ZAKSA – Trefl 3:0 (koniec) | Resovia – Skra 1:3 (koniec)
3
18 25 25 26
Sobota 06.02.2016, 18:07 • Hala Orbita, Wrocław • Puchar Polski • Półfinał

0:0
    Drugi półfinał Pucharu Polski i drugi hit. Nikt nie jest zaskoczony, że o drugie miejsce w finale powalczy Asseco Resovia ze Skrą Bełchatów. Powód? Dosyć prości rywale w ćwiercfinale. Asseco musiało się zmierzyć z GKS Katowice, natomiast Skra stanęła na przeciw SMS Spała. Oba pojedynki zakończyły się pewnymi wygranymi 3:0.
    0:0 Belchatowianie w gazie!

0:0
    O tym kto jest faworytem tego pojedynku ciężko rozmawiać. Obie drużyny prezentują w tym sezonie równy, wysoki poziom. Ale kto w sobotnie popołudnie okaże się lepszy? Ostatnimi czasy widoczna jest zwyżka formy wsród rzeszowian, którzy mają teoretycznie mocniejszy skład niż Skra. Tylko czy to wystarczy? Bełchatowianie w tym sezonie także spisują się bardzo dobrze.

0:0
    W rozgrywkach ligowych obie drużyny są obok siebie w tabeli. Skra obecnie plasuje się na drugim miejscu z dorobkiem 35 punktów, natomiast Asseco ma dwa oczka mniej i rzeszowianie na tę chwilę są na trzecim miejscu w tabeli.
    0:0 Rzeszowianie są gotowi na wszystko!

0:0
    A kto w tym drugim pojedynku półfinałowym okaże się lepszy? Na transmisję live zapraszamy od godziny 18:00!

0:0

1:0
    Na początek pewny atak Achrema ze skrzydła po palcach blokujących rywali!

1:1
    W odpowiedzi Conte na skrzydle nabija na blok i piłka na aucie!

1:2
    Kontra bełchatowian. Szybkie rozegranie do Wlazłego, a ten po bloku potężnie atakuje w aut!

2:2
    Teraz jednak w polu zagrywki myli się Karol Kłos!

3:2
    A asem serwisowym popisuje się Bartek Kurek!

3:3
    Kiwka Uriarte na środku siatki przy kontrze i czwarty punkt trafia na konto Skry! Do tego kontuzja Ignaczaka, który wpada w bandę i ma rozcięty łuk brwiowy!

3:4
    Jeszcze teraz as serwisowy Nicholasa Uriarte!

4:4
    Przechodząca piłka na stronę rzeszowian. Rozegranie do Achrema, a ten po skosie.

4:5
    W odpowiedzi Uriarte rozgrywa na skrzydło do Conte, a ten bardzo pewnie po przekątnej.

5:5
    Jaeschke obraca do prostej i na skrzydle nie daje szans rywalom.

5:6
    Wlazły nabija na blok, a piłka po odbiciu się od rak rywali trafia w antenkę.

6:6
    Jak na razie cios za cos. Teraz bardzo pewnie na skrzydle po rękach rywali w aut atakuje Kurek.

6:7
    Teraz jednak w polu zagrywki myli się Fabian Drzyzga! Autowy serwis!

7:7
    Tym razem Drzyzga rozgrywa na środek do Holmes'a, który obraca rękę i atakuje w boczną linię!

8:7
    Kontra rzeszowian po dobrej obronie. Rozegranie na skrzydło do Kurka, który po prostej przez dziurę w bloku udanie atakuje i to rzeszowianie prowadzą na pierwszej przerwie technicznej!

9:7
    Po przerwie kolejna pomyłka Skry! Teraz na środku siatki myli się Kłos i atakuje w aut!

10:7
    Kolejna potężna zagrywka Jaeschke. Znów odrzuceni od siatki bełchatowianie i Asseco dostaje za darmo. Rozegranie w kontrze do Achrema, który po bloku w aut i o czas prosi Miguel Falasca!

11:7
    A po przerwie Jaeschke popisuje się asem serwisowym! Jak na razie niesamowity mecz Amerykanina!

12:7
    I znów Skra musi oddać za darmo. Rozegranie tym razem na środek do Holmes'a, który przez dziurę w bloku w punkt!

12:8
    W końcu dobre przyjęcie w drużynie Asseco i po przekątnej bardzo pewnie atakuje Wlazły.

