2
18 25 19 26 13
Środa 10.02.2016, 20:30 • Ergo Arena, Sopot • Liga Mistrzyń • Play-off

15:13
    I kończy kto? Niesamowita w dniu dzisiejszym Kasia Zaroślińska i to sopocianki wygrywają pierwsze spotkanie z wiceliderkami ligi włoskiej!

14:13
    Jeszcze przyjezdne się bronią. Pewnie po przekątnej atakuje Sorokaite. Teraz o czas prosi szkoleniowiec sopocianek! Oj spora gra nerwów w tej końcówce!

14:12
    I Justyna zdobywa punkt bezpośrednio z zagrywki! Piłka meczowa dla Atomówek, jednak wcześniej czas na żądanie szkoleniowca przyjezdnych!

11:10
    Ogjenović sięga piłkę po drugiej stronie siatki i Atomówki wychodzą na prowadzenie!

7:8
    Kontra zawodniczek przyjezdnych. Marcon po taśmie i piłka wpada w boisko! Przy zmianie stron minimalnie prowadzą siatkarki gości. Atomówki idą na prawą stronę boiska, która dziś jest nieco szczęśliwsza!

24:26
    Nieskończony atak Atomówek. Kontra rywalek i z obejścia niezawodna dziś Bauer kończy tego seta i za chwilę czeka nas tie-break!

24:24
    Autowy atak po stronie zawodniczek gości i mamy remis! Gramy na przewagi!

23:24
    Popsuta zagrywka! Jeszcze jest nadzieja na wygrane w czterech setach bo w polu serwisowym jest Kasia Zaroślińska!

22:24
    Po przerwie pewny atak Belien i to zawodniczki Piacenzy mają piłkę na wagę wygranego seta i na wagę tie-breaka!

22:23
    Kolejny punktowy blok gospodyń! Kaczorowska do pary z Tokarską i o czas prosi szkoleniowiec zawodniczek gości!

20:23
    Pomimo kontry zerwany atak nad blokiem Klaudii Kaczorowskiej. A mogło być tak dobrze! O czas prosi Micelli!

19:22
    Meijiers trafia na skrzydle prosto w antenkę. Na szczęście teraz sędzia dobrze widział i o czas prosi szkoleniowiec przyjezdnych.

13:16
    Druga linia i kontra przyjezdnych. Rozegranie do Meijners, która bardzo pewnie na pojedynczym bloku i na drugiej przerwie technicznej bardzo pewnie prowadzą siatkarki z Piacenzy! Prowadzenie zmienia się jak w kalejdoskopie!

9:8
    Przyjezdne dostają za darmo piłkę od gospodyń. Ognjenović nie chce decyduje się na kiwkę i zaskakuje sopocianki! Czas na żądanie szkoleniowca gospodyń!

8:4
    Coś niesamowitego! Czwarty punkt bezpośrednio z zagrywki w wykonaniu Smoku, a szósty w tym spotkaniu! Kapitalne zawody atakującej z Sopotu i dzięki niej sopocianki zdobyły 6 punktów z rzędu i to one bardzo pewnie prowadzą na pierwszej przerwie technicznej!

7:4
    Hat-trick! Niesamowita dyspozycja Kasi w polu serwisowym! Jeszcze raz as!

25:19
    As serwisowy gospodyń i to sopocianki wygrywają trzeciego seta!

24:19
    Tym razem Maret Balkestein trafia przez dziurę w bloku w okolice 9 metra i to sopocianki mają piłkę na wagę seta!

23:18
    Nie trafia po prostej Kasia Zaroślińska! Minimalny aut po ataku Smoku i o czas prosi Micelli!

19:13
    I znów świetnie w obronie sopocianki! Teraz blok Tokarskiej i Zaroślińskiej i o drugi czas w tym secie prosi szkoleniowiec Piacenzy!

16:12
    Brittnee Coooper pewnie na środku siatki i to Atomówki prowadza na drugiej przerwie technicznej i to bardzo pewnie! Trzeba jednak pamiętać, że to kobieca siatkówka, która jest nieprzewidywalna!

13:11
    Jeszcze teraz zerwany atak po skosie przyjezdnych i o czas prosi szkoleniowiec Piacenzy!

7:8
    Skuteczny atak ze środka i drugiej linii w wykonaniu Sorokaite i to przyjezdne prowadzą minimalnie na pierwszej przerwie technicznej!

20:25
    Kontra przyjezdnych zakończona udanym atakiem z obejścia Bauer i po dwóch partiach mamy remis 1:1!

20:24
    Radenković przegrywa walkę o piłkę na siatce i to Piacenza ma piłkę setową!

20:22
    Świetnie w obronie Kasia Zaroślińska. W kontrze rozegranie do Kaczorowskiej, która po bloku atakuje w aut i o drugi czas w tym secie prosi szkoleniowiec Piacenzy!

15:19
    Cooper nie trafia ze środka siatki i o drugi czas w tym secie prosi Micelli!

13:16
    Niezbyt dobre przyjęcie po stronie sopocianek. Kontra rywalek i pewny atak Belien i to przyjezdne prowadzą na drugiej przerwie technicznej!

13:14
    Kolejna kontra Atomówek i po skosie pewnie Maret Balkestein i o czas prosi szkoleniowiec przyjezdnych!

6:10
    Jeszcze teraz minimalnie autowy atak po prostej Kasi Zaroślińskiej! Czas na żądanie Micelliego!

6:8
    Popsuta zagrywka Mai Tokarskiej i to siatkarki z Piacenzy prowadzą na pierwszej przerwie technicznej!

25:18
    Zagrywka w siatkę po stronie przyjezdnych i to sopocianki wygrywają pierwszego seta!

24:16
    Pojedynczy blok na skrzydle Danicy Radenković i to sopocianki mają piłkę na wagę seta!

18:11
    Bez bloku w aut atakuje Marcon i o drugi czas w tym spotkaniu prosi szkoleniowiec przyjezdnych!

16:10
    Nieporozumienie w rozegraniu w ekipie gości i to sopocianki bardzo pewnie prowadza na drugiej przerwie technicznej!

14:9
    Kiwka przyjezdnych kończy swój lot na aucie i teraz o czas prosi szkoleniowiec Piacenzy!

8:3
    Znów w kontrze Atomówki. Teraz akcję kończy Balkestein i to gospodynie pewnie prowadzą na pierwszej przerwie technicznej!

Piotr Grabowski

Atom Trefl Sopot: Tokarska, Balkestein, Djerisilo, Miros, Damaske, Efimienko, Radenković, Kaczmar, Łukasik, Cooper, Kaczorowska, Zaroślińska libero: Durajczyk, Kulig
    Gas Sales Piacenza: Sorokaite, Valeriano, Belien, Bauer, Marcon, Melandri, Petrucci, Pascucci, Meijners, Taborelli, Ognjenović libero: Leonardi