Bayer – Werder 1:3 (koniec) | Stuttgart – Borussia D. 1:3 (koniec)
VfB Stuttgart
1:3 (1:2)
Borussia Dortmund
Wtorek 09.02.2016, 20:35 • Mercedes-Benz Arena, Stuttgart • Puchar Niemiec • Ćwierćfinał
    Drużyna Przemka Tytonia żegna się z Pucharem. Łukasz Piszczek gra dalej!

W drugiej połowie zobaczyliśmy tylko jedną bramkę i to dortmundczycy przypieczętowali awans! Po pierwszej połowie prowadzili oni 2:1 i to gospodarze musieli bardziej zaryzykować, aby odrobić stratę.
    W drugiej połowie mieliśmy mnóstwo okazji, ale głownie ze strony BvB, która długo nie potrafiła pokonać Langeraka.
    Ostatnia minuta regulaminowego czasu gry, zabójcza kontra i upragniony awans stał się faktem! (22:35:12)
    Borussia Dortmund awansuje do półfinału Pucharu Niemiec!

90+3

90+2
    Wciąż nie kończy tego spotkania arbiter, a gospodarze już zupełnie opadli z sił. Grają więc dortmundczycy.

90
    Nie będzie niespodzianki w ćwierćfinale! Stuttgart jest rozpędzony w Bundeslidze, ale na wicelidera tabeli to za mało!
    89. Mchitarjan (DOR) - 1:3

89
    Gol dla Borussii!

Właśnie takiego scenariusza musieli uniknąć gospodarze! Borussia wyprowadza zabójczy kontratak i to ona zagra w półfinale Pucharu Niemiec! Aubameyang pędzi ile sił w nogach przez całą połowę, a zaraz przed bramką zagrywa do HENRIKHA MKHITARYANA! Ormianin przypieczętowuje awans!

89
    Naciskają gospodarze w tych ostatnich minutach! Atakują coraz większą liczbą zawodników i to może skończyć się fatalnie dla gospodarzy!

88
    Mkhitaryan poluje dziś na swoją bramkę! Ormianin wpadł teraz w szesnastkę przeciwników i oddał strzał! Wszystkim wydawało się, że będzie korner, ale arbiter decyduje inaczej!

86
    Nasilają się przewinienia w obu stron. Będzie kolejna zmiana w ekipie BvB. Kagawa zmienia Gündogana.

85
    Czy padnie pierwsza bramka w drugiej odsłonie dzisiejszych zawodów!? Liczymy na to, bowiem emocji w tej połowie nie brakuje!

84
    Znów atakowali gospodarze, ale aż trzech zawodników było na spalonym w momencie podania w głębi boiska! Spróbują uspokoić grę dortmundczycy.

83
    Sokratis wyczerpuje cierpliwość arbitra i Grek w końcu otrzymuje żółtą kartkę. Niepotrzebnie przerywał i opóźniał grę.
    82. Bürki pewnie między słupkami!

82
    Bürki interweniuje po dośrodkowaniu Gentnera! Bramkarz chyba sam do końca nie wiedział, co zrobić w tej sytuacji! Ostatecznie jednak popisuje się skuteczną interwencją!

80
    Mkhitaryan faulowany na prawej flance i od rzutu wolnego wznawiają przyjezdni. Zupełnie nie wyszło to dośrodkowanie Ormianinowi.

79
    To będą naprawdę gorące ostatnie minuty tego spotkania! Stawka jest ogromna, a jeszcze nic nie jest tutaj wyjaśnione! Dortmundczycy prowadzą, ale jeszcze nie mogą być niczego pewni.