13:8
    Kapitalne rozegranie jedną ręką na krótką do Holmes'a, który pewnie atakuje nad rękoma Karola Kłosa!

13:9
    W odpowiedzi akcja środkiem Skry! I kto w ataku? Kłos udanie uderza w okolice 9 metra!

14:9
    Teraz to bełchatowianie zaskakują zagrywką rywali. Skra ma kontrę jednak blokiem zatrzymany na prawym skrzydle Wlazły!

14:10
    Potężna zagrywka Kurka, jednak minimalnie autowa! 107 km/h!

15:10
    Nicholas Uriarte myli się w polu zagrywki. Minimalnie autowy serwis.

15:11
    Tak samo Achrem źle przy serwisie. On jednak obija siatkę.

15:12
    Potężna zagrywka Conte i niezbyt dobre przyjęcie po stronie rzeszowian i zabrakło odbić!

16:12
    Jeszcze raz potężny serwis. Jaeschke zmuszony do wystawy. Robi to świetnie. Rozgrywa do Kurka, który na potrójnym bloku po prostej trafia w boczną linię i to rzeszowianie dosyć pewnie prowadzą na drugiej przerwie technicznej!

16:13
    Popsuta zagrywka Paszyckiego.

17:13
    W odpowiedzi potężny atak na pojedynczym bloku w wykonaniu Kurka.

18:13
    A teraz jeszcze z przechodzącej piłki bardzo pewnie na środku siatki Holmes i czas na żądanie Falasci!

19:13
    Po przerwie na skrzydle mija się Marechal. Oj jak na razie bełchatowianie nie mogą wejść w ten mecz!

19:14
    Rodriguez pojawia się na boisku i pierwszy jego atak jest punktowy! Na potrójnym bloku udanie atakuje.

19:15
    Świetnie w defensywie bełchatowianie. Rozegranie w niej do Wlazłego, a ten pewnie na blok, a piłka na aucie!

20:15
    Mariusz chwilę później myli się w polu zagrywki.

21:15
    Rodriguez zatrzymany na skrzydle przez pojedynczy blok Bartka Kurka! Jak na razie Resovia gra niesamowicie!

22:15
    Cóż za obrona Wojtaszka! Rzeszowianie mają kontrę. Rozgrywają w niej do Kurka, a ten po bloku w aut!

22:16
    Gromadowski pojawia się na boisku i od razu trafia! Po skosie obok bloku trafia w boczną linię.

23:16
    Teraz jednak popsuta zagrywka Rodrigueza. Duży aut po serwisie Hiszpana.

23:17
    Jeszcze raz pewnie po skosie Gromadowski. Teraz ponad blokiem, ale Marcel trafia w boisko.

24:17
    Popsuta zagrywka Karola Kłosa i to rzeszowianie mają piłkę na wagę wygranej w tym secie!

24:18
    Także Kurek myli się w polu serwisowym i obija siatkę.

25:18
    Kapitalny atak Jaeschke z drugiej linii i ze środka siatki i to rzeszowianie dosyć pewnie wygrywają partię otwierającą to spotkanie!

25:18
    Pierwszy set skończony.

0:0
    Drugi set rozpoczęty.

0:1
    Lisinac rozpoczyna od pewnego ataku na środku siatki obok pojedynczego bloku.

1:1
    Popsuta zagrywka przez bełchatowian!

1:2
    Marechal przez dziurę w bloku po ostrym skosie.

2:2
    W odpowiedzi udanie na środku siatki Paszycki przez ręce rywala!

2:3
    Skra dostaje punkt za darmo! Kurek myli się w polu zagrywki!

3:3
    Tak samo źle przy serwisie Mariusz Wlazły!

3:4
    Wyczyszczona siatka i Mariusz Wlazły po prostej obok bloku!

3:5
    Jeszcze as serwisowy w wykonaniu Nicholasa Marechala!

4:5
    Przy kolejnym serwisie francuski przyjmujący psuje zagrywkę i obija siatkę.

4:6
    Conte przeciska się przez podwójny blok rywali i atakuje udanie po prostej.

5:6
    Kurek przedziera się przez blok. Mieści piłkę między blokiem a siatką i piąte oczko trafia na konto rzeszowian.

