Oborniki – Pol. Gdańska 4:0 (koniec) | AZS Gdańsk – Łódź 11:1 (koniec) | Hel. Białystok – Unisław 7:2 (koniec)
Warszawa – TAF Toruń 6:3 (koniec)
Elhurt-Elmet Helios Białystok
7:2 (1:1)
Unisław Team PBDI
Sobota 06.02.2016, 18:00 • Hala SP49 przy ul. Armii Krajowej 32, Białystok • I liga futsalu - gr. północna • Runda 14

Ehurt-Elmet Helios Białystok pokonuje Unisław Team PBDI 7-2! Zdecydowanym bohaterem tego starcia był Patryk Dłuski, który ustrzelił hattricka, a dodatkowo przy jednym z trafień kolegów asystował. Goście wracają w ponurych nastrojach, ponieważ zaprezentowali się bardzo kiepsko i przegrali w pełni zasłużenie. (19:57:34)

40:00

39:59
    Gol dla Elhurt-Elmetu!
    BARTOSZ ŁUCKIEWICZ posłał piłkę na pustą bramkę. Rozbrzmiała syrena, ale już po uderzeniu

39:43
    Znowu górą Grabowski!

39:41
    Łuckiewicz wyciął rywala. Przedłużony rzut karny.

39:12
    Niecelna próba Rau.

38:17
    Stefanowicz efektownie przerzucił piłkę nad bramkarzem, ale ta poszybowała obok słupka.

36:48
    Gol dla Unisława!
    KRYSTIAN BELZYT wykorzystał chaos pod bramką przeciwników.

36:36
    Kaniewski był bliski szczęścia. Uderzył jednak obok bramki.

35:21
    PRZEMYSŁAW SIUCHNO tym razem trafił z własnej połowy do pustej bramki. Piękne trafienie!

34:46
    Łuckiewicz był nieprzepisowo powstrzymywany. Piąty faul gości!

33:40
    Grabowski broni!

33:33
    Nieodpowiedzialne zachowanie Budźko. Podciął przeciwnika od tyłu. Przedłużony rzut karny.

33:27
    Grabowski ukarany żółtym kartonikiem za powalenie rywala po wyjściu z bramki. Piąty faul!

33:16
    Siuchno próbował trafić z własnej połowy do pustej bramki. Został zablokowany.