0
24 21 15
Niedziela 07.02.2016, 20:07 • Hala Orbita, Wrocław • Tauron Liga • 17. kolejka

0:0
    W pierwszym secie Muszyna prowadziła 20:15, jednak w ostatecznym rozrachunku to Imoel wygrał tego seta jak i całe spotkanie. Gospodynie były zdecydowanie lepsze i to one dominowały na każdym kroku. Prawna wygrana wrocławianek, pokazuje, że są dosyć mocne i są w stanie walczyć o podium! (21:38:28)

25:15
    Trzeci set skończony.

25:15
    Skowrońska kończy to spotkanie pewnym atakiem z drugiej linii!

24:15
    Jeszcze Muszyna się broni. Tym razem przez blok atakują przyjezdne i Impel nie zdołał podbić.

24:14
    Splasowany atak z drugiej linii Kasi Skowrońskiej i mamy piłkę meczową dla gospodyń!

23:14
    Jeszcze jedna kontra wrocławianek. Teraz Radecka gra pipe'm z Costagrande, a ta z drugiej linii pewnie nie do obrony.

22:14
    Skowrońska zmuszona do wystawy. Rozegranie do Costagrande, która nabija na blok, a piłka na aucie.

21:14
    Kontra Impelu, jednak przy ataku z obejścia zablokowana Monika Ptak.

21:13
    Kapitalne przyjęcie, a potem ze środka pewnym atakiem na pojedynczym bloku popisuje się Skowrońska.

20:13
    Na skrzydle skutecznie Skrzypkowska.

20:12
    I jeszcze autowy atak w wykonaniu Adeli Helić.

19:12
    Ze środka i drugiej linii teraz bardzo pewnie Kasia Skowrońska.

18:12
    Autowa zagrywka Hildebrand.

18:11
    A teraz kąśliwa zagrywka Hildebrand i punkt bezpośrednio z serwisu zdobyty przez zawodniczkę gospodyń!