6:6
    Świetnie w defensywie Achrem. W kontrze rozegranie do Jaeschke, który na potrójnym bloku atakuje przez dziurę i trafia w boisko i już mamy remis!

7:6
    Jeszcze teraz Conte zatrzymany na skrzydle przez Holmes'a i Kurka!

8:6
    Jeszcze teraz szczęście sprzyja Asseco! Po serwisie Drzyzgi piłka przedostaje się na drugą stronę po taśmie i spada tuż za siatką kompletnie zaskakując Skrę! Rzeszowianie po zdobyciu czterech punktów z rzędu prowadzą na pierwszej przerwie technicznej!

8:7
    Po przerwie Conte udanie na pojedynczym bloku Bartka Kurka.

8:8
    Zatrzymany na środku siatki Russell Holmes przez pojedynczy blok Srecko Lisinaca i znów mamy remis!

9:8
    Bartosz Kurek ze stoickim spokojem wypycha piłkę na aut po rękach blokujących bełchatowian.

9:9
    I jeszcze raz równowaga. Tym razem przy serwisie myli się Jaeschke i zagrywa w aut.

10:9
    Krótka do tylu na środek do Holmes'a, który na pojedynczym bloku pewnie przez ręce rywala.

10:10
    Potężny atak ze środka siatki Lisinaca. Trafiony Jaeschke, który był bez szans w defensywie.

11:10
    Achrem przeciska piłkę przez ręce rywali, a do tego blokujący bełchatowianie wpadają w siatkę.

11:11
    Kolejny remis. Popsuta zagrywka Bartka Kurka, który serwisem obija siatkę.

11:12
    Asem serwisowym popisuje się Mariusz Wlazły i to Skra wychodzi po raz kolejny w tym secie na prowadzenie! Od razu reakcja Andrzeja Kowala i czas dla jego drużyny!

12:12
    Po przerwie atakujący Skry myli się przy serwisie i zagrywa daleko poza boisko!

13:12
    Kapitalnie w defensywie zachowuje się Wojtaszek. Rozegranie w kontrze do Jaeschke, który obraca do prostej i atakuje na potrójnym bloku nie do obrony!

13:13
    Potężne uderzenie po skosie Marechala. Co prawda atak podbity przez rzeszowian, ale zabrakło odbić!

13:14
    Co za zagrywka Marechala! Opóźnił serwis i posłał skrót na drugą stronę siatki! Piłka wpada w okolice 3 metra, gdzie żadnego z zawodników Asseco nie było!

13:15
    Teraz jeszcze Kurek zatrzymany przez pojedynczy blok Conte i zaczyna się robić ciekawie!

13:16
    Jeszcze jedna pomyłka rzeszowian! Teraz to Jaeschke atakuje prosto w siatkę i to Skra prowadzi dosyć pewnie na tej drugiej przerwie technicznej!

14:16
    Próba ponownego skrótu w wykonaniu Marechala, jednak tym razem Francuz trafia w dolną część siatki.

14:17
    Ale teraz bardzo duży aut po zagrywce Paszyckiego!

14:18
    Kapitalnie w defensywie Marechal w okolicach 11 metra! Kontra i rozegranie do Conte, który z sytuacyjnej piłki na potrójnym bloku nie daje szans rywalom i o kolejny czas w tym secie prosi Andrzej Kowal!

15:18
    Po przerwie Bartek Kurek na pojedynczym bloku po prostej atakuje kompletnie nie do obrony.

15:19
    W odpowiedzi jeszcze raz niezawodny w ostatnim czasie Conte! Po przekątnej mijając blok!

15:20
    Tym razem świetnie w defensywie bełchatowianie. Kontra i rozegranie do Wlazłego, który kończy! Skra powiększa swoją przewagę nad rzeszowianami!

16:20
    Popsuta zagrywka Nicholasa Uriarte. Argentyńczyk serwisem trafia prosto w taśmę.

16:21
    Rzeszowianie po świetnej obronie mają kontrę. Rozegranie w niej do Kurka, jednak ten po przekątnej atakuje w aut!

16:22
    Świetna akcja w obronie z obu stron! W końcu to bełchatowianie mają punktową akcję w górze i ją wykorzystują! Kiwka Marechala tuż za blok ląduje w boisku. Trzech zawodników Asseco rzuciło się do piłki, ale żaden z nich nie zdołał jej podbić!

