziemy mieli piłkę meczową. Tutaj już chyba nic się nie zmieni!

7:8
    Potężne uderzenie La Cavery. Doskonale rozegrana kontra radomian!

5:8
    Mateusz Mika! Czas na przerwę techniczną, zmiana stron, za moment wracamy do rywalizacji! Trzy punkty przewagi mają przyjezdni z Trójmiasta.

3:5
    Ależ świetnie wykończył teraz Gawryszewski! To mogło się podobać, doskonałe tempo.

25:22
    Troy zaserwował w aut. Będziemy mieli tie-break!

24:21
    La Cavera odnotował świetny atak na kontrze! Nic dodać, nic ująć! Ależ emocjonujący pojedynek!

22:21
    Długa wymiana piłek została zakończona wyśmienitym atakiem Troya! Ależ bomba Amerykanina, sam narożnik boiska!

14:16
    Pora na drugą przerwę techniczną. Utrzymuje się dwupunktowa przewaga gości znad morza.

5:8
    Czas na pierwszą przerwę techniczną, podczas której mamy trzypunktowe prowadzenie gdańszczan!

25:22
    Grzyb nie zdołał utrzymać piłki w boisku. W tym secie zwyciężają radomianie!

24:22
    Zacna kiwka Mateusza Miki! Nic dodać, nic ująć. Doskonale wymanewrował przeciwników, radomianie kompletnie nie spodziewali się takiego zachowania.

23:21
    Ależ bomba Schulza! Niesamowita zagrywka w wykonaniu tego zawodnika!

19:17
    Schwarz zablokowany. Kapitalna postawa Plińskiego! Dwupunktowa przewaga Cerradu Czarnych!

16:15
    Szalpuk w wyśmienitym stylu przedarł się na drugą stronę. Czas na drugą przerwę techniczną, podczas której mamy jednopunktowe prowadzenie radomian!

15:15
    Troy zatrzymany potrójnym blokiem. To nie jest dobry dzień amerykańskiego siatkarza!

10:12
    Pliński złapany przez Grzyba na podwójnym bloku!

10:11
    Ależ świetnie zachowali się teraz gdańszczanie! Wpierw znakomicie wybronili zagrywkę, a następnie odnotowali skuteczny blok!

6:8
    Kampa długo szykował się do tego serwisu, ale to nic nie dało. Piłka poszybowała prosto w taśmę!

4:5
    Kolejna świetna zagrywka Troya!

4:4
    Grobelny zatrzymany! Kapitalny blok reprezentantów Lotosu Trefla!

21:25
    Schwarz wybornie przedarł się obok podwójnego bloku!

20:24
    Troy wybornie obił blok przeciwników. Nic dodać, nic ująć. Gdańszczanie będą mieli piłkę setową!

20:23
    La Cavera popisał się wybornym serwisem. As!

16:20
    Schwarz zaserwował prosto w siatkę. Zepsuta zagrywka.

14:16
    Czas na drugą przerwę techniczną w tym secie. Obecnie mamy dwupunktowe prowadzenie drużyny z Gdańska.

9:10
    Schwarz zaserwował w siatkę!

6:8
    Ależ soczysty atak środkiem boiska! Nic dodać, nic ująć! Czas na pierwszą przerwę techniczną.

6:4
    Świetna zagrywka Plińskiego, który trafił prosto w Hebdę!

18:25
    Hebda popisał się świetnym serwisem. Trafił Żalińskiego, który nie zdołał utrzymać piłki w grze.

9:16
    Szesnasty punkt trafił na konto Lotosu Trefla. Czas na drugą przerwę techniczną, podczas której mamy wysokie prowadzenie gości z Trójmiasta.

3:8
    Znakomita akcja wykończona przez Schwarza. Gdańszczanie spisują się zdecydowanie lepiej. Czas na pierwszą przerwę techniczną!