Górnik Z. – GKS K. 1:2 (koniec) | Slavia – Dynamo Kij. 2:1 (koniec) | Legia – Stabæk 2:0 (koniec)
Siarka T. – Puszcza 1:4 (koniec) | Górnik Z. – Wisła K. 2:1 (koniec) | Bytovia – Kotwica 0:1 (koniec)
MKS Bytovia Bytów
0:1 (0:0)
Kotwica Kołobrzeg
Piątek 05.02.2016, 17:00 • Słupsk • Spotkania towarzyskie

Spotkanie zakończyło się jednobramkowym triumfem kołobrzeskiej Kotwicy. Przypomnijmy, że gola samobójczego w 83. minucie zainkasował Kamil Wacławczyk. Na ten moment to już wszystko. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Do usłyszenia! (18:56:47)

90

83
    Gol dla Kotwicy!
    Samobójcze trafienie zalicza KAMIL WACŁAWCZYK.

77
    Zmiana w drużynie Drutex-Bytovia Bytów: z boiska schodzi Omar, na boisku pojawia się Wolski.

75
    Do zakończenia spotkania pozostał już tylko kwadrans. Wynik wciąż bez zmian.

62
    Zmiana w drużynie Drutex-Bytovia Bytów: z boiska schodzi Poczobut, na boisku pojawia się Formela.

57
    Zmiana w drużynie Drutex-Bytovia Bytów: z boiska schodzi Rzuchowski, na boisku pojawia się Wilczyński.
    Zmiana w drużynie Drutex-Bytovia Bytów: z boiska schodzi Czarnecki, na boisku pojawia się Jastrzembski.

46
    Zmiana w drużynie Drutex-Bytovia Bytów: z boiska schodzi Wojach, Kryszak, Bieszczad, Janeczko, na boisku pojawia się Laskowski, Chomiuk, Wacławczyk oraz Chojnacki.

46

Inauguracyjna odsłona tego pojedynku za nami. Póki co nieco lepiej spisywali się zawodnicy Drutex-Bytovii, lecz nie zdołali tego potwierdzić golem. Do przerwy mamy bezbramkowy remis.

45

40
    Omar główkował, ale kołobrzeski goalkeeper był na posterunku. Pewna interwencja.

30
    Zawodnicy Drutex-Bytovii próbują zaatakować, lecz niewiele z tego wynika. Wynik wciąż bez zmian, od pierwszego gwizdka arbitra minęło pół godziny.

20
    Dwadzieścia minut rywalizacji za nami. Póki co mamy bezbramkowy remis, choć niezłych akcji nie brakuje.

1

Znamy wyjściową jedenastkę Drutex-Bytovii: Bieszczad – Opałacz, Wróbel, Czarnecki, Janeczko, Rzuchowski, Kryszak, Jakóbowski, Wojach, Poczobut, Monterde.

Serdecznie zachęcamy do śledzenia naszej relacji z meczu Drutex-Bytovia Bytów – Kotwica Kołobrzeg. Będziemy Państwa na bieżąco informować o rezultacie tego spotkania. Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 17:00. Koniecznie bądźcie z Lajfy.com. Do usłyszenia!

Drutex-Bytovia aktualnie plasuje się na dwunastym miejscu w zestawieniu I ligi. Kotwica Kołobrzeg natomiast zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli drugiej ligi. Który zespół dziś okaże się lepszy? Czas pokaże.

Mateusz

Gole: 83. Wacławczyk (sam.)

MKS Bytovia Bytów: Bieszczad (46. Laskowski) – Opałacz, Wróbel, Czarnecki (57. Jastrzembski), Janeczko (46. Chojnacki), Rzuchowski (57. Wilczyński), Kryszak (46. Chomiuk), Jakóbowski, Wojach (46. Wacławczyk), Poczobut (62. Formela), Monterde (77. Wolski).
    Kotwica Kołobrzeg: I połowa: Waśkow – Cichy, Poznański, Szutenberg (30. Witt), Rydzak, Lewiński, Żołądź, Wrzesień, Nowak, Horna, Zieliński.

II połowa: Waśkow – Cichy, Poznański (65. Szutenberg), Witt, Strzelecki, Sochań, Żołądź, Wrzesień, Nowa, Horna (70. Lewiński), Szubert.