16:23
    Kolejny nieskończony atak rzeszowian. Wykorzystuje to Skra. Rozegranie krótkiej na środek do Lisinaca, który jeszcze raz na czystej siatce bardzo pewnie po prostej!

17:23
    Jest punkt dla Asseco. Po ciasnym skosie dosyć pewnie obok podwójnego bloku Skry uderza Bartek Kurek i do tego trafia w boisko.

18:23
    Kontra zawodników z Rzeszowa. Rozegranie w niej do Śliwki, który lekko nabija na blok, a piłka kończy swój lot na aucie!

19:23
    Jeszcze raz w defensywie rzeszowianie i znów w kontrze podanie na skrzydło do Olka Śliwki, który po prostej obok bloku. Teraz o czas prosi Miguel Falasca!

19:24
    Po przerwie krótkie rozegranie na środek do Lisinaca, który nie daje rywalom najmniejszych szans i to bełchatowianie mają piłkę na wagę seta!

20:24
    Asseco jeszcze się broni! Paszycki na środku siatki bardzo pewnie przez dziurę w bloku.

20:25
    Marechal kończy pewnym atakiem po skosie i to Skra wygrywa drugą partię tego spotkania i mamy remis w całym meczu!

20:25
    Drugi set skończony.

0:0
    Trzeci set rozpoczęty.

1:0
    Achrem trafia po przekątnej na rozpoczęcie trzeciego seta!

1:1
    Nieskończona kontra rzeszowian. Odpowiedź rywali i krótki pipe do Conte, który na środku siatki z drugiej linii przez podwójny blok!

1:2
    Jeszcze teraz punktowa zagrywka Lisinaca, który ustrzelił Jaeschke!

2:2
    Tym razem serbski środkowy psuje zagrywkę i serwuje minimalnie w aut.

2:3
    I znów jeszcze raz pewnie w ataku Nicholas Marechal, który uderza pewnie przez dziurę w bloku.

3:3
    Od razu jest odpowiedź rzeszowian i pewnie Kurek na skrzydle po skosie.

3:4
    Podobnie przy serwisie myli się Achrem.

3:5
    Jaeschke nie kończy ataku. Od razu odpowiedź bełchatowian i pewny atak po skosie Conte!

3:6
    Kolejna kontra i znów skończona przez bełchatowian! O czas prosi od razu Andrzej Kowal!

4:6
    Kurek zablokowany, ale czujny na siatce Paszycki uderza kompletnie nie do obrony.

4:7
    Uriarte spokojnie rozgrywa na środek, gdzie jest Wrona, a ten pewnie w punkt.

5:7
    W odpowiedzi udanie na skrzydle Jaeschke popisuje się efektownym atakiem po prostej uderzając obok bloku.

5:8
    Lisinac jeszcze raz popisuje się atakiem na środku siatki i to Skra prowadzi na pierwszej przerwie technicznej!

6:8
    Po przerwie autowa zagrywka Uriarte! Argentyńczyk minimalnie chybił!

6:9
    W kolejnej akcji Conte po prostej atakuje w aut i Asseco coraz bliżej rywali! Po challengu okazuje się, że podbita piłka przez Wojtaszka wcześniej dotknęła boiska więc punkt trafia na konto Skry!

7:9
    Jednak w kolejnej akcji popsuta zagrywka Facundo Conte.

7:10
    Rzeszowianie mają w górze kontrę, jednak w niej myli się Achrem i atakuje w aut!

7:11
    Tym razem rozegranie na skrzydło w ataku do Kurka, który jest blokowany przez dwóch rywali! Skra powiększa swoją przewagę!

7:12
    Trzeci z rzędu zepsuty atak Asseco! Teraz to Olieg Achrem atakuje po skosie w aut i rzeszowianie tracą do rywali już aż 5 punktów!

8:12
    Wyczyszczona siatka przez Drzyzgę i z drugiej linii bardzo pewnie na środku siatki atakuje Jaeschke.

8:13
    Cóż za atak po stronie Skry! Po niepewnym przyjęciu Marechal kiwa na potrójnym bloku i zdobywa 13 oczko dla swojej drużyny.

9:13
    Jednak teraz popsuta zagrywka Wlazłego, który serwuje w aut.

9:14
    Kontra rzeszowian, jednak na prawym skrzydle zatrzymany blokiem Wrony i Conte, Bartosz Kurek!

