Budowlani – Rysice 3:2 (koniec) | KSZO – Pałac 3:1 (koniec)
25 19 25 27
Metalkas Pałac Bydgoszcz
1
23 25 19 25
Poniedziałek 08.02.2016, 18:07 • HSW MOSiR, Ostrowiec Świętokrzyski • Tauron Liga • 17. kolejka

27:25
    Autowy atak bydgoszczanek i to gospodynie wygrywają drugie spotkanie w tym sezonie!

26:25
    Jest punktowy blok zawodniczek KSZO i to one mają piłkę na wagę meczu!

24:24
    Potężny atak po przekątnej KSZO i gramy na przewagi!

23:24
    Brzóska nabija w kontrze na blok i piłka w boisku! Piłka setowa dla bydgoszczanek!

16:17
    Znów to przyjezdne na prowadzeniu po tym jak Bednarek przeszkadza rywalkom w rozegraniu i czas dla szkoleniowca gospodyń!

16:14
    Autowa zagrywka Misiuny i to zawodniczki KSZO prowadzą minimalnie na drugiej przerwie technicznej!

14:13
    Niesamowita seria drużyny KSZO! Szósty punkt z rzędu po autowym ataku bydgoszczanek i jeszcze jeden czas na żądanie Adama Grabowskiego!

11:13
    Do tego w siatkę przy ataku na środku wpada Misiuna i o czas prosi Adam Grabowski!

3:8
    Po skosie bardzo pewnie Fojucik z obejścia i to bydgoszczanki bardzo pewnie prowadzą na pierwszej przerwie technicznej.

0:4
    Ściurka po prostej w antenkę! Ależ rozpoczęcie przyjezdnych i czas na żądanie szkoleniowca gospodyń!

25:19
    Kończący atak z drugiej linii i to gospodynie prowadzą po trzech rozegranych setach!

24:18
    Ściurka nie kończy, jednak gospodynie mają jeszcze jedną szansę. W kolejnej akcji Polak rozgrywa na środek, gdzie Brzóska pewnie i to KSZO ma piłkę setowa!

20:15
    Do tego teraz atak prosto w siatkę przyjezdnych i o czas prosi jeszcze raz Adam Grabowski!

17:15
    Po przerwie dwie udane akcje zawodniczek przyjezdnych i o czas prosi tym razem szkoleniowiec KSZO!

17:13
    Po przerwie zablokowana Krzywicka i o czas prosi Adam Grabowski!

16:13
    Dotknięcie siatki przez jedną z atakujących zawodniczek gości i to KSZO prowadzi dosyć pewnie na drugiej przerwie technicznej, ale w tym meczu dzieją się różne rzeczy!

7:8
    Teraz jednak popsuta zagrywka po stronie KSZO i to przyjezdne prowadzą minimalnie na pierwszej przerwie technicznej!

19:25
    Fojcuik plasem po skosie obok bloku trafia w boisko i mamy wyrównanie!

17:24
    Tym razem Śmieszek z przechodzącej piłki bardzo pewnie i to bydgoszczanki mają piłkę na wagę seta!

17:21
    Kolejna kontra zakończona punktową kiwką Kuligowskiej nad blokiem i jeszcze jeden czas dla szkoleniowca gospodarzy!

16:18
    Jeszcze as serwisowy w wykonaniu Misiuny i o czas prosi szkoleniowiec KSZO Ostrowiec!

15:16
    Brzóska po dłuższej akcji atakuje prosto w siatkę i to bydgoszczanki po zdobyciu trzech punktów z rzędu wychodzą na prowadzenie i mają minimalną przewagę na drugiej przerwie technicznej!

12:10
    Teraz jeszcze atak z miejsca prosto w siatkę w wykonaniu Krzywickiej i o czas prosi Adam Grabowski!

6:8
    Jeszcze teraz punktowy blok przyjezdnych i to one prowadzą minimalnie na pierwszej przerwie technicznej!

25:23
    Kiwka na środku siatki w wykonaniu rozgrywającej gospodyń i to one wygrywają pierwszego seta!

24:22
    Kuligowska "ustrzelona" przez blok i to KSZO ma piłkę na wagę wygranej w tym secie!

20:19
    Krzywicka nie kończy ataku. Odpowiedź KSZO i pewny atak po skosie Brzóski i o czas prosi Adam Grabowski!

16:19
    Krzywicka w kontrze nabija na blok i to bydgoszczanki powiększają swoją przewagę! Czas dla gospodyń!

14:16
    Pewny atak po prostej w wykonaniu bydgoszczanek i to one minimalnie prowadzą na drugiej przerwie technicznej!

12:14
    Ponownie czapa przyjezdnych! Teraz myli się Ściurka i o czas prosi szkoleniowiec KSZO!

8:8
    Kolejny raz mylą się w ataku przyjezdne i o czas prosi Adam Grabowski!

3:8
    Jeszcze teraz z przechodzącej piłki Krzywicka i to bydgoszczanki prowadzą na pierwszej przerwie technicznej!

Piotr Grabowski

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski: Brzóska, Mielczarek, Polak, Bednarek, Ściurka, Szpak, Dybek, Wójcik, Piotrowska, Szczygioł, Pieczka libero: Korabiec, Bulbak
    Metalkas Pałac Bydgoszcz: Minicz, Ziółkowska, Misiuna, Krzywicka, Kuligowska, Śmieszek, Bałdyga, Pleśnierowicz, Fojucik, Maternia libero: Nowakowska