Trefl – Exact 3:1 (koniec) | MKS – ZAKSA 0:3 (koniec) | Czarni – Projekt 1:3 (koniec)
Resovia – Skra 2:3 (koniec) | BBTS – Jastrzębski 3:2 (koniec)

11:16
    Fatalny mecz radomian. Nie wie co się dzieje Raul Lozano. Przerwa techniczna. Czyżby ostatnia w tym pojedynku?

7:8
    Skończył atak Mikołajczak. Pierwsza przerwa techniczna w czwartym secie.

13:25
    Blokowany Bołądź. To była chyba najsłabsza partia w wykonaniu radomian w tym sezonie!

9:16
    Druga przerwa techniczna w trzeciej odsłonie. Warszawa bawi się w Radomiu!

5:8
    Wpadł w siatkę Świrydowicz, ale challenge wykazał co innego. Punkt dla gości i pierwsza przerwa techniczna w trzecim secie.

27:29
    As serwisowy Lemańskiego!

24:24
    Blokiem zagrali gospodarze! Ależ emocje!

14:16
    Druga przerwa techniczna w drugiej odsłonie! Warszawianie na dwupunktowym prowadzeniu!

7:8
    Oczko Mikołajczaka i pierwsza przerwa techniczna w drugiej partii.

25:22
    Dobry serwis Żalińskiego + atak Szalpuka = zwycięstwo w pierwszym secie!

16:9
    Z przechodzącej piłki pożytek zrobił Kampa! Druga przerwa techniczna w tym spotkaniu.