9:15
    Po przerwie jeszcze jeden blok na Bartku Kurku! Do tego atakujący rzeszowian przekracza linię trzeciego metra! O czas prosi Andrzej Kowal!

9:16
    Kolejna kąśliwa zagrywka Marechala i rywale kompletnie zaskoczeni oddają za darmo i Wrona w punkt z przechodzącej piłki i to Skra prowadzi bardzo pewnie na drugiej przerwie technicznej!

10:16
    Po przerwie Paszycki w końcu trafia! Przez środek na pojedynczym bloku Andrzeja Wrony!

10:17
    Kapitalna gra Skry! Teraz Conte nad blokiem trafia w boisko!

11:17
    Teraz pewny atak Bartka Kurka po przekątnej!

11:18
    Marechal gra dziś niesamowicie! Pewny atak Francuza po skosie!

12:18
    W ostatnim czasie cios za cios. Teraz pewnie rzeszowianie w ataku!

13:18
    Kontra Asseco. Rozegranie w niej do Śliwki, który po rękach Lisinaca atakuje pewnie zdobywając 13 punkt!

14:18
    Ponownie kontra Asseco! Teraz rozegranie do Bartka Kurka, który udanie po skosie i o czas prosi Miguel Falasca!

15:18
    Kapitalna zagrywka po przerwie Pencheva, który popisuje się asem serwisowym!

15:19
    Świetnie w obronie Wojtaszek, ale Asseco oddaje za darmo. Atak bełchatowian i fenomenalnie po ostrym skosie plasem atakuje Facundo Conte!

15:20
    Śliwka atakuje wysoko ponad blokiem w aut! Rzeszowianie proszą o challenge i jak się okazuje, piłka po drodze otarła palce rywali! Po chwili jednak kontr-challenge i jak się okazuje Penchev przekroczył linię środkową i punkt dla Skry!

16:20
    Teraz jednak popsuta zagrywka Facundo Conte.

16:21
    Jest od razu odpowiedź bełchatowian i pewny atak Wlazłego przez potrójny blok po prostej!

17:21
    Cios za cios! Teraz Paszycki na środku siatki przez pojedynczy blok.

17:22
    Tym razem autowa zagrywka! Dawid Dryja niezbyt dobrze w polu serwisowym!

18:22
    Tak samo źle w polu zagrywki Wlazły!

18:23
    Przesunięta krótka na środek do Andrzeja Wrony, który pewnie mija blok Paszyckiego i trafia w boisko.

18:24
    Teraz jeszcze w siatkę wpadają rzeszowianie i to piłka setowa dla bełchatowian!

18:25
    Świetna gra w defensywie Skra. W kontrze rozegranie do Marechala, który pewnie atakuje i kończy tego seta! Bełchatowianie wychodzą na prowadzenie!

18:25
    Trzeci set skończony.

0:0
    Czwarty set rozpoczęty.

1:0
    Rzeszowianie rozpoczynają od bardzo pewnego ataku po skosie w wykonaniu Oliega Achrema!

2:0
    Teraz jeszcze asem serwisowym popisuje się Nikolay Penchev!

2:1
    Przy kolejnym serwisie Nikolay myli się i zagrywa daleko w aut!

2:2
    Facundo Conte odgrywa się rywalom i także popisuje się asem serwisowym! Trafia idealnie w 9 metr pomiędzy dwoma zawodnikami Asseco!

2:3
    I jeszcze jeden as serwisowy Argentyńczyka i po niezbyt dobrym początku Skra wychodzi na prowadzenie!

3:3
    Tym razem pewny atak Kurka. Po skosie przez dziurę w bloku i bełchatowianie bez szans w defensywie.

3:4
    Potężne uderzenie Lisinaca na środku siatki! Serbski środkowy na pojedynczym bloku rywali atakuje nie do obrony.

3:5
    Jeszcze Srecko Lisinac popisuje się punktową zagrywką! Kapitalny serwis Serba! Penchev bez szans na dobre przyjęcie!

4:5
    Przy kolejnym serwisie serbski środkowy Skry myli się i zagrywa prosto w siatkę.

4:6
    Marechal gra dziś niesamowicie. Kolejna akcja zakończona jego atakiem. Po ostrym skosie z wykorzystaniem bloku.

4:7
    Jeszcze teraz na skrzydle punktowym blokiem zatrzymany Achrem! Świetne wyczucie Uriarte, który blokuje Oliega!

5:7
    Teraz jednak w polu zagrywki myli się Mariusz Wlazły!

6:7
    Jest też as serwisowy w drużynie z Rzeszowa! Punktowa zagrywka Oliega Achrema, który trafia w boczną linię!

7:7
    Marechal przy ataku na skrzydle wpada w siatkę! Fatalny w skutkach błąd Francuza i mamy remis na tablicy wyników!

7:8
    Conte potężnie z drugiej linii i to drużyna prowadzona przez Miguela Falascę prowadzi minimalnie na pierwszej przerwie technicznej!

8:8
    Marechal po przerwie minimalnie chybił w polu zagrywki.

8:9
    W kolejnej akcji bardzo pewnie Wlazły na skrzydle po skosie przez dziurę w bloku.

8:10
    Kiwka Conte w kontrze niezbyt udana. Odpowiedź rzeszowian i Penchev zatrzymany przez potrójny blok Skry!

10:11
    W ostatniej akcji udanie rzeszowianie w ataku i to oni będą zagrywać.

10:12
    Dłuższa akcja zakończona pewnym atakiem Conte, który nabija na blok, a piłka daleko na aucie.

11:12
    Ale teraz popsuta zagrywka Conte!

11:13
    Tak samo źle w polu zagrywki zachowuje się Holmes.

12:13
    I jest cios ze skrzydła w wykonaniu rzeszowian. Pewnie Achrem.

12:14
    Wlazły skutecznie po prostej. Przedziera się przez potrójny blok i przełamuje ręce rywali!

13:14
    Potężny atak po prostej Kurka! Trafia nim Piechockiego, który dostaje prosto w głowę. To musiało boleć!

13:15
    Marechal na skrzydle uderza po skosie i trafia! Po drodze uderza w poobijanego Ignaczaka, który dostaje w ranne wcześniej oko.

14:15
    Kurek w odpowiedzi udanie na skrzydle!

14:16
    Popsuta zagrywka Paszyckiego i to Skra prowadzi na drugiej przerwie!

14:17
    Kontra bełchatowian. Rozegranie w niej do Mariusza Wlazłego, który trafia i to Skra powiększa swoją przewagę!

15:17
    Ale teraz bardzo pewnie po ostrym skosie obok bloku Nikolay Penchev.

15:18
    Uriarte teraz gra środkiem i kiwką nad blokiem popisuje się Lisinac!

15:19
    Coraz trudniejsza sytuacja Mistrzów Polski! Asem serwisowym popisuje się Conte i o czas prosi Andrzej Kowal!

17:19
    Teraz dwie udane akcje po stronie rzeszowian i o czas prosi szkoleniowiec bełchatowian!

17:20
    A po przerwie popsuta zagrywka Nikolaya Pencheva.

18:20
    Tak samo zawodnicy Skry psują serwis.

18:21
    Marechal na lewym skrzydle znajduje dziurę w bloku i zdobywa 21 punkt!

19:21
    Marechal uderza z sytuacyjnej pilki z miejsca, ale trafia prosto w blok!

19:22
    Piekielnie mocny atak Marechala na skrzydle! Skra coraz bliżej wygranej!

19:23
    Kurek na skrzydle zatrzymany blokiem! Kapitalne wyczucie Andrzeja Wrony!

20:23
    Teraz jednak popsuta zagrywka po stronie bełchatowian.

21:23
    Rzeszowianie dostają za darmo. Szybka kontra i pewny atak po bloku! Jeszcze będzie ciekawie!

21:24
    Olieg Achrem przy zagrywce przekracza linię 9 metra i to Skra ma piłkę na wagę wygranego półfinału!

22:24
    Jeszcze przez dziurę w bloku pewnie atakuje Kurek po skosie!

23:24
    Conte przyjmuje na drugą stronę. W kontrze rozegranie do Pencheva, a ten udanie i jeszcze o czas prosi Miguel Falasca!

24:24
    Nie kończy Conte. Kontra do Kurka, a ten kończy i mamy remis! Coś niesamowitego!

24:25
    Teraz Conte kończy i Skra ma kolejną piłkę na wagę całego meczu!

24:26
    Kontra bełchatowian i rozegranie na skrzydło i to Skra wygrywa to spotkanie i spotka się jutro w finale z ZAKSĄ!